Top 10 Mobiles Sägewerk – Motorové pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Einhell

#ad

30 cm gravitace, Einhell Akumulátorová řetězová pila Fortexxa 18/30 Power X-Change Li-Ion, bez akumulátoru a nabíječky, bezkartáčový motor, max. 4 300 min-1, 18 V

#ad
Einhell #ad - Bezkartáčový výkon – bezúdržbový a výkonný střídavý motor zajišťuje maximální výkon při delší době provozu ve srovnání s běžnými motory s uhlíkovými kartáčky. Power x-change – akumulátorová řetězová pila fortexxa 18/30 je součástí rodiny Einhell Power X-Change, ve které lze flexibilně kombinovat akumulátory, nabíječky a systémová zařízení.

Pilový řetěz – napnutí a výměna řetězu probíhá bez nářadí a díky automatickému mazání řetězu je řetěz trvale zásobován olejem. Regulovatelný výkon – rychlost řetězu je při plném výkonu 8 m/s a v režimu Eco se sníží na 6 m/s, což současně prodlužuje výdrž baterie. Délka řezu – 30 cm dlouhý, kvalitní meč oregon a robustní pilový řetěz Oregon umožňují délku řezu 27 cm.

Ty jsou k dostání samostatně. Maximální bezpečnost – při tlaku na ochranu ruky se řetězová brzda uvolní a řetěz okamžitě zastaví. Záchytný čep řetězu zajišťuje bezpečnost, pokud řetěz vyskočí. Dodávka bez akumulátoru – akumulátorová řetězová pila fortexxa 18/30 se dodává bez akumulátoru Power X-Change a bez nabíječky.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell Germany AG #ad
Výška9.57
Délka27.95
Hmotnost9.04
Šířka10.91
Číslo dílu4600010
Modelka4600010
ZárukaZáruka výrobce.

2. zozen

#ad

Kann in 3 Größen für unabhängigen Gebrauch zusammengebaut werden, ein flexibles Schneidführungssystem für, geeignet für 14-36 Zoll, zozen Kettensägenmühle Sägewerk, Sägewerk Tragbares Sägewerk

#ad
zozen #ad - Nicht in deutscher Sprache. Perfekt für hausbesitzer, baumpfleger, oder Sie können Ihr eigenes Holz zu Hause oder im Wald fräsen. Was ist kettensägenmühle? material: aus hochwertiger aluminiumlegierung + stahl, 6 cm und 91, plankierfräshöhe und -breite sind verstellbar, robust und langlebig.

Schneiden sie zeder, holzarbeiter, Bauarbeiter, Baumpfleger und Sägezäter. Die skala übernimmt Dual-System metrisches System + imperiales System. Diese bewegung bringt Portabilität auf die nächste Ebene. Dies ist ein flexibles Führungssystem. 3⃣einfachere montage - das neueste Design reduziert die Anzahl vieler Zubehörteile, schnelle und einfache Installation. Wir haben das traditionelle kettensägenwerk fast vollständig in struktur unterzogen. Erweiterte spleißmethode: spleißzubehör kann auf dem markt gekauft werden, was praktisch für längere Erweiterungen ist.

4 detaillierte Anleitung evtl. Wenn sie es zu einem kompletten Sägewerk zusammenbauen, kann es jede Größe von 35, 4 cm schneiden. Verstellbar – kettensägenmühle ist geeignet für Kettensägen mit einer Stablänge zwischen 35, Fräsplatten zwischen 1, 5 cm dick. Oder mühlenholz, um grobe Holzscheite in schöne Platten umzuwandeln. Das sägekettenrad kann in kombination mit dem Sägeband erfolgen, 4 cm, 2 cm bis 30, erzeugt einen geraden und ebenen ersten Schnitt entlang eines Baumes.
Značkazozen #ad
Výrobcezozen #ad
Číslo dílu14" to 36"
Modelka14" to 36"

3. VarioMeter

#ad

VarioMeter Pomůcka pro prodloužení/prodloužovací tyč pro motorové pily

#ad
VarioMeter #ad - Nízké náklady. Délku lze variabilně nastavit od 10 do 105 cm. Nezávislé na počasí. Baterie nejsou nutné. Vysoká úspora času! .
ZnačkaVarioMeter #ad
VýrobceLinseal GmbH #ad
Hmotnost0.62
Číslo dílu36872
Modelka36872

4. Carmyra

#ad

řetězová pila příslušenství nářadí od 14 '' do 36 '', Carmyra Řetězová pila Mill 36 palců řetězové pily mlýn obložení frézování

#ad
Carmyra #ad - Praktické: tato řetězová pila se hodí pro vedení různých specifikací. Lze jej použít s benzinovou řetězovou pilou nebo otevřenou elektrickou řetězovou pilou lze použít ke zpracování pařezů nebo kmenů na desky.

Lze řezat také desky o tloušťce 1/2 "až 12". S tímto otevřeným rámem odpovídáte pásové pile. Specifikace: velikost tyče řetězové pily: 36–91 cm; materiál: hliník a ocel. Můžete frézovat své vlastní dřevo doma nebo v lese. Výhoda: velikost tyčinky od 14 "do 36" nabízí ideální velikost pro mnoho projektů a umožňuje celou řadu velikostí desek.

Svařování: mig svařování; maximální tloušťka desky: 1/2 "až 12"; délka tyče až 20 palců, šířka řezu 18 palců. Použití: tato řetězová pila je ideální pro majitele domů, dřevozpracovatele a truhláře. Proměňte svou řetězovou pilu v přenosnou frézku. Funkce: naše pila je vyrobena z odolného leteckého hliníku a ušlechtilé oceli, čímž získáte lehký a robustní nástroj.
ZnačkaCarmyra #ad
VýrobceCarmyra #ad
Výška18
Délka36
Hmotnost15.48
Šířka12
Číslo díluYJBJ
ModelkaYJBJ01

5. Hihone

#ad

Hihone Kettensägenmühle, mit 2,4 m Schienenfräserführungssystem, Fräsen, Schneiden, Holz, tragbar, Holz, Sägewerk, 35,6 cm bis 91,4 cm Führungsstange, Kettensäge

#ad
Hihone #ad - Verpackungsgröße: 98 x 28 x 7 cm, Verpackungsgewicht: 13, 5 kg. Perfekt für hausbesitzer, tischler, Holzarbeiter, Sie können Ihr eigenes Holz zu Hause oder im Wald fräsen. Hergestellt aus robustem Flugzeug-Aluminium und Edelstahl, aber robust, leicht, stabil. Fräsplatten von 1, 4 cm breit, 6 cm dick und 91, 3 cm bis 35, erfüllen Ihre unterschiedlichen Anforderungen für Konstruktionen. Alle notwendigen montage- und Installations-Hardware sind für eine einfache Installation enthalten.
ZnačkaHihone #ad
VýrobceHihone #ad

6. SurmountWay

#ad

Vedení pro řezání dřeva pro řetězovou pilu, nástavec na řetězovou pilu, přenosný mini pilu, řezané, vedené mlýnské dřevo pro stavitele a pracovníky se, SurmountWay Vertikální mlýnek na řetězovou pilu

#ad
SurmountWay #ad - Nastavitelná šířka – upgrade na připojený nastavovací otvor, který vám umožní upevnit každou tabuli, která je vhodná pro rozsah velikostí, šetří čas a námahu.

Upgrade materiál vertikální ostřič řetězové pily je vyroben z vysoce pevné vysoce výkonné oceli, odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost. Tento přenosný mlýnek na řetězovou pilu lze použít s čepelemi Stihl MS-441C, pohodlné, Stihl 362 a Stihl 021. Perfektní řezání: vertikální řezání, přímé a přesné řezání dřeva. Iroké použití: pomocí vedení mlýnku na řetězovou pilu nakrájejte cedr, ořech a dub snadno na dobré dřevo. Co obdržíte– 1 x vedení řezání dřeva, 1 x nástrčný klíč, 1 x šroubovák a matice, 1 x klíč, 3 x pilníky na ostřicí řetěz a rukojeť. Perfektní pro stavební pracovníky a pracovníky se dřevem.
ZnačkaSurmountWay #ad
VýrobceSurmountWay #ad
Hmotnost3.97

7. SECURA

#ad

Mobilní pila na dřevo motorová pila pro řetězovou pilu 35 cm až 61 cm

#ad
SECURA #ad - Rozšiřte oblast použití své řetězové pily. Mobilní pila přenosná | vzít s sebou | pouze 7 kg. Vyrobeno z hliníku a oceli | velmi stabilní tvar. Vhodné pro motorovou pilu s délkou čepele 36 – 61 cm. Ežte svá vlastní prkna a prkna z celých kmenů.
ZnačkaSECURA #ad
VýrobceSECURA #ad
Hmotnost15.43
Číslo dílu6346337

8. Youwise

#ad

Youwise Mobilní pila pro motorovou pilu řetězovou pilu 35 cm – 122 cm malá dřevo

#ad
Youwise #ad - Silná svorka, která udržuje hmotnost všech řetězových pil. Poté můžete frézovat desky o tloušťce 1, aby se dosáhlo různých tloušťek. Ochranná deska z plexiskla pro ochranu před zraněním.

Lehký, ale robustní, je tento mlýnek konstruován tak, aby z vašich kmenů stromů a stromů vyráběl hladce střižené desky. Ocelová trubka 22 mm řídítka. Tento nástroj má paralelní tyč, které jsou umístěny na horní straně kmene stromu. Vhodné pro řetězové pily s délkou tyče mezi 35 cm a 122 cm. Letadlový křemen 29 mm čtvercový hliníkový mlýnkový rám. Skládá se z vysoce odolných hliníkových komponent a obsahuje také ochrannou desku z plexiskla.

Tyřhranný držák svorek z oceli 25 mm. První deska je řezána pomocí několika vodicích kolejnic, jejíž vzdálenost od řetězové pily lze nastavit, 3 cm až 33 cm. Přenosný mlýnek na řetězovou pilu 35 cm až 122 cm slouží k tomu, aby vaši řetězovou pilu rychle a bez velké námahy proměnila v mobilní pilu.
ZnačkaYouwise #ad
VýrobceYouwise #ad
Hmotnost19.84
Číslo díluJJ-80025-DE

9. VEVOR

#ad

Tloušťka řezu s flexibilním systémem vedení řezu a vzduchovou pistolí pro, ocel odolná vůči korozi, VEVOR Mobilní pila 35–91 cm, mlýnek na řetězovou pilu 0,5 – 30 cm, 36 palců, přenosná řetězová pila

#ad
VEVOR #ad - Ideální pro řezání dřeva s přesností a lehkostí. Nastavitelný mlýnek na řetězovou pilu: naše pila na řezání dřeva je vhodná pro řetězové pily s délkou kolejnic mezi 355 a 914. Iroké použití: přenosná pila je kompatibilní s různými vodiči řetězové pily a kolejnicových frézek. Ať už jste doma nebo v lese, s naší přenosnou pilou můžete společně s řetězovou pilou rychle proměnit hrubé kmeny na krásné desky.

Tak můžete rychle a přesně nastavit a dřevo podle svého přání. Přídavný řez pily může efektivně snížit riziko zlomení pilového řetězu a zvýšit celkovou životnost. Zajistěte, aby vaše elektrická řetězová pila hladce a rovnoměrně klouže. Je lehký a přenosný, takže můžete své zpracování dřeva začít všude. S nastavitelnou výškou a šířkou frézování můžete bez problémů frézovat desky o tloušťce 5, 08 až 300 mm. Stabilní a robustní: řetězová pila vevor 355–914 mm má robustní rám s dlouhou životností, který je zajištěn spojením matic proti uvolnění a velkých podložek.

Konstrukce v průmyslové kvalitě: tento mlýnek na řetězovou pilu je odborně vyroben z pozinkovaných ocelových trubek, které nabízejí výjimečnou odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Přesné a stabilní řezání: stupnice vyřezávané vzduchovou pistolí pro vysoce přesné měření, zatímco polohovací otvory řetězové pily zajišťují stabilní a neviklávající se střih, který zajišťuje přesný a jasný řez požadované tloušťky dřeva. Dosáhněte přesnosti a jasnosti při zpracování dřeva na profesionální úrovni.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška18.6
Délka36
Hmotnost13.01
Šířka12.3
Číslo dílu14-36 inch Chainsaw Mill
ModelkaChainsaw Mill

10. OUKANING

#ad

Mlýnek, frézování, hliníková řetězová pila, řetězové pily Mill pro 14" až 24" mobilní pilu, OUKANING Přenosné 24palcové obložení

#ad
OUKANING #ad - Tento mlýnek na řetězovou pilu je schopen manipulovat s menšími velikostmi tyček od 14" do 24", což umožňuje celou řadu různých velikostí desek. Tento pilový stroj má paralelní tyč, jejíž vzdálenost je možné nastavit od řetězové pily na různé tloušťky.

Je vyroben z robustních hliníkových komponentů. Pak můžete desky frézovat s tloušťkou mezi 1/2" a 13". Délka výrobku: 63, 5 cm; maximální šířka desky: 600 mm 24"; maximální tloušťka desky: 12, 7 mm až 330 mm 1/2" až 13". První deska je oříznuta pár vodicích lišt, které jsou umístěny nahoře na kmeni.

Tento mlýnek může také nakrájet prkénka o tloušťce 1/2 " až 13". Tato lehká, ale robustní mlýnek na řetězovou pilu byla vyvinuta pro vytvoření hladkých řezů z vašich stromů a stromů. Hlavní rám mlýnku se skládá z 29 mm silného čtvercového hliníku a nosníky řetězové pily jsou vyrobeny z 22 mm ocelové trubky.
ZnačkaOUKANING #ad
VýrobceDY-Legend #ad
Hmotnost15.43
Číslo díluLegend-879