Top 10 Fussball Pokal mit Gravur Wunschtext – Trofeje, medaile a ceny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pokalmatador GmbH

#ad

Vč. nápisu, Pokalmatador GmbH Ø 70 mm Španělská medaile vč. pásky na medaile a hliníkového znaku s druhem sportu a nápisem zlato

#ad
Pokalmatador GmbH #ad - Vč. Na přání za malý příplatek také s nápisem na zadní straně medaile. Kvalitního emblému z hliníku s výběrem rozmanitých motivů. Po nákupu si jednoduše vyberte "Přizpůsobit" a vyberte požadovaný pásek, emblém a popis. Kvalitní medaile v zlaté, stříbrná nebo bronz. Medailový pásek 22 mm široký s barvou dle výběru z našeho sortimentu.
ZnačkaPokalmatador GmbH #ad
VýrobcePokalmatador GmbH #ad

2. JSSC Neugart GmbH

#ad

Text + logo bílé, JSSC Neugart GmbH Skleněný pohár, zoubkovaný rovný, ve 3 různých velikostech nebo jako série s více než 30% slevou 140 x 90 mm

#ad
JSSC Neugart GmbH #ad - Ušetříte při nákupu série až 30 %. Na přání s individuální rytinou. 6 mm silné sklo a zlomené hrany.
ZnačkaJSSC Neugart GmbH #ad
VýrobceJSSC Neugart GmbH #ad
Číslo dílu66633Logo

3. Pokalmatador GmbH

#ad

Vč. popisu, Pokalmatador GmbH Ø 70 mm medailka Itálie včetně pásku na medailku a hliníkového emblému s druhem sportu a popisem staré zlato

#ad
Pokalmatador GmbH #ad - Po nákupu jednoduše vyberte "nyní přizpůsobené", abyste si vybrali požadovaný pásek, emblém a popis. Na přání za malou cenu také s popisem medaile na zadní straně. Vč. Vysoce kvalitní medaile v zlatě, stříbro nebo bronz k dostání. Páska na medailon 22 mm široká s barvou dle výběru z našeho sortimentu. Vysoce kvalitního emblému z hliníku s výběrem různých motivů.
ZnačkaPokalmatador GmbH #ad
VýrobcePokalmatador GmbH #ad

4. Pokalmatador GmbH

#ad

18 cm, Zlatá, Mini Pokal Award Texas vč. kvalitní hliníkové destičky na gravírování s textem na přání

#ad
Pokalmatador GmbH #ad - Moderní mini pohár k dostání ve zlaté, stříbrné nebo bronzové. Kvalitní štítek na gravírování s textem na přání. Standardního hliníkového emblému. Vč. Vč.
ZnačkaPokalmatador GmbH #ad
VýrobcePokalmatador GmbH #ad

5. Larius Group

#ad

Larius Group Medaile Konečně důchodce nebo text Váš dárek pro důchodce k odchodu do důchodu s textem na přání a obojkem

#ad
Larius Group #ad - Přenos dat: zašlete nám údaje potřebné pro gravírování požadovaný text vyrytého textu resp. Rozměry: Ø 70 mm // medaile: Kov // Barva: Zlatá. Váš osobní požadavek je možný! prosím vyberte si jednu z možností: "S textem na přání. ". Obojek: zlatý, polyester || krabička: 85 mm x 85 mm výška 35 mm. Obojku. Motivu přes váš účet amazon můj účet >> moje objednávky >> kontaktujte prodejce. Medaile Ø 70 mm s textem "endlich Rentner" nebo text na přání vč.
ZnačkaLarius Group #ad
VýrobceLarius Group #ad

6. Pokalmatador GmbH

#ad

Přítele, Pokalmatador GmbH Medaile srdce Ø 50 mm, s individuálním textem na přání ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě | 25 mm hliníkový emblém + medailonkový pásek | pro vaše nejmilejší, maminku nebo děti..

#ad
Pokalmatador GmbH #ad - Vč. Kvalitního emblému z hliníku s výběrem rozmanitých motivů. Medailový pásek 22 mm široký s barvou dle výběru z našeho sortimentu. Po nákupu si jednoduše vyberte "Přizpůsobit" a vyberte požadovaný pásek, emblém a popis. Kvalitní medaile v zlaté, stříbrná nebo bronz. Na přání za malý příplatek také s nápisem na zadní straně na vysoce kvalitních hliníkových emblémech.
ZnačkaPokalmatador GmbH #ad
VýrobcePokalmatador GmbH #ad

7. Donrime

#ad

Gastgeschenke für Kinder und Erwachsene, Kindergeburtstagsfeier, Spielwettbewerbe, 12 Stück Goldmedaille Metall, Medaillen für Kinder, Siegermedaille im olympischen Stil mit Bändern, Sporttagspreise

#ad
Donrime #ad - Perfekt für jeden anlass: für schulsporttreffen, boxen, leichtathletik, radfahren und Gewichtheben sowie alle Arten von Sportveranstaltungen. Was sie bekommen: das paket enthält 12 goldmedaillen. Tolle qualität: aus metall zinklegierung, nicht aus Kunststoff! Auf der Oberfläche der Medaille ist eine Antioxidansschicht aufgebracht.

Der durchmesser der medaille beträgt 2 Zoll/5, 2 cm; Die Länge des rot-weiß-blauen Halsbandes beträgt 40 cm. Belohnen sie ihre gewinner mit diesen lustigen Medaillen, Fußball, Schwimmen, Basketball, die sowohl für Kinder als auch für Erwachsene eine große Ermutigung sind. Wir würden eine zufriedenstellende Lösung für alle Ihre Probleme erarbeiten. Qualitäts-after-sales-service: wenn sie mit unseren produkten nicht zufrieden sind oder fragen haben, kontaktieren Sie uns bitte.

Design im olympischen stil: jede medaille hat zwei seiten mit unterschiedlichem Design, die in der Mitte geprägt ist. Sie kann lange aufbewahrt werden und hat eine gute Sammlungserinnerungsbedeutung. Kostenloser ersatz oder rÜckerstattung innerhalb von 90 Tagen. 12 stunden schnelle Antwort. Jedes stück ist mit einem roten, die eine Seite der Medaille hat florale Ränder und eine Zahl, weißen und blauen Band ausgestattet.
ZnačkaDonrime #ad
VýrobceDonrime #ad

8. Pokalmatador GmbH

#ad

20 cm, Mini Pokal Award Alabama vč. kvalitní hliníkové gravírovací destičky s textem na přání, stříbrná

#ad
Pokalmatador GmbH #ad - Mini plastový pohár alabama namontovaný na černý mramorový podstavec. Vč. Kvalitní hliníkové destičky na gravírování s textem vašeho přání. Hliníkového emblému dle volby. K dispozici ve zlaté, stříbrnomodré, růžové, stříbrné, zlaté a červené.3 velikosti 20 - 22 cm. Vč.
ZnačkaPokalmatador GmbH #ad
VýrobcePokalmatador GmbH #ad

9. Pokalmatador GmbH

#ad

S nápisem, Pokalmatador GmbH Medaile věnec Ø 70 mm, s individuálním textem na přání ve zlatě, dětské narozeniny atd. , stříbrné a bronzové barvě | 50 mm hliníkový emblém + medailonkový pásek | pro fotbal, tenis

#ad
Pokalmatador GmbH #ad - Vč. Na přání za malý příplatek také s nápisem na zadní straně na vysoce kvalitních hliníkových emblémech. Kvalitní medaile v zlaté, stříbrná nebo bronz. Medailový pásek 22 mm široký s barvou dle výběru z našeho sortimentu. Po nákupu si jednoduše vyberte "Přizpůsobit" a vyberte požadovaný pásek, emblém a popis. Kvalitního emblému z hliníku s výběrem rozmanitých motivů.
ZnačkaPokalmatador GmbH #ad
VýrobcePokalmatador GmbH #ad

10. Zelaro

#ad

Zelaro Zlatý pohár s textem na přání – trofej pro děti – pohár s uchy jako dárek pro ženy a muže se emblémy Tři velikosti 19 cm

#ad
Zelaro #ad - Ocenění trofejí – osobní dárek pro šéfy, přátele, bratra, svědky, dceru, nejbližší, příbuzné, trenéry, členy klubu, rodiče, partnera, kolegy nebo vašeho učitele skutečně upoutá pozornost pro vitrínu.

Personalizace – jak by bylo vyryté nápisy např. Nejlepší muž, nejlepší tatínka, nejlepší kolega, nejlepší přítel a nejlepší maminka na světě nebo individuální gravírování podle vašich představ. Ať už fotbal, bowling, vánoce, narozeniny, volejbal, svatba, hasiči, kužely, maturita, začátek školy, Den matek, Den otců.

Zlatá socha – turistický pohár z lesklého, zlatě zbarveného plastu – tři velikosti – perfektní pro vítěze. Nebo v podnikání. Perfektní nápad na dárek – figurka vítěze pro každou příležitost. Materiál – trophy pohár je vyroben ze zlatého plastu na ušlechtilém černém mramorovém podstavci zlaté gravírované cedulky.
ZnačkaZelaro #ad
VýrobcePokale Fischer #ad