Top 10 Akkuluftpumpen Für Alles – Přenosné vzduchové kompresory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIMBONNI

#ad

Také jako kapesní svítilna,, digitální obrazovka, Elektrická vzduchová pumpa, pneumatika s hliníkovým tělem, kompresor, kompresor, akumulátorová vzduchová pumpa 150 psi, pumpička na jízdní kolo

#ad
KIMBONNI #ad - Pokud máte dotazy, ochrana proti zkratu, ochrana proti přepětí, můžete se na nás obrátit. Profesionální, bezpečný & vysoce kvalitní servisfivangin se snaží nabídnout profesionální vzduchové pumpě vynikající výkon. Může zobrazovat 360 stupňů bez mrtvého úhlu, kg/cm² a jedním tlačítkem lze přepínat 5 druhů inflačních režimů.

K dispozici je ochrana proti přepětí baterie, ochrana proti podpětí a funkce monitorování teploty. Přednastavený tlak pneumatik a automatické vypnutímini vzduchová pumpa má přednastavenou funkci tlaku pneumatik. Rychlé nafouknutí a přenosná velikost elektrická vzduchová pumpa fivangin je vybavena vysoce přesným válcem ze slitiny, není nutné časově náročné ruční nafukování. Jednoduše připojte vzduchovou trysku pro automatické zaznamenávání tlaku pneumatik.

Kompaktní módní design, 3 bar, díky kterému lze rychle nafouknout pneumatiky. Dodává se se 4 různými přídavnými tryskami. Můžete jej používat s důvěrou. Můžete si vybrat požadovaný tlak pneumatik a přednastavit. Je vhodný pro nafukování jízdních kol, vzduchových polštářů, aut atd. Součástí dodávky je bezpečnostní kladivo, motocyklů, míčů, které je vhodné pro nouzové případy venku.
ZnačkaKIMBONNI #ad
VýrobceKIMBONNI #ad
Číslo dílu774049282016

2. Grapsa

#ad

Objemový adaptér, adaptér ventilu Presta pouze úložná, plesová jehla, Taška na pumpičku Bosch na jízdní kolo Vzduchová pumpa Mini kompresor EasyPump. Úložný box Taška Taška Pouzdro USB kabel

#ad
Grapsa #ad - Můžete je kdykoli snadno nosit nebo zavěsit na stěnu a ušetřit místo. Robustní taška na vzduchovou pumpu na akumulátor: akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo držák na uschování z kvalitního materiálu, který je prachotěsný a odolný proti pádu, a může tak co nejlépe chránit vaši elektrickou pumpičku a prodloužit tak její životnost.

Barva elektrické brašny na pumpičku odpovídá barvě akumulátorové pumpy na kolo. Pouze krabička. Erpadlo pro bosch easy si můžete vzít kdykoli a všude snadno s sebou. Elektrické úložné pouzdro na jízdní kolo uchovává stroj a jeho příslušenství perfektně na přenosném místě, jako je USB kabel, mini kompresor EasyPump a související příslušenství, jehla na míč, takže můžete kdykoli najít požadované příslušenství. Jedinečný vzhled: drážkový tvar kufru s akumulátorovou pumpou se perfektně hodí k baterii vzduchového čerpadla, což může účinně snížit tření a vibrace vzduchového kompresoru akumulátoru v elektrické tašce na pumpičku na kolo, čímž je vaše nářadí bosch chráněno dvojitou ochranou.

Pevný a hladký zip usnadňuje vyjmutí mini kompresoru a navíc poskytuje těsnou ochranu pro váš akumulátorový kompresor. Kompresorový box je malý a kompaktní, snadno se vloží do batohu a nezabere příliš mnoho místa. Akumulátorový úložný kufr na vzduchovou pumpu je vybaven odnímatelným poutkem na ruku, které lze kdykoli snadno přenášet nebo zavěsit na stěnu. Taška na vzduchovou pumpičku: elektrická pumpa je vhodná pro pumpičku bosch na jízdní kolo, objemový adaptér, ventilátor presta atd.
ZnačkaGrapsa #ad
VýrobceGrapsa #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílueasy pump-gs0728
Modelkaeasy pump-gs0728

3. Fanttik

#ad

10,3 barů / 150 psi, 12 V, elektrokola, elektrický kompresor, Fanttik Přenosná elektronická vzduchová pumpa X8 APEX™ 7800 mAh, 2× rychlý, duální obrazovka s LCD, 5 režimů pro auta, míče, motocykly

#ad
Fanttik #ad - Na spodní straně se nachází vstupní přípojka 5 v/3 a usb-c a 5v/2a usb a výstup, powerbanka a kapesní svítilna Na horní straně této vzduchové pumpy se nachází 2 režimy LED světla, takže se jedná o nouzové napájení pro váš telefon. Vše v jednom přístroji – vzduchová pumpa, které vám usnadní nafouknutí a výměnu pneumatik ve tmě.

Jediným kliknutím si můžete vybrat požadovaný režim nafouknutí a filozofie je již hotová. Jakmile je dosaženo přednastavené hodnoty tlaku, takže se můžete uvolnit a vyhnout se opakované kontrole. S naší inovativní patentovanou funkcí chlazení lze 16 pneumatik plynule bez přestávky nafukovat. Super rychlý nafukovač s extrémní přesností nejrychlejší dobíjecí 12v akumulátorová vzduchová pumpa na trhu. Tato délka bez námahy zakryje pneumatiky pod R22 pod vysokým tlakem 10, 3 barů / 150 psi.

Flexibilita pro nafouknutí z každého úhlu x8 apex je vybaven vysokotlakou hadicí proti opaření a vysokotlakou hadicí o délce 18, 11 m. Ovládání jedním kliknutím s inteligentním ovládáním nabízí 4 přednastavené režimy nafouknutí jízdní kola, motocykly, auta a míče a 3 přednastavené jednotky PSI, X8 Apex EV se automaticky zastaví, KPA, BAR. Nahuštění 26, 3" pneumatik středně velkého auta 1, 9–2, 3 bar/28–33 psi trvá pouze 56 sekund. Protože je rychlejší a maximálně přesný, je ideální volbou pro plnič pneumatik.
ZnačkaFanttik #ad
VýrobceFanttik #ad
Výška2.52
Délka7.87
Hmotnost1.81
Šířka2.52
Číslo díluX8 APEX
ModelkaX8 APEX
ZárukaZáruka 180 dnů a doživotní zkušená technická podpora.

4. LEXIN

#ad

Akumulátorový kompresor 5000 mAh, motocykl, přenosná hustilka na jízdní kolo, auto, skútr, invalidní vozík, míče, LEXIN P5 elektrická vzduchová pumpa, 10,3 bar

#ad
LEXIN #ad - Akumulátorové kompresory lexin jsou praktické i pro uživatele invalidních vozíků, 3 bar / 150 psi. Velmi praktický a vhodný na cesty. Můžete také zvolit vždy požadovanou hodnotu pro tlak v barech nebo americké jednotce psi libry na sqare palce. Velká baterie 5000 mah: při plném nabití může kompresor lexin p5 pro pneumatiky jízdních kol 24krát nafouknout, červená -- mezi 10 % a 25 %, 20krát nafouknout pneumatiky automobilů, žlutá -- mezi 25 % a 65 %, pro pneumatiky automobilů 13krát nebo pro míče 70krát.

Různá barevná světla na velkém a dobře čitelném displeji ukazují stav baterie. Ideální na cesty: malá a lehká vzduchová pumpa. Velikost: 16, 41 cm. Lexin nabízí 7*24hodinovou německou zákaznickou službu a jednoroční záruku. Maximální provozní tlak vzduchového čerpadla lexin p5 zahrnuje solidní 10, kteří si sedí, skútrů a motocyklů a míčů.

Na horní straně je k dispozici usb-c port pro nabíjení a USB port pro jiná zařízení např. Režim automobilu, míče a režim přizpůsobení. Díky této funkci se čerpadlo automaticky zastaví, jízdního kola, motocyklu, když je dosaženo přednastaveného tlaku. Akumulátorová vzduchová pumpa: součástí dodávky je hadice s ventilem auta a adaptérem presta a jehla na míč pro nafukování pneumatik jízdních kol, mohou naplnit prázdnou pneumatiku.
ZnačkaLEXIN #ad
VýrobceLEXIN #ad
Výška1.5
Délka6.4
Hmotnost1.1
Šířka2.7
Číslo díluLEXIN-P5
ModelkaLX-P5
ZárukaZáruka 2 roky

5. EASYmaxx

#ad

120 psi | akumulátorový kompresor s kapesní svítilnou a powerbankou 2000 mAh | ruční kompresor s ukazatelem tlaku vzduchu | pro auta, EASYmaxx Elektrická vzduchová pumpa do 8,5 bar, jízdní kola,

#ad
EASYmaxx #ad - Kromě toho máte k dispozici 4 jednotky tlaku vzduchu, takže můžete tlak přesně přizpůsobit požadavkům každého nafukovacího předmětu. Ať už potřebujete nafouknout pneumatiky auta nebo chcete podpořit své děti při hraní s velkým plovacím kolem – s tímto kompresorem jste nejlépe vybaveni.

Rozlučte se s těmi dny, kdy jste museli namáhavě hledat dlouhé vzduchové čerpadlo nebo kompresor. Všestrannost – s rozsáhlým příslušenstvím akumulátorového vzduchového kompresoru easymaxx můžete pokrýt celou řadu různých aplikací. Multifunkční – akumulátorový vzduchový kompresor easymaxx je všestranný nástroj, míče, motocyklů, který dokáže rychle a snadno nafouknout pneumatiky automobilů, jízdních kol, plavecké kruhy a další. Uživatelská přívětivost – akumulátorový vzduchový kompresor easymaxx se snadno ovládá a automaticky se zastaví, jakmile je dosaženo přednastaveného tlaku.

Přizpůsobivost – se 4 adaptéry a 4 režimy tlaku vzduchu můžete přizpůsobit vašim potřebám. Tak se můžete uvolnit a být si jisti, že váš nafukovací předmět má vždy správné množství vzduchu. Monitorování – díky digitálnímu displeji a led světlu můžete snadno a pohodlně sledovat tlak, a to i ve tmě. Zabraňte nadměrné nebo podtlakové nafouknutí a zajistěte, aby vaše pneumatiky měly vždy správné množství vzduchu.
ZnačkaEASYmaxx #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Číslo dílu01934200200

6. UGREEN

#ad

Motocykly a auta, mini hustilka na pneumatiky s digitálním LED displejem, akumulátor 5000 mAh pro jízdní kola, pumpička na jízdní kolo, přenosný, elektrický kompresor, UGREEN Vzduchová pumpa 150 psi

#ad
UGREEN #ad - Upozornění: před prvním použitím přístroj plně nabijte. Tím lze nafouknout pneumatiku 2, maximální tlak 10, 5 baru za 2 minuty. Manuální režim může také nastavit hodnotu tlaku 3 – 150 psi podle nafukovacího objektu, aby splňoval různé požadavky na nafukování. Výkonné elektrické vzduchové čerpadlo: výkonný vzduchový kompresor má zabudovaný vysoce výkonný elektromotor 74 w, 0 baru – 2, 3 bar 150 psi a průtok vzduchu 15 l/min.

Po připojení vzduchové trysky automaticky rozpozná aktuální tlak vzduchu a automaticky se vypne, jakmile je dosažena požadovaná hodnota. 2× rychlejší rychlost nafouknutí nabízí bezdrátovou nepřetržitou dobu nafukování až 12 pneumatik. Kompaktní a přenosná vzduchová pumpa: mobilní kompresor lze použít k nafouknutí pneumatik auto, míčů a malých hraček na vodu. Horní strana je vybavena nouzovým led světlem, které usnadňuje nafukování a výměnu pneumatik na tmavých místech.

4 + 1 inteligentní režimy: 4 snadno ovladatelné přednastavené režimy nafouknutí jízdní kolo, motocykl, auto a míč jsou pohodlné pro každého. Absolutní bezpečnost: vzduchová pumpa pro pneumatiky automobilů je vybavena dvěma digitálními lcd obrazovkami. Je vhodná pro všechny standardní ventily, jízdní kolo, motocykl, váží pouze 487 g a má velikost jako mobilní telefon. Jedno nabití, nepřetržité používání: vestavěná vysokokapacitní rychlonabíjecí baterie 5000 mah, přenosný vzduchový kompresor nevyžaduje externí napájení během práce.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška1.92
Délka5.31
Hmotnost1.33
Šířka3.07
Číslo dílu15951
Modelka15951

7. Feolaviy

#ad

150 PSI, přenosný akumulátorový kompresor s digitálním LCD displejem Pressure černý, akumulátor, Elektrická vzduchová pumpa – akumulátor, 7500 mAh, čerpadlo, kompresor, elektrický

#ad
Feolaviy #ad - Díky své kompaktní velikosti 16, 2 vzduchovými tryskami a 1 nafukovací francouzskou tryskou, 5 x 4, 8 cm a přiložené kabelce jej lze snadno přepravovat a vzít s sebou.7800 mah akumulátorová vzduchová pumpa s velkou kapacitou baterie: naše elektrická vzduchová pumpa má výkonnou baterii 7800 mah a nemusíte si dělat starosti, což odpovídá hluku, když se pneumatika opět nafoukne.

Upozornění: hluk generovaný elektrickou vzduchovou pumpou činí asi 85 decibelů, který vzniká stejným typem elektrického vzduchového čerpadla na trhu, že je baterie vybitá, což je normální.2, 5krát rychle nafukovací: náš přenosný vzduchový kompresor, elektrická vzduchová pumpa s výkonným motorem, dosahuje otáček až 21 000 ot. Min, což může být za pouhé 1 minutu 29–36 psi nebo 0 čerpacích plynů. Automatické vypnutí: vybaveno přednastavenou funkcí tlaku pneumatik se přednastavená hodnota automaticky zastaví, lze jej i v noci velmi jasně ovládat; maximální nafukovací tlak činí 150 psi/10 bar, což přispívá k zamezení nadměrnému nafouknutí a uvolnění rukou.

Dva druhy napájení: elektrické vzduchové pumpy mají dvě metody napájení, díky čemuž je tato elektrická vzduchová pumpa překvapivě multifunkční. Nabíjecí kabel do auta je až 3 metry dlouhý, aby vám poskytl dostatek pracovního prostoru. Mobilní energetické čerpadlo: ale to není vše – tuto elektrickou vzduchovou pumpu lze použít také jako mobilní napájení, takže můžete nabíjet na cestách. Vybaveno ultrajasným led světlem se 3 režimy normální/SOS/blikání, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nafukovací výrobky.
ZnačkaFeolaviy #ad
VýrobceFeolaviy #ad
Výška6.34
Délka2.56
Šířka1.89
Číslo dílu1226-caraotu-A09001

8. Bosch Home and Garden

#ad

V krabici, Bosch pumpička na jízdní kolo, LED, 3,6 V, nabíjení přes USB-C, 10,3 bar, funkce automatického zastavení, 150 psi, mini kompresor EasyPump akumulátor 3,0 Ah

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Digitální displej a led světlo: průhledný displej zobrazuje aktuální hodnotu, požadovanou hodnotu a stav nabití akumulátoru. Komfortní: přenosný elektrický kompresor lze použít k nafukování pneumatik auto, míčů a malých hraček do vody do 10, motocykl, jízdní kolo, 3 barů a je vhodný pro všechny standardní ventily, hmotnost pouze 430 g.

Led osvětluje prostoru ventilu. Funkce automatického zastavení: vzduchový kompresor nabízí 3 různé tlakové jednotky PSI, bar, kPa a automaticky se vypne, jakmile je dosažena nastavená hodnota. Automatické vypnutí: mini vzduchový kompresor se při nepoužívání automaticky vypne, aby šetřil energii a lze jej jednoduše nabíjet přes USB-C. Easypump, jehla na míč, usb kabel, textilní taška, objemový adaptér, adaptér na ventily Presta, krabice.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška4.17
Délka1.93
Hmotnost0.88
Šířka8.46
Číslo dílu0603947000
Modelka0603947000
Záruka2 roky výrobce

9. Xiaomi

#ad

Digitální displej, nabíjení přes USB-C, 5 režimů, 14,8 Wh akumulátor, integr. LED osvětlení, Akumulátorový elektrický vzduchový kompresor/vzduchové čerpadlo Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 0,2–10,3 bar/3–150 psi

#ad
Xiaomi #ad - 5 různých přednastavených režimů tlaku vzduchu. Vybaveno digitálním displejem pro zobrazení stavu tlaku a nastaveného režimu. Vysoký a přesně nastavitelný tlak až 150 psi pro optimální huštění pneumatik jízdních kol, motocyklů, automobilů a míčů. Díky kompaktní konstrukci je perfektním společníkem na cesty. Rychle a snadno se nabije přes USB rozhraní typu C za méně než 3 hodiny.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška1.77
Délka4.88
Hmotnost1.06
Šířka2.8
Číslo díluMJCQB05QJ
ModelkaMJCQB05QJ
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

10. SUNPOW

#ad

AutoOff, Digital LCD, LED Licht, Tragbar Mini Kompressor mit 7500mAh Akku, Als Powerbank, 160PSI Tragbarer Luftkompressor Auto Reifenpumpe, SUNPOW Elektrische Luftpumpe

#ad
SUNPOW #ad - Bei erreichen des voreingestellten Wertes schaltet sich die Pumpe automatisch ab, um Wiederholungen zu vermeiden. Der lcd-bildschirm zeigt den voreingestellten Reifendruck und den Echtzeit-Reifendruck an. Das paket enthält 1 luftkompressor, 1 Luftschlauch, bieten hochwertige Produkte und exzellenten Service.

Sollten sie fragen oder Bedenken haben, 1 Aufbewahrungstasche und 1 Bedienungsanleitung. Der luftkompressor ist mit einem verbesserten hochpräzisionschip ausgestattet, 5 psi erhöht. Integrierte lED-Leuchten sorgen für Notbeleuchtung. 5 modi und drucküberwachung in echtzeit genießen sie den komfort von 5 voreingestellten aufblasmodi für autos, Motorräder, Bälle und manuelles Aufpumpen. Ausgestattet mit einem hochgeschwindigkeitsmotor mit 15000 r/min und einer leistungsstarken 19-Zylinder-Luftpumpe sorgt sie für einen schnellen Luftstrom von 32 l/min und erreicht einen maximalen Druck von 160 PSI, doppelt so schnell wie andere Reifenpumpen.

Dank der intelligenten reifendrucküberwachungsfunktion schaltet sich die Autoluftpumpe automatisch ab, Fahrräder, wenn der voreingestellte Druck erreicht ist, und sorgt so für Sicherheit und Seelenfrieden. Die schnappverbindung ermöglicht ein schnelles und problemloses Aufpumpen. Der gewebte aufblasbare Schlauch erhöht die Hitzebeständigkeit und verringert so das Risiko von Verbrennungen. Ein großes lcd-doppeldisplay zeigt den Druck und die voreingestellten Werte in Echtzeit an, der die Genauigkeit der Reifendruckmessung auf ±0, um ein Überpumpen zu vermeiden.
ZnačkaSUNPOW #ad
VýrobceSUNPOW #ad
Výška2.8
Délka6.97
Šířka4.3
Číslo díluNW01-P
ModelkaNW01-P