Top 10 Angebote Des Tages Heute – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DUSONLAP

#ad

DUSONLAP Bluetooth sluchátka, bezdrátová mini sluchátka, lehký design,, 47 hodin prémiová sluchátka s hlubokým basem, bezdrátová sluchátka s duálním LED displejem, Bluetooth 5.3 s HD mikrofonem

#ad
DUSONLAP #ad - Hd kvalita zvuku a hd mikrofony: tato bezdrátová sluchátka jsou vybavena přesnou 13mm dynamickou jednotkou, syté basy a nabízí pečlivě vyladěné zvukové vlastnosti pro realistický zvukový zážitek, jako byste byli na jevišti. Jakmile se nabíjecí pouzdro otevře, autobusy atd. Nízkou latenci a nízkou spotřebu energie.

Jsou perfektně vhodné pro aktivity jako trénink, fitness, aby bylo zajištěno bezpečné padnutí a současně je zajištěno, běh a dokonce i v deštivých dnech. Perfektní jako zvláštní dárek pro vaši rodinu, volat nebo volat svého hlasového asistenta, přítelkyni nebo přítele ke zvláštním příležitostem. Kompatibilní s většinou bluetooth zařízení jako iOS, upravovat hlasitost, umožňuje snadnou správu hudby nebo telefonních hovorů. Technologie mikrofonu enc efektivně filtruje rušivé zvuky pozadí, ať už jste na rušné ulici nebo v kavárně, která nabízí dynamické výšky a hluboké, můžete si užívat vysoce kvalitní hovory.

I v oblastech se složitými signály metro, sluchátka se automaticky spojí all-technologie a spojí se s naposledy připojeným zařízením. Pohodlný komfort při nošení a ochrana proti vodě ip7: bluetooth sluchátka sport používají design poloviny v uších se sklonem 45°, že uši neunaví a zajistí trvalý komfort při nošení. Můžete přepínat písně, Android. Intuitivní ovládání a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka bluetooth mají intuitivní design tlačítek, aniž byste museli telefon vyndat.
ZnačkaDUSONLAP #ad
VýrobceDUSONLAP #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluJ97-1
ModelkaJ97
ZárukaDUSONLAP podporuje 30 dní plné vrácení peněz, 24měsíční opravy. Můžete nakupovat s lehkostí!

2. LLKBOHA

#ad

Fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, vodotěsné IP68, monitorem spánku, krokoměrem pro iOS a, 111 + sportovní režim, LLKBOHA Pánské chytré hodinky s funkcí telefonu – dotykový displej 1,85"

#ad
LLKBOHA #ad - Jsou rovněž integrovány. Budete informováni. 111+ sportovních režimů a monitorování zdraví fitness: chytré hodinky mají pohybový senzor, který monitoruje srdeční tep a obsah kyslíku v krvi v reálném čase. Pečlivě pro vás bylo navrženo 240+ krásných ciferníků a máte možnost individuálně přizpůsobit své módní ciferníky.

Rychle se nabíjí a disponuje 270mah baterií. Chytré hodinky s hd displejem 1, 85" displej: pánské chytré hodinky jsou vybaveny velkou 1, 85" 1, 85palcovou obrazovkou a nabízí kompletní dotykové a vytírací funkce. Náš produktový slib: nabízíme 18měsíční záruku a poprodejní servis. Praktické funkce jako ovládání hudby, budík, instagram, skype, line, Facebook, dálková spoušť, připomenutí sedadla, které vám umožňují přijímat nebo uskutečňovat hovory.

Při příchozím hovoru nebo SMS např. Stáhněte si aplikaci "fitcloudpro" naskenováním qr kódu a propojte chytré hodinky s mobilním telefonem, abyste mohli začít svou cestu v inteligentním životě. Plné nabití trvá asi 2 hodiny a umožňuje přibližně 7 dní nepřetržitého používání a 30 dní pohotovostního režimu. Chytré hodinky s funkcí bluetooth volání: chytré hodinky pro muže jsou vybaveny kvalitními vestavěnými reproduktory, předpověď počasí, atd. Whatsapp, Twitter, stopky atd.
ZnačkaLLKBOHA #ad
VýrobceLLKBOHA #ad
Číslo díluP72
ModelkaP72

3. Apple

#ad

Apple AirTag

#ad
Apple #ad - Přesné vyhledávání využívá technologii ultra širokého pásma, aby vás dovedlo přímo k vašemu nedalekému AirTagu s vybranými modely iPhonu. Přehrajte si zvuk integrovaným reproduktorem a najděte své věci. Pro spárování airtagu s vaším iPhonem nebo iPadem stačí jen jedno klepnutí. Nebo jednoduše požádejte o pomoc Siri. Sledujte své věci a ostatní přístroje a najděte je v aplikaci "Najít". Najděte vzdálené předměty pomocí stovek milionů zařízení Apple v síti "Najít".
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška4.09
Délka3.27
Hmotnost0.09
Šířka0.47
Číslo díluMX532ZM/A
ModelkaMX532ZM/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

4. DIAIDIAI

#ad

Solární powerbanka 26 800 mAh externí baterie: powerbanka přenosná nabíječka mobil akumulátor pro kempování outdoor kompatibilní s telefony | Android

#ad
DIAIDIAI #ad - Externí nabíječka je vybavena 1w monokrystalickým solárním panelem, který lze pohodlně použít pro případ nouze venku pro nabíjení. Power banka 26 800 mah: když je přenosná solární nabíječka plně nabitá, iphone 8 – 5krát, má kapacitu 26 800 mAh – dostatečná pro iPhone 12–4krát, Samsung Galaxy S8 – 4krát.

Má vylepšený vestavěný chytrý čip; rychlost nabíjení byla zvýšena a je 2krát rychlejší a stabilnější než dříve, aby se vyloučilo jakékoli nebezpečí přehřátí, splňuje potřeby všech členů rodiny, může přístroj stabilizovat a zajistit bezpečnost při používání. Super jasná kapesní svítilna: solární powerbanka je vybavena 2 led světly s 5 w a 260 lumeny, které je vybaveno zaostřovacím světlem s velkým dosahem, které může dosáhnout dosahu až 50 metrů. Perfektní pro outdoorové kempování a dobrodružství, sklady, údržbu automobilu, každodenní nouzové situace a tak dále.

Přenosná nabíječka pro venkovní použití: hmotnost powerpacku činí 473 g, miska je ohnivzdorná a odolná vůči nízkým teplotám, které zvládne drsné prostředí venku. Dva výstupy a vstupy: naše přenosná powerbanka je vybavena 2 usb výstupy, maximální výstupní proud činí 5 V/2, 1 A. 2 vstupy jsou usb C pouze vstupy a micro USB. Dva výstupy a bezpečnostní záruka: solární powerbanka nabíjí až 2 zařízení současně, zatímco jste venku. Solární powerbanku lze plně nabít během 11 hodin díky 15W nabíječce a nabíjecímu kabelu.
ZnačkaDIAIDIAI #ad
VýrobceDongGuan Xionel Electronic Technology Co., Ltd #ad
Hmotnost1.04
Číslo díluYD-818PL
ModelkaYD-818PL

5. xinwld

#ad

Bluetooth sluchátka, LED displej, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 In Ear se 4 ENC Noise Cancelling, hluboké basy, bezdrátová sluchátka, vodotěsnost IP7, bezdrátová sluchátka na 40 hodin

#ad
xinwld #ad - Jednotlivá sluchátka lze snadno zvednout pouze 3, 8 g, nabíjecí pouzdro pouze 30 g a lze je snadno uložit do tašky. Ip7 vodotěsné a smart touch: vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bezdrátová sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště a zaručuje tak jejich životnost. Vynikající kvalita zvuku a potlačení hluku enc: bezdrátová sluchátka a97 s 13mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku aac/sbc, podporuje kvalitu zvuku HIFI, aby reprodukoval šok hudební scény.

Sluchátka mají citlivé dotykové ovládací prvky, pozastavit nebo hrát a probudit hlasového asistenta. Bluetooth sluchátka do uší až 6 hodin přehrávání na jedno nabití a přes nabíjecí box s několika dodatečnými nabíjeními, která umožňuje plné nabití za 1, 5 hodiny. Příjemné na nošení: ergonomický design zajišťuje bezpečné usazení a dlouhotrvající komfort, takže po delším používání necítíte bolavé uši. Jednoduše vyjměte sluchátka z nabíjecího pouzdra a automaticky se spojí s vaším telefonem po prvním připojení.

Dual led digitální displej a doba přehrávání 40 h: bezdrátová sluchátka s dvojitým led displejem, až 40 hodin přehrávání. Díky tomu jsou perfektním společníkem pro aktivity jako běh, které usnadňují ovládání sluchátek do uší pouhým jedním klepnutím. Bezdrátová sluchátka xinwld se snaží nabídnout vám nejlepší zážitek z nošení. Díky vynikající technologii potlačení hluku enc a 4 hd mikrofonům efektivně filtrují vnější zvuky v uších Bluetooth a nabízí vašim uším kvalitní, zesiluje pocit hlubokých frekvencí, jasný zvuk volání.
Značkaxinwld #ad
Výrobcexinwld #ad
Výška0.39
Délka1.38
Šířka0.59
Číslo díluEJ-06-SG
ModelkaA97
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

6. Ordtop

#ad

Bluetooth sluchátka, 2023 nová bezdrátová sluchátka Noise Cancelling, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 In Ear se 4 ENC mikrofony, vodotěsná sluchátka IP7, sluchátka s hlubokými basy 40H, USB-C

#ad
Ordtop #ad - Díky dodávanému nabíjecímu boxu můžete headset používat celkem 40 provozních hodin. Propojení v jednom kroku a jednoduché ovládání: bluetooth headset je kompatibilní se všemi zařízeními bluetooth, takže si nemusíte dělat starosti s problémy s nekompatibilitou. 2023 bluetooth 5. 3: bluetooth sluchátka jsou vybavena pokročilým čipem bluetooth 5.

3 a dvoukanálovým přenosem nabízejí dosud nebývalý audio zážitek s rychlejšími přenosovými rychlostmi a stabilnějšími signálovými spojeními. Použitelná technologie pro potlačení okolního hluku nová enc, bluetooth sluchátka s vnějším šumem efektivně umožňují prvotřídní rozpoznávání řeči a srozumitelnou komunikaci v každém prostředí. Bezdrátová sluchátka i13 se stabilním odstupem spojení až 15 m můžete ovládat hudbu a telefon zcela jednoduše doma, v kanceláři a během pohybu. Dotykové ovládání je pohodlnější a jednodušší. Vyjměte 2 bezdrátová sluchátka z nabíjecího boxu, automaticky se zapnou a spojí se s dříve spárovaným zařízením.

Ergonomický pohodlný tvar a vodotěsnost ip7: silikonové špunty do uší ve třech různých velikostech jsou koncipovány tak, aby perfektně seděly, velmi stabilní a lehké a lze je držet i při namáhavém cvičení. Klepnutím prstu můžete snadno reagovat nebo zavěsit, pozastavit nebo hrát, regulovat hlasitost a probudit hlasového asistenta. Duální led digitální displej a doba přehrávání 40 hodin: sluchátka do uší s mikrofonem s duálním led digitálním displejem, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon nabíjecího boxu a náhlavní soupravy.
ZnačkaOrdtop #ad
VýrobceOrdtop #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.01
Šířka0.39
Číslo dílui13
Modelkai13
Záruka❤ Ordtop podporuje 30denní vrácení peněz, 24měsíční opravy, 24hodinová rychlá reakce. Můžete nakupovat s důvěrou!

7. Blackview

#ad

Blackview Bluetooth sluchátka, dotykové senzory, sluchátka do uší, LED displej, sluchátka Dual Noise Cancelling in Ear, AirBuds8 Bluetooth 5.3, doba přehrávání 56 h, bezdrátová Bluetooth

#ad
Blackview #ad - Během nabíjení bude led kontrolka blikat. Bezdrátová sluchátka bluetooth mají duální led digitální displej, až 56 hodin nepřetržitého přehrávání s nabíjecím pouzdrem, 5 hodiny. Pouzdro sluchátek bez kabelu podporuje kabelové nabíjení kabelem typu C a úplné nabití trvá pouze 1, užívejte si hudbu po celý den.

Můžete se dotknout povrchu bluetooth sluchátek pro přepínání skladeb, nastavení hlasitosti atd. Každá sluchátka noise cancelling váží asi 0, 15 uncí pro stabilní a pohodlný tvar a dodávají se ve 3 různých velikostech měkkých ucpávek do uší, aby odpovídaly různým kanálům do uší. Díky pokročilým schopnostem bluetooth 5. 3 sluchátek blackview in ear bluetooth je dosah bluetooth až 30 stop, které poskytují zvuk se silnými basy a zajišťují jasné středy a světlé výšky, což zajišťuje stabilnější spojení, kratší zpoždění a nižší spotřebu energie během přenosu dat. Bluetooth sluchátka s až 2x větším aktivním potlačením hluku pro výrazně méně hluku, když se chcete soustředit.

V normálním režimu můžete slyšet okolní hluk, což je vhodné pro outdoorové fitness použití. Vnější strana sluchátek s mikrofonem je opatřena vodoodpudivou vrstvou, stylové nabíjecí pouzdro se bez problémů vejde do tašky, která chrání před potem a deštěm během tréninku. Každé sluchátko má vestavěný mikrofon pro telefonní hovory a algoritmy ai přesně zachycují váš hlas a snižují okolní hluk, přijímání hovorů, takže váš hlas je během telefonních hovorů velmi výrazný.
ZnačkaBlackview #ad
VýrobceBlackview #ad
Číslo díluAirBuds 8
ModelkaAirbuds8
Záruka1 rok záruka výrobce

8. Lazci

#ad

IPad a dalšími – černá, Lazci Powerbanka, kompatibilní s iPhone, externí baterie pro mobilní telefony, 22,5 W powerbanka 20 000 mAh s USB-C vstupem a výstupem, Samsung Galaxy, PD 3.0 QC 4.0

#ad
Lazci #ad - Zadní strana je jemná, která je nejen odolná proti poškrábání, ale také zajišťuje příjemný pocit na dotek. Bezpečné a chráněnézabudovaná kvalitní li-polymerová baterie poskytuje vašemu telefonu ochranu před přebitím, nadměrným proudem, zkratem a hlubokým vybitím. Můžete je sdílet se svými přáteli a rodinou.

Pd22, 5 w rychlonabíjecí powerbankapřenosná 20 000 mah externí baterie mobilního telefonu od lazci dokáže váš iphone nabít neuvěřitelně rychle z 0 % na 50 % za pouhých 30 minut, třikrát rychleji než jiné běžné nabíječky, takže váš přístroj zůstane plně nabitý po celý den. V případě problémů nás prosím kontaktujte přes Amazon a my to vyřešíme do 12 hodin. Vezměte si přenosnou nabíječku jednoduše s sebou, abyste mohli rychle nabít svůj telefon. Kompaktní a štíhlá naše powerbanka s kompaktní velikostí pouze 145 x 68 x 16 mm a hmotností 230 g se bez problémů vejde do tašky, kabelky nebo zavazadla.

Inteligentní digitální displej a stručný design přední strana je vysoce kvalitní celoobrazovkový led digitální design, matovaná textura s jemnou texturou, který přesně ukazuje výkon od 1 % do 100 %. Nabíjejte 3 zařízení současně vybavena 1 x vstupní/výstupní přípojkou typu c, tablety atd. Nebojte se, že váš telefon už nebude mít žádný proud. Výkonná přenosná nabíječka pro iphone 14, jako jsou mobilní telefony, 12, sluchátka, 1 x vstupním konektorem micro USB a 2 výstupními přípojkami USB A může naše powerbanka nabíjet 3 zařízení současně, Samsung S23 S22.
ZnačkaLazci #ad
VýrobceLazci #ad
Výška0.63
Délka5.91
Hmotnost0.51
Šířka2.76
ModelkaJM2
ZárukaZáruka 2 roky

9. QXQ

#ad

In Ear Kabellos Bluetooth 5.3 Stereo, mit Ladeetui, Comfort Fit, QXQ Kopfhörer Sport, IPX7 wasserdichte Ohrhörer, LED-Anzeige, 60 Std Spielzeit, Tiefer Bass

#ad
QXQ #ad - Modernste bluetooth 5. 3 technologie: die kopfhörer kabellos verfügen über bluetooth 5. 3 und automatische schnellverbindung, um eine nahtlose Verbindung ohne Signalverlust oder Musikunterbrechungen zu ermöglichen. Ihre weichen und flexiblen silikon-ohrhaken passen sich verschiedenen Ohrformen an und bieten eine perfekte Passform, superleicht: Diese bluetooth kopfhörer sport wiegen nur 5, um sicherzustellen, dass die kopfhörer während des Sports und bei Outdoor-Aktivitäten fest und bequem sitzen.

Die ohrhörer werden mit drei Größen S/M/L von Silikon-Ohrstöpseln geliefert. Verlängerte wiedergabezeit: die in ear kopfhörer bluetooth bieten 8 stunden musikwiedergabe mit einer einzigen Ladung. Ipx7 wasserdicht: die bluetooth kopfhörer in ear verwenden eine nano-beschichtungstechnologie der IPX7-Klasse, Schweiß und Regenwasser und eignen sich hervorragend zum Laufen, um die Oberfläche beider Ohrstöpsel effektiv abzudichten.

Ergonomische sport-ohrhaken, 5 gramm. Hi-fi stereoklang und klare anrufe: die bluetooth kopfhörer verfügen über eine 10 mm graphenmembran, um Klangverzerrungen zu vermeiden und kraftvolle Bässe zu liefern. Dadurch sind sie beständig gegen alltägliche Spritzer, Wandern oder Reisen. Die bluetooth-kopfhörer sind mit 4 Mikrofonen und CVC 8. 0 geräuschunterdrückungstechnologie ausgestattet, um Umgebungsgeräusche effektiv zu reduzieren und Anrufe klarer zu machen. Der störungsfreie verbindungsbereich reicht bis zu 20 Meter und ist weitgehend kompatibel mit iOS/Android/Windows-Systemen.
ZnačkaQXQ #ad
VýrobceQXQ #ad
Výška1.22
Délka2.24
Hmotnost0.12
Šířka3.15
Číslo díluQXQ
ModelkaQ62
Záruka1year

10. Tiksounds

#ad

Bluetooth, hluboké basy, bílá, 2024 nová sluchátka, IPX8, vodotěsná sluchátka, Bezdrátová sluchátka, sluchátka 5.3 In Ear se 4 mikrofony ENC Noise Cancelling, bezdrátová 60 h

#ad
Tiksounds #ad - Bezdrátová sluchátka disponují technologií krytí IPX8, která chrání komponenty sluchátek před poškozením způsobeným vlhkostí vzduchu. Ergonomický design žraločích ploutví a vodotěsnost ipx8: bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena flexibilními a měkkými ploutvemi.

Dotykové ovládání sluchátek do uší je jednodušší a pohodlnější, sluchátka do uší lze bez problémů spárovat s celou řadou sluchátek s potlačením hluku, ať už pracujete z domova nebo si užíváte hudbu venku, budou to vaše pravá ruka. Led ukazatel výkonu a doba přehrávání 60 hodin: sluchátka jsou vybavena dvojitým led displejem, který přesně ukazuje stav nabití nabíječky a sluchátka Noise Cancelling. Jednoduchá manipulace s různými prostředími. Bezdrátová sluchátka s potlačením hluku mají výdrž baterie 8 hodin a dodávanou nabíjecí schránku, která umožňuje celkovou dobu hraní 60 hodin.

Ploutve a špunty do uší jsou k dostání v různých velikostech S/M/L a perfektně se přizpůsobí vašim uším. Baterie 500 mah umožňuje celodenní poslech. Inteligentní dotykové ovládání s širokou kompatibilitou: bezdrátová sluchátka bluetooth mají citlivé dotykové ovládání. 2024 bluetooth 5. 3 a párování jedním krokem: bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena nejnovější technologií bluetooth 5.
ZnačkaTiksounds #ad
VýrobceTiksounds #ad
Výška1.57
Délka3.35
Hmotnost0.07
Šířka3.35
Číslo díluU-Air
ModelkaU-Air
ZárukaZáruka 2 roky