Top 10 Nahtlose Nägel – Háčky na obrazy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Swpeet

#ad

Swpeet 110 PCS Dreieck Ring Bild Kleiderbügel Form Nail non-trace Kleiderbügel Single Loch mit Schrauben für Home Dekoration Creative Bild mit Transparent Box

#ad
Swpeet #ad - Achtung: zu beginn des Nagel langsam, vorsichtig sein, nicht die Hand zum Einschlagen. Kleiderbügel größen: 25 x 15 mm, in transparenter Box bieten Speicher mehr einfacher zu machen.

Anwendung geeignet: für bilderrahmen,, chinesische Malerei, Hochzeit, digitale Malerei, Bilderrahmen, malerei, Kreuzstich, Ausstellung, Fashion Wand Uhr und etc. Fast keine spuren von der Außenseite, die Mauer ist auch sehr kleine Schäden. Klein und praktisch: kleine modell, geeignet für Bilderrahmen, Uhren, dekoratives Gemälde und andere Anhänger. Nahtlose wand nägel haben: sehr kleine krallen, genagelt an die Wand wird die Wand nicht beschädigen. Mall nagel Material nutzen.
ZnačkaSwpeet #ad
VýrobceSwpeet #ad
Výška0.79
Délka3.9
Hmotnost245
Šířka2.01
Číslo dílusxk-110
ModelkaDIY Crafts ® 5892

2. RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND

#ad

RIKAMA® – 50 hřebíků na obrázky s držákem – ocelové hřebíky pro použití na beton, cihly, omítku a dřevo – hřebíky z tvrzené oceli jako zavěšení obrázků – Made in Europe zlato s držákem, 50 mm

#ad
RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad - Precizní ocelová špička zabraňuje štěpení materiálů jako je dřevo. Různé povrchy: použití na nejrůznějších podkladech je zaručeno vysokou stabilitou našich ocelových kolíků. Naše ocelové hřebíky rikama se díky vysoké kvalitě a velmi velké hlavě hodí jako perfektní nástroj pro různé oblasti jako domácnost, řemesla, stavebnictví, práce se dřevem a mnoho dalšího.

Robustní ocel: hřebíky jsou vyrobeny z tvrzené oceli, díky čemuž jsou velmi stabilní a při použití se neohýbají. Velký výběr nehtů zaručuje velký užitek pro soukromou domácnost nebo pracoviště. Vítěz testu – vyrobeno v evropě: naše nehty na obrázky byly testovány podle postupu TSO a hodnoceny známkou 1, 1 velmi dobře! Stabilní hřebíky: 50 ocelových hřebíků s délkou 20 mm a průměrem hlavy 6 mm.

Různé oblasti použití: ať už hřebíky pro montáž na obraz nebo k upevnění podlahových lišt – náš sortiment ocelových nehtů nabízí optimální řešení pro každou oblast použití. Vysoce kvalitní mosazná hlava umožňuje díky optimální nárazové ploše bezpečné a přesné zarážení do stěny. Díky tomu není použití hřebíků při použití na většině typů betonových stěn, cihel, omítek a dřeva žádný problém.
ZnačkaRiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad
VýrobceRIKAMA GmbH #ad
Výška0.39
Délka3.94
Šířka2.76
ModelkaGold mit Halter

3. RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND

#ad

RIKAMA® – 20 hřebíků na obrázky – ocelové hřebíky pro použití na cihly, omítku a dřevo – hřebíky z tvrzené oceli jako zavěšení obrázků – vyrobeno v Evropě zlatá hlava, 20 mm

#ad
RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad - Stabilní hřebíky: 20 ocelových hřebíků s délkou 20 mm a průměrem hlavy 6 mm. Precizní ocelová špička zabraňuje štěpení materiálů jako je dřevo. Velký výběr nehtů zaručuje velký užitek pro soukromou domácnost nebo pracoviště. Různé oblasti použití: ať už hřebíky pro montáž na obraz nebo k upevnění podlahových lišt – náš sortiment ocelových nehtů nabízí optimální řešení pro každou oblast použití.

Naše ocelové hřebíky rikama se díky vysoké kvalitě a velmi velké hlavě hodí jako perfektní nástroj pro různé oblasti jako domácnost, stavebnictví, řemesla, práce se dřevem a mnoho dalšího. Vysoce kvalitní mosazná hlava umožňuje díky optimální nárazové ploše bezpečné a přesné zarážení do stěny. Robustní ocel: hřebíky jsou vyrobeny z tvrzené oceli, díky čemuž jsou velmi stabilní a při použití se neohýbají.

Různé povrchy: použití na nejrůznějších podkladech je zaručeno vysokou stabilitou našich ocelových kolíků. Díky tomu není použití hřebíků při použití na většině typů betonových stěn, cihel, omítek a dřeva žádný problém. Vítěz testu – vyrobeno v evropě: naše nehty na obrázky byly testovány podle postupu TSO a hodnoceny známkou 1, 1 velmi dobře! .
ZnačkaRiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad
VýrobceRIKAMA GmbH #ad
Výška0.39
Délka2.76
Šířka2.36
Číslo dílulocalization_B08HM5JRLP
ModelkaGoldener Kopf

4. Swpeet

#ad

Doppelloch mit Schrauben und Schraubendreher, für Heimdekoration, Swpeet 600 Stück Sägezahn-Bilderrahmen-Aufhänger, kreative Bilderrahmen zum Aufhängen Gold

#ad
Swpeet #ad - Was sie erhalten: in diesem set erhalten sie 601 stück sägezahn-bilderaufhänger mit schrauben, Sie können ihn nicht separat kaufen, Silberne Sägezahn-Bilderaufhänger, darunter 60 stück gold-sägezahn-bilderaufhänger, Höhe: 3, Breite: 7 mm, schwarze Sägezahn-Bilderaufhänger.

Am anfang des nagels langsam darauf achten, nicht Ihre Hände zu schlagen. Nahtlose wandnägel – haben sehr kleine nägel, um die Wand nicht zu beschädigen. Nahezu keine spur von außen, die an der Wand genagelt werden, die Wand ist auch sehr kleine Beschädigungen. Länge: 45 mm, 4 mm darüber hinaus haben wir einen Schraubendreher für Sie vorbereitet, was Ihre Zeit und Energie spart. Breite anwendung – für bilderrahmen, digitale Malerei, Kreuzstich, chinesische Malerei, Bilderrahmen, Hochzeit, Ausstellungsmalerei, modische Wanduhr usw.

Tipps: durch das doppelte schraubenloch kann der Kleiderbügel an einem Holz-Bilderrahmen oder einem Holzprojekt befestigt werden. Klein und praktisch – kleines modell, geeignet für Bilderrahmen, uhren, verwenden Sie kleine Nägel, dekorative Gemälde und andere Anhänger. Inklusive 360 passenden Schrauben.
ZnačkaSwpeet #ad
VýrobceSwpeet #ad
Číslo díluS1677

5. RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND

#ad

Směs 100 kusů, omítku a dřevo – hřebíky z tvrzené oceli jako zavěšení obrázků – Made in Germany zlatá hlava, RIKAMA® – 100 hřebíků na obrázky – ocelové hřebíky pro použití na beton, cihly

#ad
RiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad - Velký výběr nehtů zaručuje velký užitek pro soukromou domácnost nebo pracoviště. Vysoce kvalitní mosazná hlava umožňuje díky optimální nárazové ploše bezpečné a přesné zarážení do stěny. Vítěz testu – vyrobeno v evropě: naše nehty na obrázky byly testovány podle postupu TSO a hodnoceny známkou 1, 1 velmi dobře! Stabilní hřebíky: 100 ocelových hřebíků s délkou 20 mm a průměrem hlavy 6 mm.

Různé oblasti použití: ať už hřebíky pro montáž na obraz nebo k upevnění podlahových lišt – náš sortiment ocelových nehtů nabízí optimální řešení pro každou oblast použití. Naše ocelové hřebíky rikama se díky vysoké kvalitě a velmi velké hlavě hodí jako perfektní nástroj pro různé oblasti jako domácnost, řemesla, stavebnictví, práce se dřevem a mnoho dalšího.

Robustní ocel: hřebíky jsou vyrobeny z tvrzené oceli, díky čemuž jsou velmi stabilní a při použití se neohýbají. Precizní ocelová špička zabraňuje štěpení materiálů jako je dřevo. Díky tomu není použití hřebíků při použití na většině typů betonových stěn, cihel, omítek a dřeva žádný problém. Různé povrchy: použití na nejrůznějších podkladech je zaručeno vysokou stabilitou našich ocelových kolíků.
ZnačkaRiKaMa ONLINEVERSAND AUS EINER HAND #ad
VýrobceRIKAMA GmbH #ad
Výška0.39
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka2.76
ModelkaGoldener Kopf

6. Swpeet

#ad

Kit für Home Office, verschiedene Bilder-Aufhänger Haken Schrauben, Foto-Bildermalerei Aufhänge-Lösungen Box – 7 Modelle, Swpeet 601-teiliges robustes Bilder-Aufhänger-Set mit 1 Mini-Gradienter

#ad
Swpeet #ad - Wir haben 7 modelle von bilderaufhängern vorbereitet, darunter schwarzes Sägezahn/goldenes Sägezahn/D-Ring/Dreiecksring/D-Ring/D-Ring/Doppelloch-D-Ring/drei Löcher-Bilderaufhänger. Nahezu keine spur von Außen, die Wand ist auch sehr kleine Beschädigungen.

Sie haben es sich verdient. 7 modelle von bilderaufhängern mit mini-farbverlauf: 231 stück sortierte bilderaufhänger mit 370 schrauben sortiert. Wird in einem praktischen Kunststoff-Organizer mit großen Fächern für einfache Lagerung geliefert. Diese bilderaufhänger erfüllen alle Ihre Bedürfnisse und helfen Ihnen, Bilder aufzuhängen. Nahtlose wandnägel - jeder bilderaufhänger wird mit schrauben geliefert. Sehr kleine nägel, die an die Wand genagelt werden, wird die Wand nicht beschädigen. Breite anwendung: für bilderrahmen, digitale Malerei, Bilderrahmen, chinesische Malerei, Hochzeit, Ausstellungsmalerei, Kreuzstich, modische Wanduhr usw.

Verwenden Sie Nagelmaterial. Praktisches design: geeignet für bilderrahmen, uhren, dekorative Bilder und andere Anhänger. Hohe qualität - der stabile und starke bilderaufhänger trägt 18 kg, es gibt viele Teile im Inneren, so dass er eine lange Zeit verwendet werden kann und das Problem des Aufhängen von Bildern für eine lange Zeit gelöst werden kann.
ZnačkaSwpeet #ad
VýrobceBimior #ad
Číslo díluS491

7. tesa

#ad

Nastavitelné, 2 ks, Nalepovací hřebíky na tapety a omítku tesa, vysoká přilnavost

#ad
tesa #ad - Nastavitelné nalepovací hřebíky na citlivý, strukturovaný podklad, např. Znovu použitelný s novým lepicím proužkem. Lze odlepit, aniž by zanechal stopy.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška5.51
Délka0.51
Hmotnost0.02
Šířka4.72
Číslo dílu77774-00000-00
Modelka77774-00000-00
Zárukažádné.

8. MZMing

#ad

Háček, nástěnný držák, nábytková spojka, rám atd., železné zboží, vzájemně se uchopovací spona, čelo, ušlechtilá ocel, zavěšení obrázků, zrcadla, MZMing 6 párů 12 kusů pod omítku skrytý držák

#ad
MZMing #ad - Kromě toho lze s tímto držákem pod omítku kdykoli odstranit nebo zavěsit věci. Materiál – závěsné přezky a šrouby jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, odolné proti korozi, mají dlouhou životnost a jsou robustní a mohou být cca 10 kg.

Vybaveno 48 kusy šroubů m3, 5 s délkou 25 mm a gumovou zátkou. Lze jej použít také jako přezku pro spojení čela, plakáty, pohovek a dalšího nábytku. Použití – pomocí vzájemně propojeného závěsu lze zavěsit obrazové rámy, nástěnné hodiny, olejomalby, umělecká díla, zrcadla, regálové desky atd.

Jednoduché ovládání– upevněte obě kovové spojky jednoduše v opačném směru nahoru a dolů na stěnu a na předmět a pak je zasuňte do sebe. Balení – celkem 12 kusů držáků pod omítku, rozdělené na 6 párů. Mezi stěnou a věcmi je jen malá mezera. Bezešvý – otvor pro šrouby v držáku má klesající účinek a šroubovací uzávěr je v něm zcela skrytý.
ZnačkaMZMing #ad
VýrobceMZMing #ad
Výška0.01
Délka2.13
Hmotnost0.71
Šířka1.38
Číslo dílu4K-ED1495
ModelkaGJ-4K-ED1495

9. Wukong

#ad

Háčky s hřebíky na stěnu a dřevo, umělecké dílo, nosnost 10–75 liber, obrazy, hodinky, Sada 276 ks háčků na přibíjení, Wukong závěsy na obrazy pro dřevěný rám

#ad
Wukong #ad - Pokud je obraz příliš těžký, můžete zasáhnout ještě pár šroubů. Drát pro zavěšení obrazu se snadno řeže, aby se přizpůsobil různým délkám. Použití▲jednoduše klepejte malým kladivem na hřebík fotorámečku do zdi a zavěste jej.

Upozornění: závěsy pro vysoké zatížení nejsou vhodné pro stojanové stěny, mramorové stěny, skleněné stěny a keramické dlaždice. Světel, sádrokartonové stěny s nosností pro zavěšení obrazových rámů, fotografií, hodin, dekorací, obrazů, úponků, květin atd. Použití▲ věšáky se hodí s nosností 10–75 liber na dřevěné stěny, např.

Materiál▲ háčky a hřebíky na obrazy jsou vyrobeny z robustní mosazi, s dlouhou životností, nerezové oceli, nelze je snadno ohýbat. Rozsah dodávky▲ 276 kusů háčků a hřebíků včetně 1 x ocelového drátu 3 m/118 palců, 10 x šrouby s očky, 20 x šrouby, 15 x D-kroužky, 155 x hřebíky ve 4 velikostech, 10 x háčky na obrázek, 65 x nástěnný hák v 5 velikostech.
ZnačkaWukong #ad
VýrobceWukong #ad
Výška0.87
Délka6.85
Šířka3.86
Číslo díluPicture hooks set 276pcs
ModelkaPicture hooks set 276pcs

10. S&S-Shop

#ad

S&S-Shop 30 hřebíků – volitelná velikost délka 20 mm I 25 mm I 30 mm I 40 mm I 50 mm – ocelové hřebíky/hřebíky 25 mm

#ad
S&S-Shop #ad - Volitelná délka: 20 mm i 25 mm i 30 mm I 40 mm I 50 mm. Velmi stabilní a s dlouhou životností – špičková kvalita! Vhodné pro téměř všechny stěny. 30 kusů ocelových nehtů. Tvrzená, s mosaznou hlavou.
ZnačkaS&S-Shop #ad
VýrobceS&S-Shop #ad
Hmotnost0.04