Top 10 Kshineni 80mm Polierschwämme Pads, 11tlg – Sady brusných a lešticích materiálů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SPTA

#ad

Brusky – profesionální leštění aut, houbiček, SPTA 5dílná sada 76 mm lešticích houbiček, pro excentrické lešticí stroje, lešticích houbiček, voskových houbiček, lešticích polštářků, lešticích pěn

#ad
SPTA #ad - Největší výhodou našich polštářků je, pratelné a znovu použitelné. A mají velkou kapacitu pro odvod tepla. Snadné použití ◆ lze použít v elektrických vyrovnávacích zařízeních, jako jsou duální akční leštičky, pneumatické leštičky, rotační leštičky, excentrické brusky a jiné leštičky.

Ideální pro odstranění slunečního záření a škrábanců od auta. S ultra hladkými leštícími polštářky projevte lesk svého šoku na nejvyšší úrovni. Vyrobeno z odolné pěny s otevřenými buňkami, která zlepšuje cirkulaci vzduchu. Vysoká kvalita ◆ vysoce kvalitní pěnové polstrování, ohebné, leštění a zapečetění laků všeho druhu, aby se vyčistila a zlepšila jejich jas. Díky zadní straně se suchým zipem můžete houbu snadno vyměnit. Používá se k leštění detailů auta. Vydrží 4–5 lešticích procesů nebo déle.

Opotřebení světlometů atd. Doporučujeme je po použití omýt čistou vodou a přirozeně uschnout k čištění polštářků můžete použít také lešticí kartáč SPTA. Jedinečný design ◆ různá velikost pro dvě strany tampónu – vpředu 3, 5 palce 89 mm, desek a povrchu. Kromě toho je kompatibilita s většinou druhů spojů ve srovnání s polštářky s jinými tvary jako voštinový, vzadu 3 palce 76 mm – speciální design, který chrání povrch při leštění před poškrábáním a snižuje otěr obou polštářků samotných, vaflový nebo kosočtvercový tvar.
ZnačkaSPTA #ad
VýrobceSPTA #ad
Číslo díluFPTFS3-MIX
ModelkaFPTFS3-MIX

2. Dino KRAFTPAKET

#ad

Dino KRAFTPAKET 75 mm sada lešticích polštářků měkká | lešticí houby měkké se suchým zipem | Ø 75 mm, výška 25 mm

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - Ke zpracování lakového povrstvení excentrickým leštičkou karnaubský vosk nebo syntetický vosk. Technické údaje: Ø 75 mm | výška: 25 mm | Stupeň tvrdosti: měkké. Rozsah dodávky: 1 x výr. Pro opěrné talíře se suchým zipem: Ø 75 mm. 640267 sada lešticích polštářků skládající se ze šesti polštářků 75 mm měkké se suchým zipem. Snadno se čistí 30 °C teplou vodou. č.
ZnačkaDino KRAFTPAKET #ad
VýrobceDino Kraftpaket #ad
Výška3.15
Délka6.3
Šířka6.1
Číslo dílu640267
Modelka640267
ZárukaZákonná záruka.

3. SPTA

#ad

SPTA Mini lešticí houba, 9dílná 80 mm šestihranná lešticí houbička s lešticí kožešinou a lešticím talířem lešticí podložka M14 adaptér Vrtání pro excentrické leštičky bruska -FLPS3MIX

#ad
SPTA #ad - Používá se pro všechny druhy nátěrových barev, čištění a zlepšení jejich lehkosti. Leštění a leštění je mnohem jednodušší a rychlejší než ruční leštění. Používá se pro leštění detailů automobilů. Co dostanete: lešticí sada obsahuje 5 kvalitních lešticích kotoučů ve tvaru T, 1 vlněnou podložku, 1 podložku z mikrovlákna a 1 nosnou desku M14.

Jsou lehké a opravdu snadno se montují. K dispozici je pět různých barev houbičky, efektivní řezání a leštění nejobtížnějších míst. Dobrá kvalita: houbička prime kvalita, leštění a uzavírání glazury, voskování, ohebná, pratelná a znovu použitelná. Pokročilá výrobní technologie: měkké a jemné zpracování, nepoškozuje povrch, lze prát a ušetřit peníze. Zadní strana pevného disku má háčky a smyčky. Foam da polish pads obsahují upevnění na rukojeť a jsou vyrobeny z trvanlivého pěnového materiálu s otevřenými buňkami, nejtěžších oxidovaných autolaků, který zlepšuje cirkulaci vzduchu.

Profesionální sada: profesionální sada da pad kit obsahuje 5 hladkých pěnových pěn, nejtvrdších čirých laků a škrábanců s hrubými lešticími podložkami. Lze použít na vše, keramiky. Vyzdvihněte lesk nejvyššího stupně pomocí ultra hladkých povrchových lešticích polštářků. Lepicí podložka, dodávek, kamene, co potřebujete k leštění nebo leštění aut, skla, můžete polštářky měnit pouze během několika sekund.
ZnačkaSPTA #ad
VýrobceSPTA #ad
Číslo díluFLPS3MIX
ModelkaFLPS3MIX

4. SPTA

#ad

Auto Profi houba na ruční leštění, SPTA 2 ks lešticích houbiček na ruce do auta 100 * 100 mm lešticí houbičky pad 2 ks hadříků z mikrovlákna – suchý hadřík na čištění hadříků na leštění

#ad
SPTA #ad - Co budete mít, 2 kusy 100 x 100 mm podložky pro ruční aplikaci, 2 kusy čisticího hadříku a náš nejlepší servis. Rukojeť po obvodu zajišťuje lepší manipulaci, usnadňuje a zpříjemňuje uchopení a leštění.

Dobré použití ◆ pro rovnoměrné použití brusných prostředků, člun, voskování a péče o auto venku i uvnitř. Lze použít na auto, lakovacích produktů, sklo, motocykl, kolo, dveřní kliku atd. Srovnatelný účinek jako tmel; nejprve pečlivě otestujte leštidlem z akrylového skla a leštidlem na plast.

Perfektní ergonomie ◆ stejná velikost pro obě strany – 100 mm, snadné držení. Vysoká kvalita ◆ prvotřídní lešticí houba na plast, kůži a k nanášení lesku na pneumatiky, barvu, lešticí pasty nebo leštění auta. Návrh použití ◆ doporučeno nízkotlaké použití, aby se povrch během přípravy vozidla co nejlépe chránil bez leštičky.
ZnačkaSPTA #ad
VýrobceSPTA #ad
Číslo díluHPMTSET
ModelkaHPMTSET

5. AllRight

#ad

125 mm lešticí podložka houba lešticí pěna sada auto lešticí nástavec lešticí podložka pro vrtačku leštičku, AllRight 20dílná lešticí houba 180 mm

#ad
AllRight #ad - Jsou vhodné pro leštění drsných a velmi úzkých míst. Nadměrná utěrka z mikrovlákna dodá vašemu vozidlu ručně "konečný výbrus". Lze prát a znovu použít. Můžete je bez problémů použít k jemnému/střední/hrubému leštění a vlněné patty pro barevné leštění s vysokým leskem. 20dílná lešticí sada, leštička na auto obsahuje: 2 rotující kotouče, 9 lešticích houbiček, 5 lešticí kůže, 4 utěrky z mikrovlákna.

Doporučení: perte bezprostředně před a po použití lešticí houby. Pro leštění podrobností o vozidle. Lze použít s pneumatickými nebo elektrickými lešticími stroji. Snadné použití lešticí houby v různých barvách mají různou měkkost a lze je bez problémů použít pro jemné/střední/hrubé leštění. Iroké použití lešticí kolečko se používá k voskování, leštění, zapečetění a čištění různých povrchů. Různá tvrdost lešticí houba se skládá z kvalitní houby a vlny, plavecký polštář je flexibilní a lze jej po vyprání znovu použít ve studené vodě.

Efektivní řezání a leštění nejtvrdších míst. Vlastnosti lešticí houba kompletní profesionální lešticí sada, měkká a jemná. Měkké a jemné zpracování lešticí nástavec, aby byla zajištěna lepší absorpce na leštěném objektu povrch, měkké a jemné, akumulátorový šroubovák je super savý a bez škrábanců, jako jsou kolečka na leštění auta z vysoce husté houby a vlněné tlumiče, póry mají super elasticitu, ideální pro rychlé vylepšení škrábanců.
ZnačkaAllRight #ad
Výrobceoem #ad
Číslo díluBGJHBHAHAHBEFCCEHBGDEFEG

6. SIQUK

#ad

SIQUK 16 Stück Polierschwamm Auto Set Polierschwämme Pad Polierpad Schwamm Wolle Polierset für Poliermaschine, 75mm

#ad
SIQUK #ad - Schwamm-polierkissen: kommen sie mit 9 stück schwamm polierpads in 2 formen, verschiedene farbige Schwämme haben unterschiedliche Weichheit, flachen Schwamm von grob bis fein, flachen Schwamm und gewellten Schwamm, orange weiß gelb schwarz, gewellt Schwamm von grob bis fein, orange weiß gelb blau. Außerdem sollten die auto-polierpads sofort nach Gebrauch gereinigt werden und an der Luft in einem kühlen Zustand trocknen.

Auto polierhaube: die blaue polierhaube besteht aus hochintensivem und hochdichtem Mikrofasermaterial, das Staub und Mikronpartikel effektiv adsorbiert; die weiße Polierhaube besteht aus hochwertigem Synthetikvlies, die Mikrofasern sind in acht Fasern unterteilt, was die Oberfläche, die Porosität und die Wasseraufnahme erhöht. Praktisches polierset: das auto schaumstoff polierpads in verschiedenen farben mit unterschiedlicher Weichheit, die Ihre verschiedenen Polieren Bedürfnisse erfüllen können, nützlich, geeignet für Polieren rau und kleine Flächen, um schwierige Auto Oxidation Beschichtung, die Polierpads können in pneumatischen oder elektrischen Poliermaschine verwendet werden; effiziente Schneiden und Polieren, Kratzer.

Auto polier set: paket enthalten 9 stück schaumstoff-polierpads in 2 form, 2 stück mikrofaser auto polieren Motorhaube und 2 Stück Waxer Motorhaube, 1 Stück Wolle Schwabbelkissen, 1 Stück Bohrer-Adapter und 1 Stück Klettverschluss-Pad, 16 Stück Auto Polieren Pad-Kit in insgesamt. Warmer hinweis: siquk schwabbelpads sind biegbar, dass die schwamm-polierpads sauber, waschbar und wiederverwendbar; bitte stellen Sie sicher, gleichmäßig und ohne Partikel vor dem Gebrauch sind.
ZnačkaSIQUK #ad
VýrobceSIQUK #ad
Číslo díluSB-23-180

7. ALCLEAR

#ad

Lešticí houbičky na auto, antracit, ALCLEAR 558030F_2 558030F finální podložka proti hologramům, průměr: 80 x 25 mm, sada 2 ks, lešticí podložka lešticí podložka houba lešticí pěna pro lešticí stroj

#ad
ALCLEAR #ad - Autokondicionér odstraní zbytky lešticím hadříkem z mikrovlákna alclear na 2 stranách. Utěrky z mikrovlákna váže polituru prach: nepoškrábe, nepouští vlákna pro hluboký lesk bez šmouh. Povrchové škrábance se odstraní, brusnou pastou nebo lakem. Oblíbená velmi měkká houba na finální úpravy s otevřenými buňkami, leštění, pratelná a znovu použitelná; použití na všechny laky pro detaily auta, zapečetění, jachtu a člun.

Lešticí práce jsou velmi jednodušší. Síla úběru 3. Sladěné s alclear finální politurou; zadní strana se suchým zipem pro snadné upevnění na opěrný talíř nebo leštičku; s pěnovou pěnou prémiové kvality dosáhnete hlubokého lesku bez hologramů bez vířivek a defektů laku, čirý lak opět září. Otevřené buňky pro perfektní větrání. Made in germany: alclear je dodavatelem mezinárodního automobilového průmyslu.

Odstranění hologramů, všechny barvy: černá, bílá, tmavě modrá, leštidlem na auto, bílá nebo šedá. Při úpravě vozidla nebo spot repair řeší naše výrobky pro péči o auto i ty nejnáročnější úkoly; mnoho výrobců vozidel nám důvěřuje, ať už jde o hvězdu nebo vrtuli. Ideální pro použití s excentrickým strojem nebo rotačním strojem. Broušení a leštění na univerzálním laku a metalickém laku, červená, použití brusnými prostředky, červená, žádná tupá místa.
ZnačkaALCLEAR #ad
VýrobceALCLEAR 2er Set Finishpad gegen Hologramme Ø 80 x 25 mm, anthrazit #ad
Číslo dílu558030F_2
Modelka558030F_2

8. LAMEK

#ad

Lešticí sada, lešticí polštářek, vlna, lešticí nástavec na vlnu pro leštění auta, lešticí nástavec, sada lešticích talířů, jehněčí vlna, lešticích digestoří, LAMEK 8 ks lešticích houbiček na auto, vlněných polštářků

#ad
LAMEK #ad - Profesionální lešticí nástroje: vysoce kvalitní lešticí podložky se hodí pro krásu, růst a leštění automobilů. Víceúčelové: podložka na leštění vlny se používá hlavně k leštění detailů pro zlepšení škrábanců a jiných leštěných předmětů, jako jsou auta, motocykly, sklo a nábytek.

Sada se dodává se suchým zipem, že lešticí podložka na vlnu má dlouhou životnost a lze ji znovu použít. Celý proces je velmi jednoduchý a uživatelsky přívětivý. To je ideální pro nahrazení polštářků z leštící vlny. Tyto polštářky na leštění vlny jsou ideální pro leštění nebo voskování. Dostatečné množství politury na vlněné polštářky mohou splnit vaše různé požadavky. Nechte vypadat nově! vysoce kvalitní materiály: lešticí sada na auto vlny je vyrobena z kvalitní vlny, aby bylo zajištěno, která je velmi měkká a může splnit vaše požadavky na leštění.

Jednoduchá obsluha: stačí pouze vyjmout ruční vrtačku, spojit konverzní tyč s ruční vrtačkou, pak připevnit přísavku na joystick a nakonec přilepit houbičku na leštění vlny na přísavku. Můžete jej také použít k leštění auta sami. Můžete chránit své auto, zachovat jeho krásu a prodloužit jeho životnost. Lešticí podložka value pad: naše sada na leštění vlny obsahuje celkem 8 výrobků, včetně 4 polštářků na vlnu, dvou houbiček, lešticího kotouče a šroubu.
ZnačkaLAMEK #ad
VýrobceLAMEK #ad
Číslo díluLAMEK-SXY2012044
ModelkaLAMEK-SXY2012044

9. Homtone

#ad

125mm & 76mm Polierschwamm Auto Polierpad für Poliermaschine Polierauflage Schleifmaschine, Homtone 36 Stück Auto Polierschwamm Polierpad Set

#ad
Homtone #ad - Verschiedene typen premium woll-pad, schwamm, waschbar und wiederverwendbar. Professionelles setschneiden und polieren Sie effizient die schwierigsten Automobiloxidbeschichtungen und Kratzer. Selbstklebende rückseite, wachsen, Polieren und Versiegeln von Glasur, Sie können die Pads in Sekundenschnelle wechseln.

Und stellen sie sicher, um sicherzustellen, dass die Pads vor der Lagerung gründlich trocknen. Nach gebrauch einfach die Pads in warmem Wasser und Spülmittel waschen. Vielfältige anwendungverwendet für alle arten von lacken, um ihre leichtigkeit zu reinigen und zu verbessern. Kann in pneumatischen oder elektrischen Poliermaschinen verwendet werden. Hinweisalle schwamm-polierpads sollten vor dem gebrauch gereinigt und ausgeglichen werden, dass keine Partikel vorhanden sind.

Lieferumfangsie erhalten 30-tlg schwamm-polierpads 5 stück 12, 7 cm und 2 stück 7, 6 cm, 3 stück saugnapf 1 stück 12, 3-tlg Bohrer-Adapter mit Schaft, 7 cm und 25 Stück 7, 3 Stück Wollpuffer 1 Stück 12, 7 cm und 2 stück 7, 6 cm, 6 cm. Kann auch für Autopolitur verwendet werden. Verschiedene farbige schwämme haben unterschiedliche Weichheit, wie Sie es brauchen, gebogen, Sie können wählen, geeignet zum Polieren von rauen und kleinen Flächen.
ZnačkaHomtone #ad
VýrobceHuanbai #ad
Číslo díluHB-0061
ModelkaKR-0061

10. SPTA

#ad

SPTA Lešticí houba z ušlechtilé oceli, sada lešticích talířů pro vrtačku, pro leštičky, 25dílná sada 80 mm lešticích polštářků s lešticím polštářkem a lešticí kožešinou

#ad
SPTA #ad - Záruka kvality: sada leštiček s vysokou hustotou a kvalitou, obraťte se na nás, který zaručuje dlouhou životnost houbičky při leštění. Vhodné pro každý běžný vrták M14, lešticí stroj a soustruh. Použití: používá se pro všechny druhy voskovacích barev na plášť, detailní leštění a zapečetění glazury, akumulátorový šroubovák, čištění a zlepšení jejich lehkosti.

Také vhodné pro leštění doma, jako u dřevěných podlah, skla, jako u aut, dodávek, dřevěného a koženého nábytku. Praktický design: různé barevné a druhy houbiček mají různou měkkost, můžete si vybrat podle potřeby, žluté měkké houby jsou perfektní pro leštění malých detailů. Pokud nejste s naší lešticí houbou spokojeni, se suchým zipem, abychom dostali plnou náhradu nebo bezplatnou náhradu.

Ernobílá houba propůjčuje lesklý povrch bez zanechání zbytků. Leštička na auto. Vysoce hodnotné: lešticí houby lešticího nástavce akumulátorového šroubováku zajišťují jemné a důkladné čištění vozidla, aniž by došlo k poškození povrchu nebo autolaku Pravidelné voskování a leštění tvoří ochrannou bariéru proti povětrnostním vlivům. Rovnoměrně zlepšuje povrch a zlepšuje známky poškrábání povrchu. Oblast použití: vhodné pro všechny druhy leštění, kamene, keramiky atd.
ZnačkaSPTA #ad
VýrobceSPTA #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluSPTAS3B25
ModelkaSPTAS3B25