Top 10 NLQ4-125/4P – Přepínače pro venkovní generátory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AIFIZO

#ad

USV, střídač, automatický přepínač, solární síť pro komunální proud, Automatický přepínač Dual Power AIFIZO přepínač nouzový proud AC 400 V 125 A NLQ4-125/4P

#ad
AIFIZO #ad - Tento produkt je automatický přepínač dual power. Na rozdíl od síťových produktů, střídači, lze tento produkt připojit k upS, které lze připojit pouze k elektrické síti nebo generátoru, solárním a fotovoltaickým zařízením jako nouzové napájení.
ZnačkaAIFIZO #ad
VýrobceAIFIZO #ad
Výška7.09
Délka100.39
Šířka5.51
Číslo dílu1DE-dianyuankaiguan-TY-Z2

2. Fockety

#ad

NLQ4‑125/4P 100 A 220 V vysoce citlivý výkonový spínač v oblasti milisekund, Dual Power Automatic Transfer Switch, nákupní centra, elektrický přepínač pro továrny, školky

#ad
Fockety #ad - Pro různá místa: při výpadku proudu přepněte na nouzové napájení a při obnovení napájení přepněte na hlavní napájení. Vestavěný otevřený výstup signálu pro pohotovostní režim časování, který lze připojit k indikaci signálu, pohodlné pozorování mimo skříň, kolejnicový instalační design.

Do 24 hodin vám poskytneme profesionální a podrobnou odpověď. Stříbrné kontakty zlepšují vodivost : použití stříbrných kontaktů v tomto produktu může výrazně zlepšit vodivost a životnost výrobku. Přepínání milizákazníků bez přerušení: pokud je normální napájení abnormální, funguje nouzové napájení okamžitě a napájení se v milisekundách přepne bez přerušení, čímž je zajištěna kontinuita, spolehlivost a bezpečnost napájení. Velmi rozšířené na různých místech, nákupní centra, jako jsou továrny, kde není dovoleno nepřetržité výpadky proudu, školky atd.

Klikněte sem a nakupujte nyní! Pokud máte dotazy k nákupu, můžete se na nás obrátit. ZÁruka spokojenosti: jednoroČnÍ zÁruka, vracenÍ zdarma a vÝmĚna! slibujeme každému zákazníkovi 100% spokojenost s nákupem. Materiály zabraňující plamenům: tento automatický přepínač s dvojitým napájením z kvalitních nehořlavých plastových materiálů má dobrou izolaci, je odolný vůči vysokým teplotám, stárnutí, bezpečný a spolehlivý.
ZnačkaFockety #ad
VýrobceFockety #ad
Číslo díluFocketyzbtq4k6yho5012

3. Marhynchus

#ad

Rychlý ovladač NLQ4‑125/4P 100A 220 V pro továrny, školky, Automatický přenosový spínač se dvěma výkony, milisekundový spínací obvod, nákupní centra

#ad
Marhynchus #ad - Stříbrné kontakty: použití stříbrných kontaktů v tomto automatickém přepínači Dual Power může výrazně zlepšit vodivost a životnost výrobku. Nepřerušované přepínání: pokud je normální napájení tohoto automatického přepínače s dvojitým napájením abnormální, funguje nouzové napájení okamžitě a napájení se přepne v milisekundách bez přerušení, aby byla zajištěna kontinuita a spolehlivost napájení.

Snadné pozorování: tento automatický přepínač dual power transfer disponuje integrovaným výstupem časování pohotovostního režimu otevřeného signálu, který lze připojit k externímu ukazateli signálu, který je vhodný pro pozorování mimo skříňku a je dimenzován pro montáž na lištu. Asto se používá na různých místech, nákupních centrech, např.

Vynikající materiál: tento automatický přepínač s dvojím výkonem je vyroben z vysoce kvalitního plastu zpomalujícího hoření, odolává vysokým teplotám, který vykazuje dobrou izolaci, snadno stárne a je velmi spolehlivý. Iroká použitelnost: tento automatický přepínač s dvojitým napájením přepne na nouzové napájení při přerušení napájení a na hlavní napájení při obnovení napájení. V továrnách, kde není dovoleno nepřetržité výpadky proudu, školkách atd.
ZnačkaMarhynchus #ad
VýrobceMarhynchus #ad
Číslo díluMarhynchus4gtup3w9dq1367

4. DEWIN

#ad

DEWIN Automatický přepínač 4P, automatický transferový přepínač Dual Power přepínač přepínač CB Grade Micro Break ATS NLQ4-125-4P 400V

#ad
DEWIN #ad - Bezpečné ochranné pouzdro: tento automatický přepínač má přiměřenou strukturu, malou velikost, krásný vzhled a ochranný kryt, díky kterému je napájení bezpečnější a spolehlivější. Bezhlučný a energeticky úsporný: rozhraní hasicího proudu eps, dlouhé trasy dvojtečka, snadná instalace, DC 12 ~ 24 V spolehlivé, úspora energie, jednoduchá obsluha, tichý provoz, spolehlivý a stabilní výkon.

Iroké využití: velmi rozšířené při instalaci a používání osvětlovacích obvodů v kancelářských budovách, nádražích, nákupních centrech, bankách, nemocnicích a výškových budovách s požadavky na požární bezpečnost. Kompletní ochranné funkce: s ochranou proti zkratu, ochranou proti podpětí a funkcí požární ochrany, ochranou proti přetížení, dvojitého výstupu a vypnutí signálu.

Zajištění normálního zatížení: pokud se napájení nezdaří vyzkoušejte pouze normální napětí a a udržujte fáze a a testujte pouze ztrátu napětí nebo fázi selhání, automaticky se připojí jeden nebo více zátěžových obvodů z napájení jiný síťový zdroj, aby bylo zajištěno normální zatížení napájení. Napájení obvodu zajišťuje dobrou ochrannou funkci.
ZnačkaDEWIN #ad
VýrobceDEWIN #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost3.62
Šířka0
Číslo díluDEWINok3w76r8d4

5. Yunseity

#ad

NLQ4-125-4P 400 V 125 A Power Transfer Switch CB Grade Micro Break ATS, Automatický přepínač Dual Power Transfer, Anti-Aging, bezpečný a spolehlivý

#ad
Yunseity #ad - Normální zabezpečení zatížení: pokud se vypne napájení vyzkoušejte pouze normální a fázové napětí a udržujte fázové napětí a, automaticky spojí jeden nebo více zatěžovacích obvodů napájení s jiným napájením, vyzkoušejte pouze ztrátu napětí nebo výpadku fáze, aby bylo zajištěno normální zatížení napájení.

Bezhlučné a energeticky úsporné: hasičské rozhraní eps, úspora energie, jednoduchá instalace, tichý provoz, dc12 ~ 24 v spolehlivé, dvojité bodové dlouhé vzdálenosti, jednoduchá obsluha, spolehlivý a stabilní výkon. Bezpečné ochranné zakrytí: tento výrobek má rozumnou strukturu, malou velikost, krásný vzhled a ochranné pouzdro, díky kterému je napájení bezpečnější a spolehlivější.

Napájení obvodu zajišťuje dobrou ochrannou funkci. Iroké použití: velmi rozšířené při instalaci a použití osvětlovacích obvodů v kancelářských budovách, nádražích, nákupních centrech, bankách, nemocnicích a výškových budovách s požadavky požární ochrany. Kompletní ochranné funkce: s ochranou proti zkratu, ochranou proti přetížení, ochranou proti přepětí a funkcí požární ochrany, dvojitého výstupu a vypínání signálu.
ZnačkaYunseity #ad
VýrobceYunseity #ad
Číslo díluYunseityp5ausgb94y3076

6. Nimomo

#ad

4P ATS, automatický přenosový spínač, 100 A, nouzový, přepínač, 220 V, síť, přepínač, síťový přepínač, Nimomo Automatický přepínač Dual Power, automatický přepínač nouzového proudu, nouzový proud

#ad
Nimomo #ad - Klienti se vypínají bez přerušení – pokud je normální napájení anormální, čímž je zajištěna kontinuita, funguje nouzové napájení okamžitě a napájení se v milisekundách přepne bez přerušení, spolehlivost a bezpečnost. Stříbrné kontakty zlepšují vodivost – použití stříbrných kontaktů v tomto produktu může výrazně zlepšit vodivost a životnost výrobku.

Pro různá místa – při výpadku proudu přepněte na nouzové napájení a při obnovení napájení přepněte na hlavní napájení. Velmi rozšířené na různých místech, kde není dovoleno nepřetržité výpadky proudu, jako jsou továrny, nákupní centra, pouze. Pohodlné pozorování a materiály omezující plameny – vestavěný otevřený výstup signálu pro pohotovostní režim časování, kolejnicový instalační design.

ZÁkaznickÝ servis – snažíme se splnit požadavky našich zákazníků a vyrábět ty nejlepší produkty. V případě návrhů a přání nás můžete kdykoli kontaktovat, abychom mohli udělat vše pro to, abychom vám v krátké době odpověděli. Vyrobeno z kvalitních nehořlavých plastových materiálů, který lze připojit k indikaci signálu, pohodlný pro pozorování mimo skříň, mají dobrou izolaci, odolné proti stárnutí, jsou odolné vůči vysokým teplotám, bezpečné a spolehlivé.
ZnačkaNimomo #ad
VýrobceNimomo #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.65
Šířka0
Číslo díluNimomomu64gvtien

7. Buachois

#ad

Solární, UPS, Automatický přepínač Dual Power AC 400 V 4P 125A ATS CB síťový 0 nouzový proud přepínač automatický nouzový přepínač proudu pro komunální proud, střídač

#ad
Buachois #ad - Dbejte prosím na velikost vašeho rozvaděče. Bezpečnostní opatření: přepínací spínač se dodává s 125mm kolejnicí, kterou je třeba upevnit šrouby na rozvaděč, není vhodný pro standardní DIN lišty 35 mm. Dvojitý výkonový spínač třídy cb podléhá výpadku proudu během několika sekund při přepínání napájení.

Energeticky bezhlučný a energeticky úsporný: automatický nouzový proud sítě 0 s rozhraním hasičského proudu eps, tichý provoz, jednoduchá instalace, spolehlivost DC12 ~ 24 V, jednoduchá obsluha, úspora energie, dvojbod na dlouhé vzdálenosti, spolehlivý a stabilní výkon. Tento produkt lze připojit na kabely s průřezem 1, 5 mm² až 35 mm². Iroké použití: nouzový přepínač je velmi rozšířený při instalaci a použití osvětlovacích obvodů v kancelářských budovách, nákupních centrech, nádražích, bankách, nemocnicích a výškových budovách s požadavky na požární bezpečnost. Kompletní ochranné funkce: automatický přepínač s ochranou proti zkratu, ochrana proti podpětí a funkce požární ochrany, ochrana proti přetížení, dvojitého výstupu a vypnutí signálu.

ZabezpeČenÍ normÁlnÍho zatÍŽenÍ: síťový spínač se automaticky přepne v případě pokud dojde k výpadku napájení otestujte pouze normální napětí fáze A a udržujte fázové napětí, automaticky spojí jeden nebo více zátěžových obvodů ze zdroje napájení s jiným napájením, otestujte pouze ztrátu napětí nebo selhání fáze, aby bylo zajištěno normální napájecí zatížení. Pokud máte dotazy k výrobku, můžete se na nás předem obrátit, abychom se rozhodli o nákupu.
ZnačkaBuachois #ad
VýrobceBuachois #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost3.62
Šířka0
Číslo díluBuachoissrcgfbi1xg
ModelkaNLQ4-125-4P

8. Jenngaoo

#ad

Automatický transferový spínač Dual Power, NLQ4-125-4P 220 V 100 A Dual Power automatický transferový spínač pro milisekundy řazení rychlé ovládání

#ad
Jenngaoo #ad - Materiály s plamenem: vyrobeno z kvalitních nehořlavých plastů, mají dobrou izolaci, jsou odolné vůči vysokým teplotám, odolné proti stárnutí, bezpečné a spolehlivé. Pro různá místa: při výpadku proudu přepněte na nouzové napájení a při obnovení napájení přepněte na hlavní napájení.

Stříbrné kontakty zlepšují vodítko: použití stříbrných kontaktů v tomto produktu může výrazně zlepšit vodivost a životnost výrobku. Velmi rozšířené na různých místech, jako jsou továrny, nákupní centra, kde není dovoleno nepřetržité výpadky proudu, školky atd. Přepínání milionů zákazníků bez přerušení: pokud je normální napájení neobvyklé, čímž je zajištěna kontinuita, funguje nouzové napájení okamžitě a napájení se přepne během milisekund bez přerušení, spolehlivost a bezpečnost napájení.

Pohodlné sledování: vestavěný otevřený výstup signálu pro časování pohotovostního režimu, který lze připojit k signalizaci, pohodlné pro pozorování mimo skříň, design instalace kolejnice.
ZnačkaJenngaoo #ad
VýrobceJenngaoo #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.65
Šířka0
Číslo díluJenngaoobyca23o60n

9. Walfront

#ad

Walfront NLQ4125 4P Dual Power Automatic Transfer Switch 100A AC220V přepínač stříbrných kontaktů záložní napájecí spínač, rychlý ovladač, milisekundový spínač

#ad
Walfront #ad - Pro různá místa – při výpadku proudu přepněte na nouzové napájení a při obnovení napájení přepněte na hlavní napájení. Stříbrné kontakty – použití stříbrných kontaktů v tomto produktu může výrazně zlepšit vodivost a životnost výrobku.

Velmi rozšířené na různých místech, kde není dovoleno nepřetržité výpadky proudu, jako jsou továrny, nákupní centra, školky atd. Rychlé vypnutí – pokud je normální napájení abnormální, čímž je zajištěna kontinuita, funguje nouzové napájení okamžitě a napájení se přepne v milisekundách bez přerušení, spolehlivost a bezpečnost napájení.

Zpomaluje hoření – vyrobeno z kvalitních nehořlavých plastových materiálů, mají dobrou izolaci, stárnutí, jsou odolné vůči vysokým teplotám, bezpečné a spolehlivé. Kolejnicová instalace – vestavěný otevřený výstup signálu pro pohotovostní režim časování, který lze připojit k ukazateli signálu, pohodlné pozorování mimo skříň, design instalace kolejnic.
ZnačkaWalfront #ad
VýrobceWalfront #ad
Číslo díluWalfront7o2t0hedmq915

10. Yuecoom

#ad

Milisekundové spínání, automatický přepínač s dvojitým výkonem, Automatický přepínač přenosu, rychlý ovladač NLQ4‑125/4P 100 A 220 V

#ad
Yuecoom #ad - Přepínání v milisekundách bez přerušení: pokud je normální napájení abnormální, funguje nouzové napájení okamžitě a napájení se přepne v milisekundách bez přerušení, čímž je zajištěna kontinuita, spolehlivost a bezpečnost.

Pro různá místa: při výpadku proudu přepněte na nouzové napájení a při obnovení napájení přepněte na hlavní napájení. Pohodlné pozorování: vestavěný otevřený výstup signálu pro pohotovostní režim časování, pohodlné pozorování mimo skříň, který lze připojit k ukazateli signálu, kolejnicový instalační design. Stříbrné kontakty zlepšují vodivost: použití stříbrných kontaktů v tomto produktu může výrazně zlepšit vodivost a životnost výrobku.

Materiály zpomalující hoření: vyrobeno z kvalitních nehořlavých plastových materiálů, stárnutí, jsou odolné vůči vysokým teplotám, mají dobrou izolaci, bezpečné a spolehlivé. Velmi rozšířené na různých místech, nákupní centra, jako jsou továrny, kde není dovoleno nepřetržité výpadky proudu, pouze.
ZnačkaYuecoom #ad
VýrobceYuecoom #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.65
Šířka0
Číslo díluYuecoomsf6qu09573