Top 10 Ein guter Plan 2024 Mini – Osobní organizéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan Mini 2024 – komplexní termínový kalendář pro větší pozornost a sebelásku – trvale vyrobený plánovač v praktickém formátu DIN A6 Rubin 2024

#ad
Ein guter Plan #ad - V tipech pro pozornost se každý týden dozvíte něco o duševním zdraví a prevenci vyhoření, nebo na tebe ještě větší tlak. Kapesní kalendář s horizontálním týdenním náhledem je datován na 56 týdnů od poloviny prosince 2023 do začátku ledna 2025 a je zabalen do kvalitního francouzského plátna.

Věrný každodenní společník – procvičujte si péči o sebe a zpomalujte, aby byl mělký a kýčovitý, pozornost vám pomůže udržet si přehled o vašich potřebách a dobrých návycích. Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti.

Komprimovaná pozornost – péče o sebe je nyní zcela snadná: 160 gramů. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Hluboká sebereflexe – zastavte se každý měsíc, odrážejte zážitek a plánujte příští týdny. Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. To vše bez toho, aniž byste zanedbávali své termíny. Tak se procvičujete vděčností a posilujete své zaměření.
ZnačkaEin guter Plan #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluEGPMiniParent

2. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan 2024 – komplexní termínový kalendář pro větší pozornost a méně stresu – udržitelný týdenní plánovací kalendář s 56 tipy a citáty korál 2024

#ad
Ein guter Plan #ad - Protože také nevíme, co je pro tebe dobré. Seznamte se s sebou, mějte přehled o své úrovni stresu a získejte zpět kontrolu nad svým životem. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti. Ale my vám pomůžeme na to přijít. Sebeorganizace se setkává s vlastní reflexí – rozsáhlý životní plánovací kalendář, výstražný signál, 13měsíční reflexe, sledovač stanoviště a mnoho dalšího vám pomohou najít čas mezi termíny a úkoly pravidelně pro sebe a vaše potřeby.

Větší pozornost, méně stresu – holistický termínový kalendář na rok 2024 přináší do vašeho všedního dne více sebelásky. Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany.

Nejprodávanější pozornost s více než 500 000 prodanými exempláři je datován 56 týdnů od poloviny prosince 2023 do začátku ledna 2025 a je zabalen do kvalitního francouzského plátna. Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Bez kýčů a vlastní optimalizace – ein guter plan je více než běžný plánovač termínů: 56 praktických, vědecky podložených tipů ze světa pozornosti a psychologie a 56 citátů bez klišé vám poskytne nový názor, aniž by vás ještě více vyvíjely tlak.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag #ad
Číslo díluEGPZLParent001

3. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan Family 2024 – komplexní termínový kalendář pro větší pozornost a méně stresu v rodinném životě – udržitelný plánovač s 56 tipy pro pozornost pro rodiče Rubin 2024

#ad
Ein guter Plan #ad - Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Pozorný rodinný život – s celostním diářem pro rodiny budeš v náročném každodenním rodinném životě opět dbát na své potřeby a vyhnete se vyhoření a stresu. Založený obsah – renomovaná diplomová pedagogka a nejprodávanější autorka spiegela susanne mierau zná potřeby rodin.

Sebe-organizace se setkává se sebereflexí – naplánujte termíny, upřednostňujte úkoly a současně se postarejte o duševní pohodu se záznamem pozornosti a sledováním stanoviště. Cenné poznatky pro vědomější rodinný život zaručeny, bez kýče a tlaku pro vlastní optimalizaci. Udělejte z roku 2024 svůj rok sebelásky. Udržitelná výroba včetně kompenzace klimatu – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu.

Vaše znalosti jsou v 56 praktických tipech pro pozornost, praktických seznamů a mnoha reflexních technik v rozsáhlém plánovači života. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Kapesní kalendář s horizontálním týdenním náhledem je datován na 56 týdnů prosinec 2023 až leden 2025 a je zabalen ve vysoce kvalitní plátěné vazbě se zlatou ražbou.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag / EGP Verlag #ad
Číslo díluEGPFamily2019

4. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan Pro 2024 – kompaktní termínový kalendář pro větší pozornost v každodenním chaosu – datovaný plánovač s vazbou z umělé kůže, gumovým páskem a žabí kapsou černá 2024

#ad
Ein guter Plan #ad - Díky kompaktnímu formátu, gumovému pásku a žabí tašce je plánovač vaším věrným společníkem na rok plný sebelásky a zrychlení. Tak se procvičujete vděčností a posilujete své zaměření. Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě.

Plášť pozornosti při každodenním požáru – holistický diář ein guter plan pro 2024 přináší do vašeho všedního dne soustředění, robustní koženkové vazbě, strukturu a zpomalení. Strukturované plánování – se dvěma dvěma stranami týdně nabízí diář místo pro opravdu vše, co se vám v hlavě vznáší. Udržitelná výroba včetně kompenzace klimatu – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu. Mřížky hodin plánujete termíny, dávejte pozor na své potřeby a vyhnete se stresu.

Ve vertikálním týdenním přehledu vč. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Hluboká sebereflexe – zastavte se každý měsíc, odrážejte zážitek a plánujte příští týdny. Kromě dostatečného místa pro poznámky a úkoly se s týdenními tipy naučíte použitelné znalosti o pozornosti a prevenci vyhoření. Obsáhlý plánovač života s více než 40 spolehlivými reflexními technikami je k dispozici ke stažení zdarma.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag #ad
Číslo díluPROZ00001

5. Ein guter Plan

#ad

Učitele a žáky starorůžová 2023/2024, Ein guter Plan Edu 2023/2024 | Roční kalendář pozornosti pro studenty

#ad
Ein guter Plan #ad - Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti. Vzdělávání bez zápisu – kalendář na 13 měsíců pozorného plánování a sebeláska ve škole, studiu a práci. Pozorné každodenní plánování – díky vertikálnímu týdennímu náhledu vč.

Pravidelná reflexe – ve velkém životním plánovači a měsíčních reflexích se nacházejí radikální poznatky pro zrychlený život. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu.

Datováno od srpna 2023 do září 2024. Mřížky hodin, ale také svou psychiku. S spolehlivými tipy ze světa pozornosti a psychologie a inspirujícími citáty daleko od kýče. Perfektní diář pro žáky, výstražného záznamu a sledovače stanoviště budete mít přehled nejen termínů, studenty, termínů a úkolů, učitele i pedagogy.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag / EGP Verlag #ad
Číslo díluEGPEduParent002

6. Eine der Guten

#ad

Lehký a přehledný, měkký obal, krémově béžová s květinami, týdenní plánovací kalendář a poznámkový blok, kapesní kalendář, klimaticky neutrální,, Eine der Guten Termínový kalendář A5 – kalendář 2024

#ad
Eine der Guten #ad - Flexibilní měkký obal s nalepenými záložkami jako rychlý vyhledávač, 144 stran, krémová modrá červená žlutá. Najděte více pozornosti a stylově uspořádejte hlavu – náš týdenní kalendář se srdcem na rok 2024 je zde! Přehledné a jasné: kalendář a5 2024 s týdenním přehledem termínů.

Chytrý nápad na dárek: praktický a krásný vánoční dárek pro všechny, kteří mají plán nebo ho mohou naléhavě potřebovat. Etří životní prostředí: jsme malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, odesílat a vyrábět klimaticky neutrální a kdykoli je to možné, ručně vyrobený design. 2 strany týdně, 120 g fsc papír, co2 neutrální potisk, navíc 1 oboustranná strana pro poznámky každé 4 týdny a roční přehled prázdnin a svátků pro jednoduché roční plánování a vyšší produktivitu. Vše uvnitř a přesto opravdu lehký – náš týdenní plánovací kalendář je vhodný pro oči, které se pak vždy volně vznášejí, plánování a vaše záda.

Kompaktní a všestranný: zapište si vedle svých každodenních úkolů, co je pro vás tento týden důležité. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá – proto necháváme stromy sázet, z recyklovaného nebo FSC papíru. Pro poznámkové lístečky a kartičky, jsou vpředu a vzadu praktické sklopné strany. Jako diář nebo cestovní deník, sestru, pro teenagery a dospělé, pro tvou nejlepší přítelkyni, dceru nebo jednoduše pro sebe.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Výška5.83
Délka8.27
Hmotnost0.64
Šířka0.39
Číslo dílu218BS

7. LEBENSKOMPASS

#ad

Knižní kalendář A5 "Letší" – krásný týdenní kalendář a diář 2024 – stabilní tvrdé desky – kapesní kalendář 2024 – knižní kalendář A5 + mnoho dalších doplňků, Lebenskompass Kalendář 2024

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Vysoká kvalita: se zaoblenými rohy, stabilním tvrdým obalem a 180 stranami ve stabilním papíru certifikovaném FSC a 2 záložkami, gumovým páskem a poutkem na pero.

Organizace v každodenním životě: obsahuje prvky pro vlastní organizaci a cvičení pro větší pozornost a reflexi pro vytvoření úspěšného roku 2024. Plánovač týdnů a měsíců: knižní kalendář 2024 má místo pro plánování na 2 stranách ve stylu Dot-Grid / bodové mřížky pro maximální svobodu a kreativitu. Mise: kompas života byl založen v roce 2019 s cílem pomoci lidem na jejich cestě k větší pozornosti, struktuře a naplnění v životě. Přehledný design: kalendář na leden až prosinec 2024 s ročními, měsíčními a týdenními přehledy a seznamy a doplňky pro větší organizaci.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK208

8. Ein guter Plan

#ad

EEin guter Plan Pro Nadčasový | komplexní nedatovaný termínový kalendář pro větší pozornost a sebelásku | nedatovaný plánovač A5 s obzvlášť velkým prostorem |... šalvěj

#ad
Ein guter Plan #ad - Stanovení cílů + mnoho seznamů pro menší chaos. Klimaticky neutrální, vytištěno na 100% starém papíru, Made in Germany. 13 měsíčních úvah vč. Deníku vděčnosti jako brožury. 53 tipů pro větší pozornost a sebelásku, 53 inspirujících citátů od kýče. Celostní nedatovaný termínový kalendář pro větší pozornost. Vč.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag / EGP Verlag #ad
Výška7.83
Délka5.16
Šířka0.98
Číslo díluEGPROZeiltos004

9. PARETO

#ad

Deník, týdenní plánovací kalendář, Pareto Plánovač 2024 – perfektně organizovaný, zvýšení produktivity, dosahování cílů, rozvíjení dobrých návyků | knižní kalendář 2024, denní plánovací kalendář

#ad
PARETO #ad - Přizpůsobí se vašemu životu: minimalistický design, denní kalendář, plánovač praxe, projektový plánovač, jak potřebujete: organizér, plánovač termínů, plánovač úspěchu, obchodní plánovač, redukován na to podstatné. Výrobní místo pouze zaměstnáno: naplánujte si úkoly, projekty a čas s týdenním kalendářem s ohledem na realistické časové bloky časový boxing.

Dosáhnout cílů a rozvíjet dobré návyky: sledujte cíle, které obohatí váš život a budujte si dobré návyky, které vás na vaší cestě podpoří. Díky perfektní kombinaci struktury a volného prostoru můžete svůj pareto plánovač flexibilně přizpůsobit vašim potřebám, studijní plánovací kalendář, plánovač životů, kalendář pozornosti, plánovač poznámek. Lepší uspořádání, sbírání nápadů. S knižním kalendářem 2024 jste strukturovaní a zaměřeni, méně stresu datovaný kalendář 2024: zapamatování termínů, plánování projektů, upřednostňování úkolů, uspořádání myšlenek, máte na očích vše důležité a uvidíte, čeho jste dosáhli.

Jste produktivní místo zaměstnání a věrně využíváte svůj čas na to, termíny, úkoly, na čem skutečně záleží. Udržitelný a odolný vůči klimatu v německu: ušlechtilý obal z italské koženky veganský | prémiový recyklovaný papír odolný vůči inkoustu, 2 záložky | Formát: Plánovač, oceněný modrým andělem | Perfektní chování při nárazu díky vysoce kvalitnímu prošívání nití | s gumovým páskem, kalendář A5. Své cíle máte na očích a své úspěchy a pokroky zviditelníte v deníku úspěchu.
ZnačkaPARETO #ad
VýrobcePARETO #ad
Výška0.71
Délka8.39
Šířka5.91
Číslo díluPP_datiert

10. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan Nadčasový – komplexní termínový kalendář pro větší pozornost a méně stresu – nedatovaný týdenní plánovací kalendář s 56 tipy a citáty bez kýče les

#ad
Ein guter Plan #ad - Větší pozornost, mějte přehled o své úrovni stresu a získejte zpět kontrolu nad svým životem. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu.

Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Bez kýčů a vlastní optimalizace – ein guter plan je více než běžný plánovač termínů: 56 praktických, vědecky podložených tipů ze světa pozornosti a psychologie a 56 citátů bez klišé vám poskytne nový názor, aniž by vás ještě více vyvíjely tlak. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti. Ale my vám pomůžeme na to přijít.

Seznamte se s sebou, kdy chcete. Protože také nevíme, co je pro tebe dobré. Nejprodávanější pozornost s více než 500 000 prodanými exempláři je zahalen vysoce kvalitním francouzským plátnem a nedatován: Začněte, méně stresu – komplexní termínový kalendář přináší do vašeho všedního dne více sebelásky. Sebeorganizace se setkává s vlastní reflexí – rozsáhlý životní plánovací kalendář, 13měsíční reflexe, výstražný signál, sledovač stanoviště a mnoho dalšího vám pomohou najít čas mezi termíny a úkoly pravidelně pro sebe a vaše potřeby.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag / EGP Verlag #ad
Číslo díluEGPzeitlosParent002