Top 10 Barber Zubehör – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WELLBOM

#ad

WELLBOM 3 m Bier CO2 Gasleitung Schlauch für Kegerator ID 5/16 Zoll Fass Gasleitung rot PVC CO2 Gasschlauch mit OD 5/16 Zoll Widerhaken Befestigung für Fassbier Heimbrauen

#ad
WELLBOM #ad - Der bier-co2-linienschlauch ist leicht zu reinigen, leicht, glatt, das dick, Ihr Kegging-System mit Leichtigkeit einzurichten. Verwenden. Die keg co2-linie hilft auch, um das Bier vom Fass zum Wasserhahn zu treiben. Der druck, wenn es abgegeben wird. Sorgen sie für reibungsloses und kein Auslaufen während des Bierdosiervorgangs.

Effiziente dosierung: unser co2-gasschlauch wird häufig in bierzugsystemen verwendet, ermöglicht einen reibungslosen und kontrollierten Dosierprozess, das Bier richtig kohlensäurehaltig zu halten, der durch das co2-gas ausgeübt wird, der ein gleichmäßiges Ausgießen gewährleistet und Abfall minimiert. Was sie erhalten: kommt mit 3 m id 5/16 zoll roter pvc-co2-gasleitung, 5/16 Zoll Widerhakenanschluss, 2 Silikon-Dichtungen und 2 Schlauchschellen. 3 m co2-gasschlauch: eine 3 m lange kegerator-gasleitung bietet flexibilität bei der einrichtung Ihres Bierdosiersystems.

Bietet große flexibilität und Komfort für Ihre vielfältigen Kegging-Bedürfnisse. Breite anwendung: der 3 m lange rote co2-gasschlauch ist geeignet für den transport von co2-gas, wasser, getränke und mehr zu kohlensäuren. Premium-material: der co2-gasschlauch in lebensmittelqualität besteht aus pvc, hält reines Getränke-Kohlensäuregas und ermöglicht es Ihnen, langlebig und flexibel ist. Sie können die bierfass-gasleitung auf jede gewünschte Länge für Ihr Sankey Fasshahnsystem und Cornelius Kugelverriegelungssystem schneiden.
ZnačkaWELLBOM #ad
VýrobceWELLBOM #ad
Číslo díluMI-RBLA
ModelkaMI-RBLA

2. GZhaizhuan

#ad

GZhaizhuan 12 ks 1/2" hadicová přípojka, vodní hadici, 8 mm 10 mm 12 mm 1/2" hadice vnější závit a vnitřní závit pro vzduchovou hadici, plynovou hadici

#ad
GZhaizhuan #ad - Nabízí úzké spojení s vaším hadicovým systémem. Vynikající robustnost a trvanlivost, vysoká teplotní tažnost a nízká propustnost. Při připojování stačí háček zasunout do hadice. Vysoce kvalitní materiálysada hadicových spojek je vyrobena z měděného materiálu.

Lze použít také v pračkách, vody, oleje, hnojení na farmě a mnoho dalšího. Zjednodušte instalační kroky, nejsou nutné žádné další úpravy, řezání nebo vrtání. Velmi rozšířené 1/2 hadicová přípojka vhodná pro přepravu a připojení vzduchu, balkonových potrubích, zahradních zavlažováních, toaletách, plynu, kapaliny nebo paliva. Zabránění úniku Žlutá měděná hadicová přípojka je typu ostnu, uniká a odpojuje, čímž se hadicové spojení zužuje a není snadné, snadno se instaluje a hadice je spojena s hákem, je solidní a spolehlivá.

Snadná instalace 1/2 hadice jednoduchá instalace. Balení obsahuje 12 kusů vnějších závitů a vnitřních závitů sada hadicových vsuvek, 12 mm. K dispozici je mnoho specifikací pro vaše použití při různých příležitostech, vnitřní průměr hadice činí 8 mm, 10 mm, což je velmi praktické.
ZnačkaGZhaizhuan #ad
Výrobce1 #ad
Výška2.76
Délka1.18
Šířka4.33
Číslo dílu12
Modelka1

3. Spares2go

#ad

SPARES2GO Türdichtung Gummidichtung kompatibel mit Logik Backofen Herd 410 mm x 330 mm

#ad
Spares2go #ad - Passend für folgende modelle: lbfanb14, lbfanx14, LBMFMX14, LFC60W13N. Hochwertiges, voll kompatibles Ersatzteil. Türdichtung mit clips für spares2go maßgefertigt für Logik Backofen – Maße: 410 mm x 330 mm.
ZnačkaSpares2go #ad
VýrobceSPARES2GO #ad
Číslo dílu07-STGP-6334

4. OPERMAXER

#ad

Vodní hadici, plynovou hadici, 4 kusy hadicová přípojka 10 mm ostnatý hák x 1/2 palce BSP vnější závit mosaz hadicová spojka adaptér s hadicovou sponou pro vzduchovou hadici

#ad
OPERMAXER #ad - Velikost 10 mm hadicová objímka x 1/2" BSP vnější závit. Dné netěsnosti – mosazná hadicová přípojka je ostnatý háček, hadice je spojena s hákem.

Díky tomu je spojení hadice pevnější, není snadné unikat a odpojit. Snadná instalace – zasuňte háček do hadice a upevněte jej svorkami, aby nedošlo k vytékání. Spojovací prvky pro kapaliny, plyn, olej, hydraulické hadice. Hadicová spona – nastavitelný vysoce kvalitní celoocelový pásek. Prodloužená páska chrání hadici před poškozením vytlačováním. Materiál – z mosazi, odolnost proti korozi, tažnost při vysokých teplotách, snadné poškození.
ZnačkaOPERMAXER #ad
VýrobceOPERMAXER #ad

5. SLIIMU

#ad

Podložka pod pračky, protiskluzová podložka pod pračku, tlumič nárazník pračky, 8 kusů tlumičů vibrací pračky, tlumič vibrací podložka pod pračku

#ad
SLIIMU #ad - Iroké použití: kromě praček a sušiček lze použít také v jiných domácích zařízeních, nohách židlí, nohách stolů, pohovkách, skříních a jiných nábytcích. Dokáže účinně snížit zvuky, které způsobují nestabilními pračkami nebo sušičkami. Minimální tlumení: spodní strana držáku na pračku se skládá z měkké tpu gumy, která má tlumení nárazů.

Chraňte tělo a prodloužte životnost pračky. Oba spolupracují, které mohou těsně přiléhat k noze v pračce. Má dobrou nosnost, odolnost proti vlhkosti a korozi, snadno se nedá prasknout a má dlouhou životnost. Spodní strana polstrování na nohy je výstelka z tpU, aby účinně zabránila posunování způsobenému protřepením pračky během provozu. Zmírnění opotřebení: horní krycí plocha podstavce pro praní v pračce je opatřena protiháky, která má silnější oporu než jiné produkty stejného typu.

Vysoce kvalitní materiál: horní kryt polstrování na nohy pračky se skládá z pryskyřice a spodní strana z měkké gumy TPU. Chraňte podlahu před oděrem, poškrábáním a poškozením. Chraňte tělo přístroje: po zvednutí pračky, můžete koště jednoduše zaveďte do podlahy v pračce, aby se odstranily nečistoty na podlaze pračky, a také může zabránit problémům s rzi prádla z mokrého podkladu.
ZnačkaSLIIMU #ad
VýrobceSLIIMU Co., Ltd. #ad
Číslo dílu‎Xxy-032
Modelka‎Xxy-032

6. Kytpyi

#ad

Chladničky, Kytpyi Tlumič vibrací pračka, podložky do sušičky, stoly šedé, antivibrační podložka na pračku, 4 kusy protiskluzových podložek pro nohy pračky

#ad
Kytpyi #ad - Protiskluzový tlumič vibrací pračka – vnitřní průměr činí 4, což je vhodné pro pulzátorové a bubnové pračky. Kromě toho můžete zvýšit výšku nábytku, aby se usnadnilo čištění. Lze jej použít jako protiskluzovou podložku a podložku tlumící nárazy pro různé druhy nábytku, je odolná proti vlhkosti a korozi a dá se snadno odkapávat.

Zesílená výška – jeho velikost činí 7 × 7 × 4 cm a výška skutečně zvyšuje o 3, 5 cm. Silná praktičnost – podložka do pračky je vhodná pro většinu praček, chladniček, pohovek, stolů a jiného nábytku. Stohovatelný výškový design – malý otvor v podložce nohy pračky lze použít k připojení dalšího polstrování vrstvy popela a polstrování vrstvy popela se překrývá na sebe, aby splňovalo více požadavků na výšku. Podložka na vyvýšenou vrstvu popelníku je vyrobena z polypropylenu PP polymeru, je odolný proti opotřebení, odolný proti korozi a má dlouhou životnost.

Musíte je pouze přizpůsobit vašim potřebám. Odolný materiál – spodní strana antivibrační pračky z tpu pryže, je vodotěsný, který má dlouhou životnost, která účinně chrání podlahu před poškrábáním. Vibrační podložky pro pračky mohou minimalizovat vibrace nábytkových zařízení a snížit hluk. Design s drážkami a ostny ve vnitřním kruhu může efektivně zvýšit třecí sílu, 7 cm, nohy pračky pevně uchopit a zabránit sklouznutí a posunutí.
ZnačkaKytpyi #ad
VýrobceKytpyi #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.81
Šířka5.91
Číslo díluAM02710711KY
ModelkaAM02710711KY

7. HoaaiGo

#ad

4 kusy podložek na nohy v pračce, protiskluzové a redukční zařízení 8 cm, antivibrační podložky, gumové nožičky pračky, tlumiče vibrací pro hlídací stroje a sušičky

#ad
HoaaiGo #ad - Lze jej použít také pro domácí spotřebiče, jako jsou schody, tlumící nárazy a výztužnou podložku pro nábytek. Jedinečný designpovrch horního krytu podstavce pračky má ostny, jsou protiskluzové a tlumí nárazy a nespadají snadno. Nabízíme 6 cm a 8 cm, dvě výšky na výběr, aby vyhovovaly vašim různým každodenním potřebám.

Obsah balenísoučástí dodávky jsou 4 kusy podložek na nohy pračky o průměru 7 cm. Síťová struktura je stabilnější, spojovací sloupky lze snadno stohovat a spodní strana polstrování nohy je z měkké TPU gumy, které těsně přiléhají k podstavci pračky, která má určitý účinek tlumící nárazy a snižuje hluk a zabraňuje poškrábání a poškození podlahy. Iroké použitíflexibilní praktičnost, pohovky a jiný nábytek a lze ji použít jako protiskluzovou podložku, svahy, hodí se pro různá prostředí, malá a vlhká prostředí a je vhodná pro většinu praček. Protiskluzová rohož může stabilně zastrčit čtyři nohy pračky do drážek, zabránit kývání pračky sem a dozadu a účinně eliminovat vibrace a hluk.

Zvednutím dna pračky lze nečistoty ze spodní části pračky snadno odstranit smetákem. Má vysokou nosnost, odolné proti korozi, odolné vůči vysokým teplotám, které jsou stabilní a s dlouhou životností, odolné vůči vodě a vlhkosti, unese více než 500 kg a má dlouhou životnost. Snadná instalace nejsou nutné žádné hřebíky nebo otvory, jednoduchá instalace, které jste obdrželi, umístit pod pračku, sušičku nebo jiný stroj. Vysoce kvalitní materiál polstrování nohou pračky je vyrobeno z polypropylenu a pp polymeru a měkké gumy tpu, snadno se nepraskají a mají dlouhou životnost.
ZnačkaHoaaiGo #ad
VýrobceHoaaiGo #ad
Výška2.76
Délka6.69
Hmotnost0.67
Šířka5.12
Číslo díluJD-02
ModelkaXYJJD-04
ZárukaČ.

8. Srcasy

#ad

Podložka proti vibracím, pevná protiskluzová podložka, do praček, univerzální protiskluzová podložka, 6 kusů tlumicích podložek, podložka proti vibracím

#ad
Srcasy #ad - Iroké použití: gumové podložky odolné proti nárazům lze použít nejen pro pračky a sušičky, pohovky, ale také pro domácí přístroje, nohy stolu, nohy židlí a pohovky.

Položte jednoduše polštářky proti vibracím pod rohy pračky a sušičky. Snadná obsluha: pro instalaci protivibrační polštářky nejsou zapotřebí žádné nástroje nebo nečistoty lepidla. Protiskluzová: spodní strana podložky je vyrobena z měkké gumy, která účinně chrání podlahu před poškrábáním a zabraňuje sklouznutí a posouvání v pračce.

Vysoce kvalitní materiál: praní a sušičky jsou z pvc a polypropylenu, s nosností více než 500 kg, odolné proti opotřebení, odolné proti vlhkosti a silné. Jedinečný design: podložky v pračce mají drážkovaný a odolný design, který může účinně zvýšit tření, nohu v pračce pevně připoutat a je velmi stabilní.
ZnačkaSrcasy #ad
VýrobceCxjtpss #ad
Číslo dílu1

9. Spares2go

#ad

Spares2go 4-seitige Türdichtung Gummidichtung + Clips für Smeg Ofen Herd 590 x 360 mm

#ad
Spares2go #ad - Türdichtung mit clips für spares2go, passend für SMEG Ofen – Maße: 590 x 360 mm. Cs195, cs18a-5, cs120nla5, cs120-6, cs120a-5, cs195, cs150nl-5, cs18a/1, cs150sa, cs18a-2, cs18a-5, cs18a-5, cs120, cs18b, cs150-5, cs120nla6, cs18a-5, cs150nl-6, cs18a/1dr, .

A2, a3a, 3c854xe, 9fakox, 4c80, a1db-6, aic-2, a1a.1, 3c854v, a1da-6, a1dna-5, a1c-5, 3c854e, a1-2, a1a-2, a1, s20xmf-7, a1se-5, 3c854, a1-5, 9byocerad-6, a1ca.11, a1dn-6, 3990i, a1dna-6. Ax, a1p-6, a1se-6, a1dse-5, a1vad, a1pu6, a1drw-6, a1va, a1vg, a1va-2, a1p-5, a1va, a1vg, ce854gx, a1rw-6, a1rwu6, a1p-2, a, a1vg, ce856mfa. Cgic99, cs19nlb-6, cs19es-5, cs19nla, cs19nlrw6, cs19nla-5, cs19nln-6, cs19nlp-5, cs19nla2, cs19id-6, cs19ida-6, cs19nla1, cs19nla-6, .
ZnačkaSpares2go #ad
VýrobceSPARES2GO #ad
Číslo dílu03-AHY-264

10. Qtrednrry

#ad

Qtrednrry Podložka pod nohy pro praní v pračce a sušičce nastavitelná vysoce protiskluzová podložka proti vibracím pro pračku a sušičku

#ad
Qtrednrry #ad - Metoda instalace: nastavte požadovanou výšku, abyste podložku upevnili, otočte uzavírací přezkou, přidejte malé množství vody na zem a pevně přitlačte, abyste ji upevnili na zem.

Design tlumení nárazů: nastavitelný vnitřní kroužek s protihákem drážky pro pevné uchopení nohy pračky, zabránění sklouznutí a zvýšení stability. Flexibilní použití: vhodné nejen pro schody, nohy pohovky, stoupání, malá a vlhká prostředí, ale také pro pračky, nohy skříně, domácí spotřebiče atd. Nastavitelný design: polštář do pračky spirálovitý 360 stupňů, výšku 2, 75 – 3, lze otáčet do požadované výšky, 94 palců lze volně nastavit. Vysoce kvalitní materiály: celek je vyroben z plastu, který je silný a trvanlivý, odolný proti opotřebení a má vysokou zatížitelnost.
ZnačkaQtrednrry #ad
VýrobceQtrednrry #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost0.78
Šířka5.51
Číslo dílu500187459