Top 10 BAYERN München Fanartikel – Cedulky na dveře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. helges-shop

#ad

Dekorační štítek zboží příslušenství, pro fanoušky Ultras přívěsek, kovová cedule se šňůrkou a přísavkou, Plechová cedule zde bydlí jeden fanoušek Bavorska, závěsný štít domovní dveře vchod garáž

#ad
helges-shop #ad - Kromě toho jsou kovové cedule skvělým dárkem nebo suvenýry. Pro kde? závěsná cedule se cítí dobře v každém bytě fanouška bavorska. Stylově sedí na vstupní a domovní dveře. Vstup ve dnech hry na vlastní nebezpečí! skvělá kovová cedule v červeno-bílé se dvěma míčky na nohy zaručeně upoutá pozornost.

Dlouhá životnost než plakát nebo obrázky. Jedná se o dekorativní nástěnnou dekoraci do kuchyně, garáže, dílny, hospody a mnoha dalších míst a míst. Dekorativní štítek má dva předvrtané otvory a dodává se s barevně sladěnou šňůrkou a přísavkou. Pro koho? milujete bavorsko, ale můžete být v herních dnech trochu napjatí radostí a nadšením.

Design: cool nápis: zde bydlí fanoušek bavorska. Výrazné barvy díky 4barevnému sítotisku. Navíc obdržíte náhradní šňůru a přísavku. Nástěnné štítky zprostředkovávají vintage retro šarm a nostalgii. Formát: 18 x 12 cm. Proč? plechové cedule jsou prostě skvělou dekorací. Závěsný štít je ze stabilního ocelového plechu, má zaoblené rohy a obklopené hrany. Pak byste měli pomocí tohoto štítku varovat lidi kolem sebe.
Značkahelges-shop #ad
Výrobcehelges-shop #ad
Výška0.2
Délka7.09
Šířka4.72
Číslo díluC0027

2. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München svačinové prkénko kulaté

#ad
FC Bayern München #ad - Hvězda jihu: barva: hnědá; průměr: 21 cm. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München. Materiál: dřevo. Mistr záznamu: vyražené logo. Mia san mia: fc bayern münchen svačinové prkénko kulaté.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Hmotnost0.4
Číslo dílu24786
Modelka24786

3. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Ručník | Ručníky pro hosty | 2dílná sada | červeno-bílá

#ad
FC Bayern München #ad - Rozměry: velikost ručníku: cca 100 x 50 cm. Vlajky: klubové logo a nápis FC Bayern München na obou koncích. Oficiální fanouškovský produkt: ručník od FC Bayern – sada 2 ks v červeno-bílém designu. Mia san mia: podpořte rekordního mistra při každé příležitosti. Materiál: 100% bavlněné froté.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost1.12
Šířka19.69
Číslo dílu24124

4. schilderkreis24

#ad

Schilderkreis24 – Plechová cedule Veselá rčení Dekorace Zboží Sport Klub Nápad na dárek Muži Klub Fotbalový fanoušek 18 x 12 cm

#ad
schilderkreis24 #ad - Jako dekorace do pultu, obývací pokoj, kavárny, sklípku na party, sklep, koupelnu, obývací pokoj & ložnice. Super praktický plechový závěsný štítek v oblíbeném formátu 18 x 12 cm s předvrtanými otvory šňůrkou a přísavkou – lze ji snadno umístit kamkoli. Nápad na dárek hammer pro každou příležitost vánoce, suvenýr na grilovací oslavu, do bytu, den otců, svátek, jako rozlučka se svobodou jga, k nastěhování/kolaudaci do nového domova, narozeniny, pro sběratele k nastěhování/kolaudaci do nového domova, jako pozvánka na party nebo oslavu, jako zvláštní překvapení nebo suvenýr, Den matek, pro sběratele, jako rozlučka se svobodou, jako svatební dárek, svátek, jako svatební dárek, do bytu, rozlučka se svobodou jga, dívčí večer, jako Děkuji vám nebo jednoduše pro malou radost sami sobě.

:. Originální plechová cedule z kruhu štítků24naše vysoce kvalitní cedule ve vintage / retro stylu ručí za kvalitu, dlouhou životnost a jsou vyráběny ve 4barevném sítotisku. Všechny výrobky jsou zasílány NOVÉ a v originálním balení.

Zejména všichni fotbaloví nadšenci a fanoušci budou mít radost z tohoto zboží! :D. Dekorativní bytové doplňky naše dekorativní tabulky se hodí pro zkrášlení vašich dveří/domovních dveří nebo stěn ve vašem domě – pro vykouzlení úsměvu na tváři vašich kolegů v práci, zahradní domek, garáž, WC, hobby místnost, hotelu, domovní vchod, WC pro hosty, hospody, zahradní bránu, jídelnu, kuchyně, klubu, irskou hospodu, baru, dílnu, toaletu, v podniku nebo v kanceláři. Nerušte sny o bavorsku krásný nápis a motiv fotbalového míče činí z této tabulky absolutní pozornost a zkrášlí váš klubový domek, klub nebo fotbalový klub.
Značkaschilderkreis24 #ad
Výrobceschilderkreis24 #ad
Výška0.2
Délka4.72
Hmotnost0.15
Šířka7.09
Číslo dílu1
Modelka1

5. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Šálek Stripes

#ad
FC Bayern München #ad - Hvězda jižní: barva: červená/bílá; doporučujeme ruční mytí. Mia san mia: fc bayern München šálek Stripes. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München. Materiál: keramika. Recordmeister: potištěné logo; objem: 0, 3 litru.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Hmotnost0.68
Číslo dílu28456
Modelka28456

6. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Pohárek na čištění zubů s logem 5 hvězdi

#ad
FC Bayern München #ad - Výška: cca 11 cm barva: červená. Pro ústní hygienu. Materiál: plast, upozornění: Doporučujeme ruční praní. Objem: 0, 2 litru. Pohárek na čištění zubů s logem 5 hvězdiček.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Číslo dílu28378
Modelka28378

7. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Fotbalový budík

#ad
FC Bayern München #ad - Materiál: umělá hmota. Recordmeister: potištěné logo; průměr: 90 mm. Hvězda jižní: barva: červená/bílá; baterie: 2 x aa; rozměry: 9, 00 x 9, 00 x 6, 40 cm; průměr: 90 mm. Mia san mia: fc bayern München budík fotbal. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Výška3.54
Délka2.36
Hmotnost0.35
Šířka0.01
Číslo dílu19019
Modelka19019

8. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Sklenice na bílé pivo 2dílná sada

#ad
FC Bayern München #ad - Mia san mia: fc bayern münchen sklenice na bílé pivo 2dílná sada. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München. Materiál: sklo. Recordmeister: potištěné logo; objem náplně po 0, 5 litru. Hvězda jižního světa: Barva: Bezbarvá.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Číslo dílu32623

9. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München USB-Feuerzeug Schwarz

#ad
FC Bayern München #ad - Offiziell: original FC Bayern München Fanartikel. Stern des sÜdens: farbe: schwarz; flammenlos durch Glühspirale und Akku, Reicht für bis zu 40 Anwendungen. Mia san mia: fc bayern München USB-Feuerzeug. Material: Metall. Rekordmeister: gedrucktes Logo; inklusive USB-Ladekabel, 90 Minuten Akkuladezeit,.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu23721
ModelkaGlühspirale

10. NICI

#ad

NICI Polštář FC BAYERN MÜNCHEN Medvěd Berni 43 x 25 cm – obdélníkový hebký polštář z měkkého plyše, červený, zboží pro fanoušky fotbalu s logem FCB pro děti a dospělé, 49080, skvělý nápad na dárek

#ad
NICI #ad - Sportovní polštář: hrdě se šklebící medvěd berni ozdobí jako aplikace s plyšovými 3D ušima přední stranu hebkého polštáře a je tak skutečným poutačem pozornosti na posteli nebo pohovce.

Nici zelené: výrobky z kolekce nici fc bayern mÜnchen přispívají svými plyšovými a plnivy k trvalému zlepšení zacházení se zdroji při výrobě dětských hraček. Ideální jako dárek: ať už k narozeninám, jako talisman pro štěstí nebo pozornost – rozmanitost kolekce NICI kolem klubového maskota Medvěda Berni vykouzlí úsměv na tváři velkým i malým dětem.

Rozsah dodávky: 1 x polštář fc bayern mÜnchen medvěd berni 43 x 25 cm, obdélníkový polštář s maskotem ze super hebkého plyše, navržený NICI v Německu. Medvěd jižního: vždy s sebou ze hry, v autě a do kanceláře, doprovází fotbalové přátele medvěda Berni na další zápas, jako plyšové zvířátko v posteli a dětském pokoji nebo jako hrací skříňka v kočárku.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška9.84
Délka5.12
Hmotnost0.77
Šířka16.93
Číslo dílu49080
Modelka49080
Záruka2 roky záruka při správném ošetření