Top 10 Monsieur Cuisine Smart Küchenmaschine – Náhradní díly pro kuchyňské roboty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FITNMORE

#ad

Barevný displej 7 palců, FITNMORE SILVERCREST Monsieur Cuisine connect trend »SKMC 1200 F6« 800 W, bílý

#ad
FITNMORE #ad - Teplota a pro zobrazení aktuální teploty vaření, další recepty jsou zdarma k dispozici online a pravidelně se rozšiřují. Rozsah dodávky: velká, míchací nástavec a špachtlí, odnímatelná nádoba na mixování z ušlechtilé oceli s objemem vaření 3 litry při objemu 4, jak můžete svůj zásobník obdržet, nástavec na vaření, včetně víka s plnicím otvorem, 5 litru, kompletní příslušenství je vhodné do myčky / Všechny informace, nožovou vložkou, odměrka s nástavcem na parní vaření hluboký a plochý s víkem, najdete v balení.

Rozměry: rozměry přístroje: cca 49, 5 × 31, 0 × 37, 5 cm, délka síťového kabelu: cca 110 cm – úložný prostor na kabely s navíjením. Příslušenství: cca 10, 6 kg. Hmotnost: přístroj: cca 7, 1 kg, přístroj vč. Levý chod pro míchání polévek, tři automatické programy: hnětení: příprava těžkého těsta až do 500 g, 10stupňové nastavení rychlosti a přídavná turbo funkce pro impulzní mixování, smažení: krátkodobé smažení až 130°c a automatické míchání v levém chodu, pravý chod na sekání přísad, takže se nic nerozbije, mouka vaření v páře: pro obzvlášť šetrnou přípravu, rizot, dušených pokrmů apod.7

7palcový dotykový displej. Technické údaje: funkce vaření: 1 050 wattů, více než 500 receptů k dispozici přímo na přístroji, 99minutový časovač, mixování: 800 w, počet otáček: cca 120 až 5 200 ot/min, nastavení teploty od 37 do 130 °c, aplikace receptů s funkcí oblíbených položek a nákupního seznamu, teplota nastavitelná v krocích 5 °C – pro přesné vaření.
ZnačkaFITNMORE #ad
VýrobceSILVERCREST® #ad
Výška14.76
Délka12.2
Hmotnost15.65
Šířka19.49
Číslo díluSILVERCREST® SKMC 1200 F6
ModelkaSILVERCREST® SKMC 1200 F6

2. Monsieur Cuisine

#ad

Bílý, Monsieur Cuisine Smart model 2022

#ad
Monsieur Cuisine #ad - Funkce aplikace receptů: vytvoření nákupního seznamu, personalizované návrhy receptů, funkce týdenního plánování, vylepšená kritéria filtru. Monsieur Cuisine. Větší a rychlejší 8palcový displej. Větší parametry pouze ve verzi 2022. Rozpoznání hlasu pomocí google Assistant při zapnutém WLAN, verze 2022.
ZnačkaMonsieur Cuisine #ad
ModelkaSmart

3. Silvercrest

#ad

Kuchyňský robot Monsieur Cuisine connect van Silvercrest multifunkční

#ad
Silvercrest #ad - Typ produktu: zpracovÁvÁnÍ POTRAVIN. Značka: neznámá. Kuchyňský robot monsieur Cuisine Connect od Silvercrest multifunkční.
ZnačkaSilvercrest #ad
Hmotnost27.91
Číslo dílu290976
Modelka290976

4. SkingHong

#ad

Příslušenství pro ochranu pracovní desky, z nylonu pro kuchyňský robot MCC Lidl, Podložka pro Monsieur Cuisine Connect Smart Trend

#ad
SkingHong #ad - Podložka na ochranu pracovní desky pro monsieur cuisine connect díky velikosti vyvinuté speciálně pro MCC se vaše pracovní deska při pohybu nepoškrábe. Lze prát rohož můžete pravidelně čistit, neskládejte ji, je vyplněna plstěným materiálem, aby byla zachována její tvrdost.

Pokud s ním musíte přesunout, musíte zvednout pouze část podložky a druhou rukou stisknout kuchyňský robot Silvercrest. Protiskluzové pokud se monsieur kuchyňkou nepohnete, stojí monsieur cuisine pevně na stole a nemá žádný vliv na vaše vaření. Nylonový materiál zároveň dokáže absorbovat několik kapek vody a skvrn a udržovat vaši pracovní desku čistou.

Jednoduché a pohodlné pokud si přejete lehké posuvné prkénko, je toto příslušenství dobrou volbou. To šetří spoustu námahy. Může pomoci při klouzání?ve skutečnosti má část funkce podpory klouzání, ale ujistěte se, že váš pracovní stůl není drsný.
ZnačkaSkingHong #ad
VýrobceSkingHong #ad

5. Wundermix

#ad

Náhrada nožů WunderCap® pro kuchyňský robot Monsieur Cuisine Smart, Trend & Edition Plus • Revoluční náhrada nožů • Příslušenství Monsieur Cuisine, Connect, Wundermix

#ad
Wundermix #ad - Náš wundercap je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli a robustního plastu. K dostání také pro modely thermomix TM6, Connect, TM5 a TM31. Mnohostranně použitelný – náhrada nože monsieur cuisine usnadňuje šetrnou přípravu potravin. Mixovací nůž je nahrazen krytem nože, čímž se v mixovací nádobě automaticky vytvoří více místa.

Etrná příprava pro citlivé potraviny a ochrana vařeného pokrmu. O 20 % více objemu – wundercap umožňuje vařit nebo vařit větší porce nepoškozené v kuchyňském robotu od lidl. Revoluční náhrada nožů – vaření a vaření v monsieur cuisine nebylo nikdy jednodušší díky naší praktické alternativě k běžnému zakrytí nožů. Wundercap také zajišťuje, že se např. Kompatibilní pro různé modely – wundercap pro monsieur cuisine je kompatibilní s modely kuchyňských robotů Cuisine Smart, Trend a Edition Plus.

Kromě toho se teplo při vaření rovnoměrně rozděluje. Při objednávce si prosím vyberte ten správný model! . Brambory, párky nebo nudle během vaření nebo vaření nezachytí do nože. Vyrobeno v německu – dbáme na to, aby se naše praktické příslušenství kuchyňských robotů vyrábělo trvale a v nejvyšší kvalitě v Německu. Pro o 20 % větší užitečný objem v mixovacím hrnci.
ZnačkaWundermix #ad
VýrobceWundermix GmbH #ad
Výška1.06
Délka1.77
Hmotnost0.2
Šířka1.77
ModelkaSW10959
Záruka2 roky limited warranty.

6. Calotti

#ad

Calotti® Otočná stěrka pro Monsieur Cuisine® Connect a Smart pro vyjmutí, nasekávání a porcování

#ad
Calotti #ad - Vyrobeno v německu, nejvyšší kvalita a minimalizovaný otisk CO² od místních dodavatelů a balení bez plastů. Hodí se přesně mezi nůž a nástěnku mixovacího hrnce modelů thermomix Monsieur Cuisine Connect, Connect Trend a Smart.

Tvrdý plast zesílený skleněnými vlákny od předních německých výrobců. Robustní a mimořádně dlouhá životnost. Použitelné pro přípravu dětské výživy, vhodné do myčky a odolné vůči teplu. Usnadňuje vstřebávání, vyjímání a porcování pokrmů. Jednoduchá manipulace díky stabilnímu vedení na mixovacím hrnci nože díky patentované funkci centrování. Snížená přilnavost na stěnách a tření, díky tomu jednoduché vstřebávání suchého nebo těsta podobného mixu.
ZnačkaCalotti #ad
VýrobceCalotti #ad
Výška2.13
Délka10.16
Šířka3.62

7. AIEVE

#ad

Aieve Odstraňovač těsta kompatibilní s Monsieur Cuisine Smart, Connect Trend příslušenství pro kuchyňské roboty pro snadné vyjmutí těsta z mixovacího hrnce, Monsieur Cuisine Connect

#ad
AIEVE #ad - Iroce kompatibilní: květina těsta aieve je perfektní příslušenství pro kuchyňské stroje, kompatibilní s Cuisine Connect MCC, Monsieur Cuisine Connect Trend a Monsieur Cuisine Smart MCS, abyste těsto lépe vyndali.

Vynikající zákaznický servis: aieve slibuje, a my uděláme maximum, že v případě dotazů k tomuto produktu a jeho použití se na nás můžete v první řadě obrátit, abychom Vám na ně odpověděli. Dobrý poměr ceny a výkonu: květina těsta je vyrobena z kvalitního abs plastu, který se z ruky uvolní méně snadno než jiné srovnatelné otočné kotouče na těsto, a je bez BPA, tzn.

Ergonomický design: rukojeť nože je nejen dostatečně velká, ale má také protiskluzový proužkový design, takže se při používání neunaví a nelze ji tak snadno odhodit. Lze mýt v myčce. Snadné odstranění těsta: s kytkou aieve lze těsto jednoduchým otočením snadno odstranit, zejména u lepivých těst a kvasů.
ZnačkaAIEVE #ad

8. Wundermix

#ad

Mrkve, Connect & Trend • škrabka na brambory s plastovým struhadlem • loupání brambor, zeleniny, Wundermix, Nástavec na škrabku WunderPeeler® V2 pro Monsieur Cuisine Smart

#ad
Wundermix #ad - Krabka odpovídá nejvyšším standardům kvality, které jsou pravidelně kontrolovány a zajištěny. Bezpečné – monsieur cuisine je cenný kuchyňský přístroj. Snadná montáž a čištění – struhadlo se jednoduše nasadí na mixovací nůž, při loupání se otáčí a postará se o to, aby se slupka brambor důkladně setřela.

Wunderpeeler proto neobsahuje škodlivé látky a BPA. Téměř žádné odření na vnitřní straně brambor. Nyní můžete thermomix také loupat brambory – zázračný peeler to umožňuje. Rychle, jednoduše a efektivně – loupání brambor patří k nejoblíbenějším pracovním krokům v kuchyni. Nástavec na loupání pro monsieur cuisine – náš zázračný peeler umožňuje snadné loupání brambor, červené řepy nebo podobné zeleniny bez obtěžující ruční práce a bez nebezpečí zranění.

Až 1000 g zeleniny na jeden proces loupání. Vhodné pro mc smart, mrkve, connect Trend & Connect – k dostání vlastní verze pro Thermomix. Při objednávce si prosím vyberte ten správný model! Wunderpeeler lze mýt v myčce a snadno sejmout. Proto zkušení inženýři vyvinuli náš wunderPeeler za nejpřísnějších bezpečnostních požadavků. Vyrobeno v německu – dbáme na to, aby se naše praktické příslušenství Thermomix vyrábělo trvale a regionálně v Německu.
ZnačkaWundermix #ad
VýrobceWundermix #ad
Výška1.38
Délka5.71
Hmotnost0.24
Šířka5.71
Záruka2 roky limited warranty.

9. Poweka

#ad

Poweka Ersatzmesser Kompatibel mit Silvercrest Monsieur Cuisine Connect und Monsieur Cuisine Smart Küchenmaschine aus Edelstahl mit Dichtungsring und Reinigungsbürste

#ad
Poweka #ad - Die klinge eignet sich zum drehen im Uhrzeigersinn / gegen den Uhrzeigersinn, was sehr scharf ist und die Zutaten besser und gleichmäßig handhaben kann. Es wird nicht von silvercrest monsieur cuisine hergestellt oder verkauft, dass Sie mit Ihrem Kauf nicht zufrieden sind, hat aber die gleiche Leistung wie das Original.

Die klinge ist aus hochwertigem Edelstahl gefertigt, leicht zu reinigen sowohl von Hand als auch in der Spülmaschine. Paket beinhaltet: 1 x Edelstahlklinge, 1 x Silikondichtung 1 x Kunststoffbürste. Aus irgendeinem grund, kontaktieren Sie uns direkt, um einen Ersatz oder eine Rückerstattung zu erhalten. Die klinge ist kompatibel mit silvercrest Monsieur Cuisine Connect und Monsieur Cuisine Smart. Nicht kompatibel mit Monsieur Cuisine1. 0 und monsieur Cuisine Plus.
ZnačkaPoweka #ad

10. Wundermix

#ad

Wundermix, WunderSlicer® kráječ zeleniny pro Monsieur Cuisine Connect, Trend & Smart • MC příslušenství pro krájení zeleniny a ovoce • MC příslušenství na krájení plátků • Made in Germany

#ad
Wundermix #ad - Zeleninu, jako je mrkev, cuketa, ředkvičky, jemné struhadlo, okurky nebo také pevné ovoce na libovolnou velikost. Jednoduché použití – nástavec na sekáček na ovoce a zeleninu se nasadí na víko mixovacího hrnce a používá mixovací nůž jako pohon pro řezací kotouč. Ať už jemně nastrouhaný mrkvový salát, okurkový salát nebo coleslaw – wunderkráječ zeleninu během několika sekund nakrájí malé, takže lze v krátké době připravit i větší množství salátu.

Nakrájený materiál se shromažďuje v nádobě WunderSlicer. Oko jí s sebou. Krájejte zeleninu zcela jednoduše – s kráječem zeleniny wunderslicer pro Monsieur Cuisine lze zeleninu nebo ovoce snadno nakrájet na rovnoměrné plátky nebo nastrouhávání. Ať už v salátu, jako příloha nebo ke grilování jemně nakrájená zelenina chutná ještě lépe. Jednoduše spusťte monsieur cuisine na stupeň 2, 5 vlevo a začněte krájet zeleninu.

Bez námahy a námahy – jednoduše s monsieur cuisine! kotouče & struhadlo v jemné a hrubé – dva obsažené řezací kotouče jsou oboustranně použitelné a nabízejí tak 4 různá nastavení řezání: jemné kotouče, sladké brambory, hrubé kotouče a hrubé rašple. Rozsah dodávky – nádoba wunderslicer objem 1, řezací kotouč pro malé rašple a tenké plátky 1 mm, dělená pomůcka pro podávání pěnidlo, víko WunderSlicer, řezací kotouč pro hrubé rašple a silné kotouče 2, 5 kg, zásuvná náprava, 2 mm a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaWundermix #ad
VýrobceWundermix GmbH #ad
Výška7.87
Délka9.65
Hmotnost1.98
Šířka8.66
ModelkaSW11698
Záruka2 roky limited warranty.