Top 10 LED Leuchte Werkstatt – LED zářivky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOFTRONIC

#ad

Balení 2 ks LED žárovek do vlhkých místností 120 cm IP65-36W 4320 lumenů, 4000 K neutrální bílá, HOFTRONIC, svítidlo do vlhkých, svítidlo do sklepa, svítidlo do mokrých místností, propojitelné

#ad
HOFTRONIC #ad - Tím se led světelná lišta hodí například také pro veřejné prostory – uvnitř i venku. Toto led svítidlo s dlouhým polem má velmi malou montážní výšku pouze 5, a proto téměř ve všech oblastech, garážích, kuchyních, 8 cm a hodí se proto také výborně jako svítidlo pod kuchyňskou linku.

Led s vícenásobnou ochranou: naše 120 cm dlouhé led svítidlo je vodotěsné, chladničkách, nárazuvzdorné a odolné vůči chemickým výparům. Můžeme je také doporučit pro použití v parkovištích, protože jejich rozptýlené světlo neoslňuje. Funguje při teplotách od -20 °c do +40 °c, prachotěsné, například ve sklepích, kůlnách a skladových halách. Dlouhá životnost a robustní: naše led svítidlo do vany je vyrobeno z kvalitního plastu abs a polykarbonát a neporézní ani při delším působení chemických výparů. Poskytujeme vám záruku 2 roky.

Nemusíte tedy kupovat extra LED trubičky. Pokud by se tedy led zářivka během záruční doby poškodila, dostanete od nás novou – zdarma! Kromě toho obdržíte svítidlo v kompletní sadě se vším, a pomocí připojovacích šroubovacích šroubů můžete spojit až 20 svítidel. 50 % úspora energie a nákladů: naše led svítidlo do vlhkých prostor vytváří světelný výkon 4320 lumenů, ale k tomu potřebuje pouze 36 wattů. Ve srovnání s 62w zářivkou s podobnými světelnými hodnotami ušetříte s touto LED lampou až 50 % nákladů na energii.
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška2.56
Délka47.24
Hmotnost11.02
Šířka2.56
Číslo dílu2706319
Modelka2706319
Záruka2 roky.

2. Rafow

#ad

1 ks – 20000 lm, dílnu, sklady stodola, 6500 K, 200 W LED garážové svítidlo, osvětlení garáže, tvarovatelná stropní lampa s 12 nastavitelnými panely – E26 / E27 Bay světlo pro sklep, obchod, dílenská lampa

#ad
Rafow #ad - Co nejrychleji nabídneme rozumná řešení. 360° osvětlení a tvarovatelný design – vylepšené skládací garážová světelná panely lze flexibilně nastavit z 0°-90° na nejlepší úhel osvětlení. Jednoduše jej našroubujte do patice E26/E27 a instalace je stejně jednoduchá jako žárovka. Iroké použití – vyznačuje se jedinečným designem a vynikajícími světelnými efekty, výstavní oblast, stadion, veřejné pokoje, obchody, sklady, jako je garáž, je naše stropní svítidlo vhodné pro velkoplošné osvětlení, kanceláře, stodola, sklepy atd.

Snadná instalace, není zapotřebí kabeláž – osvětlení garáže se snadno instaluje, bez nářadí, drátů a profesionálních elektrikářů. Toto interiérové garážová svítidla zcela pokrývá oblasti 360° bez tmy, což je u jiných běžných žárovek méně možné. Uspokojivý servis – naše led garážová svítidla mají dlouhou životnost a mají výhody vysoké teplotní odolnosti, odolnosti proti korozi, odolnosti proti rozbití atd.

Super jasné led garážová světla – ve srovnání s jinými zdroji světla přichází naše nejnovější 200w tvarovatelné led garážová svítidla s 13 LED osvětlovacími panely a 228 ultra vysokými svítivostmi LED lamp, s 6500 K denním světlem a výkonem 20 000 lumenů a nabízí tak optimální vnitřní osvětlení. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Upozornění: toto garážové svítidlo nemá funkci detekce pohybu. Upozornění: ujistěte se, že světlo zhasne a vychladne, aby se zabránilo popálení.
ZnačkaRafow #ad
VýrobceRafow #ad
Výška12.99
Délka12.99
Hmotnost1.24
Šířka12.99
Číslo díluLW-EMKA-K9OY
ModelkaLW-EMKA-K9OY

3. IEGLED

#ad

Dílny, stropní svítidlo, LED trubice, 36 W, 120 cm, lampa do vlhkého prostoru, IP65 LED svítidlo do sklepa, do sklepa, LED svítidlo do vlhkých místností, voděodolné, lampa do vany, garáže,, 4000 lm

#ad
IEGLED #ad - Díky mléčně bílému krytu vytvářejí vysoce kvalitní led diody homogenní, neoslňující světlo, oslnění a bzučení zabraňuje přetížení očí a nepohodlí. Energeticky úsporné a s dlouhou životností : 120cm led svítidlo do vlhkých prostor využívá nejnovější technologii ochrany životního prostředí. Snadná instalace led svítidlo do vany se musí pouze připevnit na stěnu nebo strop pomocí šroubováku a svítidlo pak lze připevnit do držáku.

Díky certifikaci ce/rohs je životnost až 30 000 hodin. Neoslňuje a neoslňujeled stropní svítidlo do dílny svítí v širokém úhlu 180°, a absence blikání, aby prostor plně osvětlil. Světelná účinnost činí až 110 lm/W. Led trubice je alternativou k tradičním 300w žárovkám nebo 80W zářivkám, šetří více než 90 % nákladů na energii. Na rozhraní síťového kabelu se nachází gumová zátka, která může být lépe vodotěsná a odolná proti vlhkosti. Má vysokou propustnost světla, i když se podíváte přímo, světlo je rovnoměrně a měkce rozptýleno po místnosti, nebude oslňující ani oslňující, což může dobře chránit oči.

Iroké spektrum použití jednoduchý a krásný design vhodný pro venkovní i vnitřní použití, parkoviště, obchod, sklepy, přístřešek na auto, vnější stěna, sklady, dvůr, dílny, balkon, šatny, hobby místnost, díky vynikající kvalitě LED trubic je můžete instalovat téměř na každém místě, obchody, technický prostor, pracovní stůl, továrny, např. Ip65 vodotěsné: díky vysoké třídě ochrany ip65 má toto led svítidlo do vlhkých prostor extrémně vysokou odolnost proti nečistotám a vodě a hodí se zejména jako LED osvětlení pro místnosti s vyšší vlhkostí. Kuchyně, chodby, kanceláře, farma atd.
ZnačkaIEGLED #ad
VýrobceIEGLED #ad
Výška1.97
Délka46.65
Hmotnost1.19
Šířka2.76
Číslo díluL25TR1145FFWZ
ModelkaL25TR1145FFWZ

4. YIQIBRO

#ad

E26/E27 Werkstattlampe Garagenleuchte für Keller Geschäft Werkstatt Lager, YIQIBRO Garagenlampe LED 200W 2 Stück, 20000LM 7000K Verformbare LED Werkstatt Deckenleuchte mit 7+1 Verstellbaren Paneelen

#ad
YIQIBRO #ad - Die paneele der deckenlampe led können von 0° bis 90° gefaltet werden, und Sie können die Beleuchtungsrichtung einstellen, die Schraube in der LED Garagenleuchte wird die Lichtabdeckung 360°bereich machen. Effektive wärmeableitung & 85% energieeinsparung: die led deckenleuchten geführt sind aus langlebigem abs + pc material, die ausgehöhlte Struktur ist für die Beschleunigung der Wärmeableitung effektiv.

Ber 50000 stunden konstante Laufzeit macht die Wartungskosten stark reduziert, temperaturbeständig und korrosionsbeständig. Eingebautes fortschrittliches Kühlsystem, spart bis zu 85% an Stromkosten im Vergleich zu herkömmlichen Glühbirnen. Einfach zu installieren & 2 jahre garantie: die verformbaren garagenlampe led sind keine werkzeuge erforderlich, keine Verdrahtung und keine professionellen Elektriker sind erforderlich. Weite anwendung & ideale geschenke:led werkstatt deckenleuchte ist fit für eine große fläche beleuchtung, Ausstellung, Keller, Büro, Lagerräume, Werkstätten, wie Garage, Lagerhaus, Lager, Waschküche, Scheune, Shop, Autowerkstatt, etc.

Ideale wahl für kommerzielle & Innenbeleuchtung solution. Perfect geschenke für Ihre Familie oder Freunde. 24 stunden kundendienst & 2 Jahre Garantie. E26/e27 sockel installation ist so einfach wie das Festziehen der Glühbirne. Top qualität 248 stück led chips der led werkstattlampe, CRI80 +, 7000K Tageslicht für die Beleuchtung Ihrer Garage / Keller / Dachboden.
ZnačkaYIQIBRO #ad
VýrobceCHENXIEU #ad
Výška4.21
Délka10.43
Hmotnost0.73
Šířka10.43
Číslo díluB2-7YDB
ModelkaFS-B2

5. wowspeed

#ad

Propojitelná lampa do dílny s konektorem, 18500 lm, 185 W, světlo do garáže pro Carport, super jasné závěsné stropní svítidlo, 6500 K dílenské svítidlo se 6 nastavitelnými panely, LED svítidlo do garáže

#ad
wowspeed #ad - Závěsné lano můžete použít k zavěšení světla garáže délka závěsného lana 40 palců. Každou hlavu lze sklopit až o 90°, má 6 ultra jasných, takže můžete světlo odzářit a LED svítit tam, kde chcete. Vysoká kvalita a dlouhá životnost a široké použití led svítidlo se skládá z bezpečného a vysoce kvalitního abs pláště, kanceláři, supermarketech, skladu, stodolě, sklepě, odkládací místnosti, který je odolný vůči vysokým teplotám a korozi.

Dílenská lampa se zástrčkou dílenská lampa led jednoduchá a pohodlná instalace. Díky efektivnímu systému chlazení nejsou tyto žárovky horké ani po několika hodinách. Může se zapojit do celé řady led garážová svítidla se zásuvkou za stínidlem lze použít také jako zásuvka, zatímco osvětlení odpovídá požadavkům několika žárovek v řadě, dh: Prostor lze současně spojit s více žárovkami pouze jednu pevnou zásuvku až 4 barvy, aby splnily požadavky většího osvětlení prostoru.

Vynikající náhrada za běžné zářivky. Maximální úhel pokrytí může dosáhnout 270°. Velmi rozšířené v garáži, nádražním dvoře. Výšku závěsného háčku můžete přizpůsobit tak, perfektní pro garáže, sklepy, které lze zavěsit bez závěsných dílů přímo na strop, stůry, sklady, kanceláře, že jej upravíte. Není připojení objímky, žádné kabely, není potřeba profesionální elektrikáře a lze jej přímo použít do zásuvky.
Značkawowspeed #ad
Výrobcewowspeed #ad
Výška2.76
Délka11.81
Hmotnost1.39
Šířka11.81
Číslo dílu1
Modelka1

6. daphomeu

#ad

Ideální pro opravy aut, provoz na baterie COB inspekční lampa, ultra jasná dílenská lampa, jedinečná otočná funkce + magnetická noha, dílnu a kempování – 2 kusy, LED pracovní svítilna kapesní svítilna

#ad
daphomeu #ad - Je velmi univerzální. 2 led pracovní světlo se 7 režimy osvětlenípracovní led svítidlo do dílny má 7 režimů osvětlení: kapesní svítilna led světlá/tmavá/blikající/cob světlo/tmavé/červené světlo zapnuto/bliká červené světlo. Funkce powerbanky a nabíjecí pracovní světloled světlo do autoservisu lze použít jako powerbanku, takže v případě nouze můžete nabíjet malé přístroje.

Otočný skládací magnetický háčekstojan otočný o 360 ° a 270° sklopný háček nebo magnet na zadní straně zajišťují perfektní umístění, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na osvětlení pracovního prostoru. Vodotěsné magnetické led kontrolní světlo ipx6 je vyrobeno z ABS a hliníkové slitiny, je prachotěsné a odolné proti stříkající vodě. Iroké použití led kontrolky je velmi malá a přenosná, domě, lze ji použít při kempování, průmyslu, dílně, dvoře nebo garáži atd.

Světelné specifikace a vodotěsnost ipx6 pracovní led světlo do dílny má 3 typy: 2 x xpe, 24 cob bílé světlo a 12 cob červené světlo. Led pracovní světlo s až 1000 lumeny. Nabíjecí přípojka typu c usb nabízí rychlé a stabilní nabíjení. Díky dvěma žárovkám bude vaše pracovní prostředí lépe osvětleno. Kliknutím změníte světelný režim, dlouze stiskněte spínač pro zapnutí režimu červeného světla. Mini pracovní led kapesní svítilna vestavěná baterie s kapacitou 2200, provozní doba činí 3–8 hodin a dosah světla může dosáhnout 100 metrů nabíjení.
Značkadaphomeu #ad
Výrobcedaphomeu #ad
Výška1.42
Délka5.04
Hmotnost0.41
Šířka2.09
Číslo díluLed Arbeitsleuchte-911
Modelka911COB

7. HOFTRONIC

#ad

4000 K neutrální bílá, Balení 4 ks LED žárovek do vlhkých místností 150 cm IP65-48W 5760 lumenů, svítidlo do mokrého prostoru, svítidlo do sklepu, svítidlo do, HOFTRONIC, možnost připojení

#ad
HOFTRONIC #ad - Dlouhá životnost a robustní: naše led svítidlo do vany je vyrobeno z kvalitního plastu abs a polykarbonát a neporézní ani při delším působení chemických výparů. Mnohostranně použitelné: led svítidlo do vany můžete používat ve velmi mnoha oblastech. Led s vícenásobnou ochranou: naše 150 cm dlouhé led svítidlo je vodotěsné, chladničkách, kůlnách a skladových halách.

Pokud by tedy někdy měla být led zářivka během záruční doby vadná, dostanete od nás novou - zdarma. Kromě toho obdržíte svítidlo v kompletní sadě se vším, co potřebujete k montáži, a můžete pomocí připojovacích šroubovacích šroubů spojit až 8 svítidel. Nemusíte tedy kupovat extra LED trubičky. Má životnost 25 000 hodin při průměrném používání je to 10 let. Toto led svítidlo s dlouhým polem má velmi malou montážní výšku pouze 5, prachotěsné, garážích, kuchyních, nárazuvzdorné a odolné vůči chemickým výparům.

Můžeme je také doporučit pro použití v parkovištích, protože jejich rozptýlené světlo neoslňuje. Plug and play: umístění tohoto led svítidla do vany je velmi snadné, protože světelný zdroj je integrován. 50 % úspora energie a nákladů: naše led svítidlo do vlhkých prostor vytváří světelný výkon 5760 lumenů, ale k tomu potřebuje pouze 48 wattů. Je stabilní a chráněný proti vandalismu třída ochrany IK07. Ve srovnání s 82w zářivkou s podobnými světelnými hodnotami ušetříte s touto LED lampou až 50 % nákladů na energii.
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška2.56
Délka59.06
Hmotnost11.02
Šířka2.56
Číslo dílu2705985
Modelka2705985
Záruka2 roky.

8. KUKUMAO

#ad

IP66 svítidlo pro garáž, stropní svítidlo koupelna 4000 K, světlá stropní lampa, neutrální bílá, voděodolná, sklep, obchod,, 60 cm, LED svítidlo do vlhkých místností, 18 W se zástrčkou, dílnu

#ad
KUKUMAO #ad - Není nutný elektrikář. Rovnoměrné světlo, žádné oslnění a bzučení s vyzařovacím úhlem 180°. Celoživotní bezstarostný servis– kukumao led zářivkové zářivky jsou dodávány s 3letou zárukou zdarma, je profesionální zákaznický servis vždy online, abychom zajistili 100% spokojenost. Výběr ze 100% německých domácností – toto vodotěsné led osvětlení ip66 je rozhodně dobrou volbou pro mokrá místa vnitřní nebo vnější.

Od svého založení se firma zaměřuje na to, aby svým zákazníkům dodávala produkty na nejvyšší úrovni. Snadná instalace – toto led svítidlo do dílny nabízí další možnosti montáže, montáž na stěnu nebo strop s možností zavěšení závěsné lano není součástí dodávky. Led světlo, které šetří peníze– led svítidlo do vlhkých místností má certifikát ce/rohs/fcc. Stropní led svítidlo se dodává s montážním příslušenstvím a lze jej instalovat pomocí šroubováku.

Vědecký design – nové vodotěsné led svítidlo kukumao led, ke kterému lze připojit 18 led trubic, žádné blikání, nabízí nejlepší zážitek z osvětlení pro vnitřní i venkovní použití. Pokud se u tohoto led svítidla vyskytne nějaký problém s kvalitou, aby váš problém vyřešil. Se 160 kvalitními perlami jsou led světla vhodná pro soukromé, kuchyních, kancelářích, skladech, chodbách, garážích, komerční a průmyslové osvětlení.18 w odpovídá 150 w jiných led světel šetří více než 90 % nákladů na energii. Kukumao je firma, která se věnuje vývoji a prodeji produktů led osvětlení.
ZnačkaKUKUMAO #ad
VýrobceKUKUMAO #ad
Výška1.18
Délka23.62
Hmotnost0.95
Šířka2.56
Číslo díluSL-TA120036-X-N-E
ModelkaSL-TA120036-X-N-E

9. Öuesen

#ad

Lampa do vlhkých místností, studená bílá,, dílenská lampa IP66, 4500 lm, 5000 K, stropní svítidlo do dílny, 150 cm, voděodolná, LED svítidlo do vlhkých místností, LED trubice 45 W, sklepní lampa

#ad
Öuesen #ad - Led lampa do sklepa velmi energeticky úsporná: s vysokou světelnou účinností 100 lm/w a extrémně nízkou spotřebou energie lze naše led svítidlo 150 cm použít jako ideální náhradu za žárovkové, halogenové a zářivkové žárovky. Led dílenská lampa se velmi snadno instaluje: tato led zářivka 150 cm se může podle potřeby namontovat vertikálně nebo horizontálně a lze ji snadno připevnit na strop nebo stěnu.

Díky designu bez blikání je svítidlo ve sklepě příjemnější a světlo chráněné proti vlhkosti nevytváří bzučivý zvuk. Led svítidlo do vlhkých místností 150 cm super jasné: naše světlé led svítidlo do sklepa má několik vysoce kvalitních led perel s indexem podání barev 80, které obnovují skutečné barvy života. Pokud se rozhodnete pro tuto led neonovou zářivku, vychutnejte si dlouhotrvající a příjemné osvětlení, aniž byste se museli starat o častou údržbu.

Led svítidlo do vlhkých místností 150 cm. Led garážová lampa nebliká ani při nízkých teplotách. Rozjasněte své pracovní a obytné prostory a vytvořte příjemnou atmosféru. Led trubičky jsou testovány podle vysokého standardu, odkládací místnost, fitness studio, markýza, přístřešek, kuchyň, jsou velmi bezpečné a spolehlivé. Led stropní svítidlo 150 cm ochrana očí: led dílenská lampa je vybavena ochranou očí, takže led svítidlo může svítit 150 cm až 30 000 hodin.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Výška1.85
Délka59.06
Šířka2.44
Číslo dílu1308
Modelka1308

10. ETOOLAB

#ad

ETOOLAB LED dílenská lampa, světlo motorového prostoru se silnými magnety, pro práci i, 360° háček, 5200 mAh, LED pracovní světlo, stmívatelný/otočný světelný modul, senzor přítomnosti, pravé 1200 lm

#ad
ETOOLAB #ad - S konektorem typu C, pohodlné nabíjení. Jedinečná funkce senzoru etoolab led dílenská lampa má speciální funkci senzoru: stiskněte tlačítko senzoru, když jsou vaše ruce mokré nebo špinavé, poté, aniž byste se dotýkali. Asná baterie v porovnání s běžnými pracovními světly má baterie pracovního světla etoolab led větší kapacitu, delší životnost a delší životnost – protože volíme stejného dodavatele jako baterie Makita.

Aktualizovaná deska cob s 50 prémiovými žárovkovými kuličkami šetří 33 % proudu, současně poskytuje LED pracovní světlo silnější průnik tak, abyste mohli snadno vidět detaily jako spodní strana auta a motor. Pracovní led svítidlo etoolab je s vámi, kdykoli budete potřebovat: opravy, dílny a garáže atd. Skutečný zákaznický zážitek: okolí je jasně vidět ze vzdálenosti 21 m. Kdekoliv a kdykoliv díky speciálnímu designu může dílenská lampa etoolab led splnit všechny vaše potřeby: vybavená silnými magnety, sklepy, snadno se upevní na jakýkoli objekt obsahující železo; s háčky otočnými o 360° a všude pohodlně pověsit; otočné tělo od 360° + 180°, vhodné pro téměř každý scénář.

Ps: po "vypnutí" senzorem na 30 s se pracovní světlo automaticky vypne, můžete pracovní světlo "zapnout"/"vypnout", šetrné k životnímu prostředí a nemusíte si dělat starosti s plýtváním proudem. Na každou otázku odpovíme do 24 hodin. Profesionální servis a upozornění na teplo magnety nelze upevnit na hliník nebo předměty s nízkým obsahem železa; ETOOLAB se zavazuje poskytovat vysoce kvalitní produkty a perfektní 24měsíční servis.
ZnačkaETOOLAB #ad
VýrobceETOOLAB #ad
Výška1.97
Délka16.93
Šířka8.66
Číslo díluET-L3WL-BK-DE
ModelkaET-L3WL-BK-DE