Top 10 Grohe 3 Wege Wasserhahn Küche – Kuchyňské dřezové baterie s dotykovým ovládáním

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRIFEMA

#ad

Armatura pro teplou/studenou/čištěnou vodu, se 3 hadicemi 50 cm a dvojitou pákou, mosaz, GRIFEMA Kuchyňská armatura 3cestná vodovodní baterie s filtrační směšovací baterií do kuchyně otočná o 360°

#ad
GRIFEMA #ad - Vodovodní kohoutek s filtrem kuchyně robustní a s dlouhou životností. Snadná instalace: vodovodní kohoutek do kuchyně je k dispozici obrázkový návod k instalaci.

Nemusíte kupovat žádný další čistič vody. Všechny potřebné montážní materiály jsou součástí dodávky. 3 v 1: studená voda + horká voda + čištěná voda. Baterie vybavena dvěma rozhraními: 3/8 palce a 1/4 palce. UniverzÁlnÍ : kompatibilní s většinou filtračních systémů. VysokÁ kvalita: tělo mosazného kohoutku + armatury z ušlechtilé oceli + chrom. Kuchyňské armatury lze prát a pít současně. Dvgw testováno: 3 hadice 50 cm s certifikací dvgw: 1*teplá voda +1*studená voda+1*pitná voda. Odolnost vůči vysokým teplotám, ochrana proti rzi.
ZnačkaGRIFEMA #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost4.9
Šířka8.66
Číslo díluG4003
ModelkaFaucet Extender

2. CREA

#ad

360° otočná kuchyňská baterie, CREA 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, dřezová baterie z ušlechtilé oceli, kohoutek na pitnou vodu se 2 pákami, směšovací baterie 3 v 1 pro vodní filtr

#ad
CREA #ad - Protože jsme před časem změnili materiál hlavního tělesa tohoto vodovodního kohoutku, zaslán ze dvou různých materiálů mosaz a nerezová ocel 304. Pokud máte jakékoliv dotazy, který v současné době prodáváme, může být vodovodní kohoutek, neváhejte nás kontaktovat e-mailem přes Amazon.

Kompatibilní s většinou používaných systémů filtrace vody. Kuchyňská armatura je ideální pro použití ve velkých dřezech nebo dvojitém dřezu, čištění každého rohu dřezu. Jednoduché ovládání design s dvojitou rukojetí, nezávislé ovládání, nelze snadno zaměnit. Snadné a přesné ovládání bez kývání rukojeti. Odolné vůči korozi a s dlouhou životností. Připojovací hadice jsou certifikovány DVGW a odpovídají německému nařízení o pitné vodě.

S 3cestnou kuchyňskou baterií můžete mít místo i peníze. ZÁruka vÝrobce zaslání přes amazon. Nabízíme na naši kuchyňskou směšovací baterii 5 let. Vysoká kvalita 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně je vyroben z ušlechtilé oceli 304. Profesionální design 3cestná armatura kuchyně kombinuje s filtrovanou vodou, která není třeba vrtat další otvor.
ZnačkaCREA #ad
VýrobceCREA #ad
Výška15.75
Délka14.96
Hmotnost4.3
Šířka1.97
Číslo dílu40211C
Modelka40211BN

3. KEOKBON

#ad

360° otočná kuchyňská baterie, KEOKBON 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, kohoutek na pitnou vodu 2 páky chrom, mosaz armatura dřezová baterie, směšovací baterie 3 v 1 pro vodní filtr

#ad
KEOKBON #ad - Kompatibilní s většinou používaných systémů filtrace vody. Vysoká kvalita z masivní mosazi činí z 3cestné kuchyňské baterie dlouhou životnost vybavení domácnosti. Profesionální design pravá rukojeť vody ovládá horkou a studenou vodu, levá rukojeť ovládá pitnou vodu.

Flexibilní nastavení provedení otočné o 360°, kuchyňská baterie je ideální pro použití ve velkých dřezech nebo dvojitých dřezech, čištění každého rohu dřezu. Chrom pro snadné čištění, trvalý lesk a dlouhodobou ochranu. Obsah balení 2 přívodní vedení studené a teplé vody, přípojka 3/8", 1 potrubí pitné vody, všechny montážní díly. Pokud byste při instalaci narazili na problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Design s dvojitou rukojetí, nezávislé ovládání.

Kuchyňský vodovodní kohoutek 3 v 1 kuchyňská baterie kombinovaná s filtrovanou vodou, která není třeba vrtat další otvor. Obě rukojeti jsou na sobě nezávislé a plně uspokojí vaši potřebu vody. 3cestná kuchyňská baterie má 2 vývody a 2 jádra ventilu. S 3cestnou kuchyňskou baterií můžete mít místo i peníze. Pitná voda a voda z vodovodu protékají samostatnými trubkami a výtokem, takže se kvalita vody vzájemně neovlivňuje.
ZnačkaKEOKBON #ad
Výrobcewen zhou bang mu jia ju yong pin you xian gong si #ad
Výška16.93
Délka9.84
Hmotnost4.39
Šířka2.36

4. CECIPA

#ad

Kuchyňská baterie CECIPA otočná o 360°, směšovací baterie kuchyně pro osmotické zařízení, 3cestný vodovodní kohoutek, vodovodní kohoutek s 2 pákami, vysokotlaká baterie 3 v 1, černá matná

#ad
CECIPA #ad - Máte-li dotazy k instalaci a použití kuchyňské baterie, 1× trojúhelníková upevňovací deska, 1×22 mm perlátor volný, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my se vám do 24 hodin ozveme. Připojením osmózového zařízení lze vodu očistit, 3cestný vodovodní kohoutek CECIPA PURE splňuje vaše potřeby.

3cestné vodovodní kohoutek: tento vodovodní kohoutek 3 v 1 pro úpravu vody může dodávat studenou vodu, což šetří místo, čímž vzniká pitná voda. Dvě rukojeti a dva výstupy: pravá rukojeť vody řídí horkou a studenou vodu, levá rukojeť řídí pitnou vodu. Klasický vzhled 3cestné kuchyňské baterie PURE se elegantně hodí do každého kuchyňského stylu. Musíte připravit pouze 1 montážní otvor, aby se snížil obsah vodního kamene a těžkých kovů, horkou vodu a filtrovanou vodu. Obě rukojeti jsou na sobě nezávislé a plně splňují vaši potřebu vody.

Krásná a dlouhá životnost: Černá povrchová technologie odolá korozi, vyblednutí a olejovým skvrnám při každodenním používání. Pitná voda a voda z vodovodu protékají samostatnými trubkami a výtokem, takže se kvalita vody vzájemně neovlivňuje. Flexibilní použití: design trysky s vodním kohoutkem ve tvaru l s velkým poloměrem, výška vývodu vody je 310 mm, což je praktické pro čištění hrnců a velkých lahví. 3cestný vodovodní kohoutek má 2 vývody vody a 2 jádra ventilu.
ZnačkaCECIPA #ad
VýrobceGG #ad
Výška13.54
Délka11.02
Hmotnost5.51
Šířka5.43
Číslo díluPURE-B
ModelkaF0205B
Záruka2 roky.

5. Sagetta rubinetterie

#ad

Sagetta 3cestná vodovodní baterie do kuchyně ušlechtilá ocel pro vodní filtr kuchyňská armatura 3 v 1 směšovací baterie chromovaný kohoutek na pitnou vodu se 2 pákami béžová

#ad
Sagetta rubinetterie #ad - Vodovodní kohoutek otočný o 360° umožňuje maximální flexibilitu pro kuchyňský prostor, takže lze baterii při mytí umístit přesně tam, kde chcete. Profesionální design. Náš skvělý doplněk k vodovodnímu kohoutku má dlouhou životnost.

3cestný vodovodní kohoutek, náš kuchyňský kohoutek se 2 nezávislými pákami, včetně teplé a studené vody a čištěné pitné vody, perfektní pro jedno nebo dvojité umyvadlo. Náš kuchyňský vodovodní kohoutek je vyroben z čisté mědi. Vysoká kvalita a kvalitní služby jsou vždy naším cílem. Obě rukojeti jsou na sobě nezávislé a plně uspokojí vaši potřebu vody. Je velmi zdravý a bezpečný. Otočný o 360°. Vnitřní stěna měděného kohoutku nevyvolává žádné bakterie. Pravá rukojeť vody ovládá horkou a studenou vodu, levá rukojeť ovládá pitnou vodu.

Pokud máte problémy s naší kuchyňskou armaturou, kontaktujte nás a my vám do 24 hodin odpovíme a váš problém okamžitě vyřešíme. Kuchyňská armatura odpovídá německé. Pitná voda a voda z vodovodu protékají samostatnými trubkami a výtokem, takže se kvalita vody vzájemně neovlivňuje. Povrch kuchyňské baterie je pochromovaný, s vysokým leskem a vysokou odolností proti oděru a korozi.
ZnačkaSagetta rubinetterie #ad
VýrobceSagetta #ad
Výška6.5
Délka7.09
Hmotnost4.21
Šířka1.97
Číslo díluJSJP1128
ModelkaJSJP1128

6. CREA

#ad

Výsuvná, 3cestná vodovodní baterie do kuchyně, CREA 3cestná kuchyňská baterie se sprchou, 3 v 1 dřezová baterie, jednoruční kohoutek na pitnou vodu, 3cestná, 360° otočná 3cestná směšovací baterie

#ad
CREA #ad - 3cestný vodovodní kohoutek: tato 3cestná kuchyňská baterie je vybavena sprchovou hlavicí se 3 funkcemi pro splnění různých potřeb. Vysoká kvalita: 3cestná vodovodní baterie je vyrobena z ušlechtilé oceli 304 s kartáčovanou povrchovou úpravou, zatímco sprchová hlavice ABS plastu, korozi a rzi, která odolává otiskům prstů, kvalitní keramická kartuše a připojovací hadice s certifikací KTW zajišťují zdravou kvalitu vody.

ZÁruka vÝrobce: zasíláno společností amazon. Jednoduchá instalace: obdržíte kohoutek na pitnou vodu se sprchou, návod k instalaci, dvě připojovací hadice g3/8 a hadici na pitnou vodu G1/4, kterou lze připojit přímo k vodovodnímu potrubí, ještě adaptér G1/4 na G3/8. Stiskněte jednoduše kulatý knoflík na sprchové hlavici, aby se voda okamžitě aktivovala, aniž byste museli rukojeť otevírat.

3 funkce myši: 3cestná směšovací baterie do kuchyně se sprchou disponuje měkkým proudem, silným proudem a filtrovanou vodou. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a napište nám e-mail přes Amazon. Problém vyřešíme do 24 hodin. V kombinaci s funkcí otáčení o 360 stupňů optimalizuje pracovní postupy v kuchyni v hektickém moderním životě dneška. Nabízíme 5letou záruku na náš vodovodní kohoutek 3 v 1 do kuchyně ušlechtilá ocel. Tuto třícestnou baterii lze nainstalovat během pouhých 30 minut.
ZnačkaCREA #ad
VýrobceCREA #ad
Výška15.75
Délka14.96
Hmotnost4.67
Šířka1.97
Číslo dílu109376BN
Modelka109376BN

7. ubeegol

#ad

Kuchyňská armatura, ubeegol 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, pitná voda, vodní filtr, vodovodní baterie s filtrem, 2 výstupy, dřezová armatura, vodovodní kohoutek,, otočný o 360°, 3 v 1, 2 páky

#ad
ubeegol #ad - Pokud byste měli problémy s instalací, můžete nás kontaktovat. Tento třícestný vodovodní kohoutek pro úpravu vody může dodávat studenou vodu, horkou vodu a filtrovanou vodu. Ištěná voda a voda z vodovodu procházejí nezávislými trubkami a výstupy, vzájemně se neovlivňují.

Flexibilní použití design trysky na vodovodní kohoutek ve tvaru l, vypouklý výtok, což je praktické pro čištění hrnců a velkých lahví. 360° otočný 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně se hodí na každý jednotlivý nebo dvojitý dřez a je praktický pro čištění každého rohu. Dvojitá rukojeť a dvojitý výpust pravá rukojeť vody ovládá horkou a studenou vodu, levá rukojeť ovládá pitnou vodu. Pitná voda a voda z vodovodu protékají samostatnými trubkami a výtokem, takže se kvalita vody vzájemně neovlivňuje.

3cestná kuchyňská baterie má 2 vývody a 2 jádra ventilu. Přípojky pro filtrovanou vodu jsou 1/2", nabízíme dvě velikosti adaptérů pro připojení k hadicím pro filtrovanou vodu pro filtrační systémy 3/8" nebo 1/4". Obě rukojeti jsou na sobě nezávislé a plně uspokojí vaši potřebu vody. 3cestný vodovodní kohoutek 3cestné kuchyňské baterie kombinované s filtrovanou vodou, která není třeba vrtat žádný další otvor. Kompatibilní s většinou používaných systémů filtrace vody.
Značkaubeegol #ad
VýrobceShenzhenshi Baishengyoupin Kejiyouxiangongsi #ad
Výška15.75
Délka15.75
Šířka2.36

8. Ibergrif

#ad

Grey 3 Wege Küchenarmatur, Wasserhahn Küche, Spültischbatterie mit Grau Flexibler Auslauf, Gebürstetes Nickel, Ibergrif M22128A-9

#ad
Ibergrif #ad - Zwei griffe ermöglichen eine präzise Einstellung des Wasserflusses und des gefilterten Wassers. Der küchenmischer auslauf, der in jede Richtung gedreht werden kann, bietet Ihnen absolute Flexibilität zwischen Spüle und Wasserhahn. Eine überlegene keramikscheibenpatrone verringert das Risiko des Auslaufens oder Tropfens und verlängert die Lebensdauer der Mischbatterie. Ein überlegener spültischbelüfter liefert einen weichen Wasserfluss ohne Spritzer.
ZnačkaIbergrif #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška2.8
Délka19.29
Hmotnost4.78
Šířka12.6
Číslo díluM22128A-9
ModelkaM22128A-9

9. Sagetta rubinetterie

#ad

Otočná o 360°, kuchyňská armatura 3 v 1, vodovodní kohoutek,, směšovací baterie pro vodní filtr, Sagetta 3cestná vodovodní baterie do kuchyně ušlechtilá ocel, vodovodní kohoutek na pitnou vodu

#ad
Sagetta rubinetterie #ad - Všechny doplňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Design kuchyňské baterie činí váš kuchyňský pokoj jednoduchý a svěží a snadno se hodí k většině dřezů.

Se dvěma režimy stříkání můžete stiskem tlačítka jednoduše přepnout z větraného proudu bez stříkající vody na výkonný předsprej. Velmi dobře šetří vodu a chrání životní prostředí. Jako praktická 3cestná kuchyňská armatura z masivní mosazi se může jednoduše otáčet o 360°. Díky tomu jsou také perfektní pro dvojité umyvadla. 3cestný vodovodní kohoutek kuchyně otočná o 360° kuchyňská armatura směšovací baterie. Třícestný vodovodní kohoutek se dvěma výstupy: jeden pro studenou a teplou vodu, druhý pro filtrovanou vodu. Dva režimy stříkání.
ZnačkaSagetta rubinetterie #ad
VýrobceSagetta rubinetterie #ad
Hmotnost4.98

10. KINKIBOS

#ad

Kohoutek na pitnou vodu se 2 pákami,, třícestná kuchyňská armatura otočná o 360°, směšovací baterie 3 v 1, KINKIBOS 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, kuchyňská baterie pro osmotické zařízení

#ad
KINKIBOS #ad - Výtok vodovodního kohoutku je vybaven větracím odtokem, aby byl zajištěn měkký a nestříkaný proud vody pro jednoduché mytí nádobí. Uživatelský design naše vodovodní kohoutky nabízejí prvotřídní kvalitu vody, díky které je pohodlná a bezpečná příprava čaje, nápojů nebo ledových kostek.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřeby, kontaktujte nás prosím přímo, my Vám odpovíme uspokojivou odpověď. Vnitřní komponenty mají kvalitní keramické jádro ventilu, které prošlo 500 000 testy. Vysoká kvalita a vysoká přizpůsobivost vodovodní kohoutek je vyroben z kvalitní mosazi, která vykazuje vynikající odolnost proti korozi a trvanlivost. 5letá záruka nabízíme 5letou záruku. Nezávislé ovládání vodovodní kohoutek má design s dvojitou rukojetí, aby bylo možné samostatně ovládat filtrovanou a nefiltrovanou vodu, aby se zabránilo záměně.

S tímto vodovodním kohoutkem nemusíte kupovat žádné další čističe vody nebo vrtat další otvory, studenou a filtrovanou studenou vodu, což šetří místo i peníze. Bez třepání rukojeti je provoz plynulý a přesný. Dodává se s 1/4" a 3/8" adaptéry kompatibilní s většinou systémů úpravy vody, takže si můžete podle potřeby vybrat vhodnou velikost. 3cestná kuchyňská baterie tato kuchyňská baterie 3 v 1 dodává horkou, takže můžete vodu z vodovodu snadno přeměnit na vyčištěnou pitnou vodu.
ZnačkaKINKIBOS #ad
Výrobce‎Wenzhou Pengbo Household Products Co., Ltd #ad
Výška12.8
Délka19.88
Šířka17.32