Top 10 Sliding Pizza Peel – Plechy na pizzu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EVERGREEN BERLIN

#ad

EVERGREEN BERLIN | Originál – prémiová lopata na pizzu – lopata na pizzu z hliníku a bukového dřeva – optimální délka 67 cm – rukojeť odšroubovatelná – zvedák na pizzu a lopata na chléb – slaný koláč

#ad
EVERGREEN BERLIN #ad - Perfektně se hodí pro kámen na pizzu, také v troubě na pečení koláčů, dortů a chleba. Udržitelnost – díky použití dobře obnovitelných druhů dřeva a co největšímu snížení emisí CO2 ve výrobním a distribučním procesu přispíváte s EVERGREEN BERLIN pozitivně ke snížení emisí CO2.

Díky délce 67 cm je výborně použitelný. Pokud vám něco neřekne, rádi najdeme řešení, nebo Vám zcela jednoduše vrátíme peníze! Milovníci pizzy hravě rozšiřují svůj repertoár možností přípravy svého milovaného jídla! Standard kvality a spokojenost zákazníka – vysoké nároky na kvalitu zaručují bezpečnost při manipulaci a dlouhou životnost. Profesionální popelnice | originál – jezdec na pizzu je vyroben z bukového dřeva a lehkého hliníku.

Nebo jako dárek na obracečku pizzy pro fanoušky grilu a pece na pizzu! E-kniha veganské pizzarecepty – s přijetím jezdce na pizzu získáte digitální přístupový kód k chutným veganským receptům na pizzu. Dokonalá manipulace – lehčí než srovnatelná škrabka na pizzu z ušlechtilé oceli nebo na pizzu. Díky vysoce kvalitní kvalitě zpracování budete mít z něj dlouho radost.
ZnačkaEVERGREEN BERLIN #ad
VýrobceEVERGREEN BERLIN #ad
Hmotnost1.38

2. BURNHARD

#ad

Odolná vůči teplotám pro pec na pizzu – 72,2 cm x 29 cm x 1,6 cm, hliníková lopata s perforací a rukojetí z akátového dřeva, BURNHARD Lopata na pizzu, vč. nástrčného mechanismu

#ad
BURNHARD #ad - Lopata s extra – díky perforované lopatě na pizzu s Ø až 28 cm získáte ze své pizzy maximum. Mouku lze setřást a pára unikat pro vzdušnou, křupavou pizzu bez spálených míst. Profesionální pomoc při pečení – tvoje jezdce na pizzu je skutečně nutností pro profesionální a hravě lehké pečení pizzy: Vezměte si pizzu, dejte ji do trouby a vyndejte ji hotově upečenou.

Zasouvací mechanismus – po pečení uložit? díky zásuvnému mechanismu v rukojeti zvedáku pizzy je možné bez problémů a šetří místo. Vaše výhody – chceme, 30denní právo na vrácení s bezplatným vrácením, abyste byli 100% spokojeni.

Ideální jako lopatka na pizzu na pizzu. Silný materiál – lopatka na pizzu z flexibilního, trvanlivého hliníku a rukojeť z akátového dřeva s certifikací FSC vám umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci. Nebo pověste na oko v rukojeti až do příští relace pečení. Proto nabízíme osobní zákaznický servis, mastné recepty na grilování a grilování na našich webových stránkách.
ZnačkaBURNHARD #ad
VýrobceBURNHARD #ad
Výška1.18
Délka26.38
Hmotnost1.55
Šířka11.42
Číslo dílu944651

3. Pizza Divertimento

#ad

Pizza Divertimento ORIGINÁLNÍ – Lopata na pizzu – lopata na pizzu z nerezového hliníku 83 cm – robustní závit – zvedák na pizzu se zaoblenými hranami – vč. e-recept

#ad
Pizza Divertimento #ad - Od klasiků až po lahodné vegetariánské, veganské a neobyčejné recepty na pizzu. Díky extra dlouhé rukojeti se jezdec na chleba vždy příjemně a bezpečně drží. Lopata na pizzu z nejkvalitnějšího hliníku a nejjemnějšího topolového dřeva přesvědčí svou nespornou kvalitou.

Zploštělé hrany umožňují bezpečné a snadné vyjmutí pizzy. Ke své objednávce obdržíte zdarma e-knihu s více než 30 recepty na pizzu a chutnými nápady. 4násobné nýtování a nejlepší materiály zajišťují maximální stabilitu a dlouhou životnost. Už si nemusíte dělat starosti s prsty nebo teplým vzduchem v troubě.

Bez kdyby a ale - až 2 roky po koupi! Vhodné pro každou pizzu. Tím ušetříte plech, pizzu a troubu. Náš prvotřídní jezdec na pizzu se snadno dostane pod těsto na pizzu. Chtěli bychom vám to co nejjednodušší: pokud nebudete spokojeni s jezdcem na pizzu Pizza Divertimento dostanete zpět své peníze. E-knihu najdete na této stránce v části "Produktové příručky a dokumenty".
ZnačkaPizza Divertimento #ad
VýrobceLAJD Concept GmbH #ad
Výška0.79
Délka32.68
Hmotnost1.55
Šířka11.81

4. Innoecom Creations

#ad

Použitelná také pro pečení chleba v troubě s velkorysou dosedací plochou 40 x 35 cm celková délka 70 cm, Innoecom Creations Hliníková lopata na pizzu, lopata na pizzu

#ad
Innoecom Creations #ad - Ergonomický design: již žádné sklouznutí pizzy a chrání podlahu pizzy před roztržením. 100% zÁruka vrÁcenÍ penĚz: slibujeme kvalitu a pokud byste s produktem nebyli 100% spokojeni, dostanete své peníze zpět! Pozor: při nákupu dbejte na správného prodejce innoecom, abyste zboží obdrželi v obvyklé dobré kvalitě z Německa! Pracuje jako profesionál: jednoduše vložte pizzu do trouby a jednoduše ji opět jednoduše a nekomplikovaně vyndejte.

Vysoce kvalitní zpracování: obroušené hliníkové hrany a silná a stabilní dřevěná rukojeť zajišťují bezpečnou manipulaci.
ZnačkaInnoecom Creations #ad
VýrobceInnoecom Creations #ad
Výška3
Délka71
Hmotnost1.32
Šířka36
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaHU-XI-201

5. Praknu

#ad

Ušlechtilá ocel I odnímatelná dřevěná rukojeť I lopata na pizzu a chléb do trouby na pizzu, Hranatá lopata na pizzu 35 × 30 cm

#ad
Praknu #ad - Univerzálně použitelná:lopatka na pizzu a chléb byla vyvinuta také pro gastronomii a lze ji použít všude. Celková délka s rukojetí:85 cm, lopata má délku 35 cm a je 30 cm široká. Sporné uložení:lopatu do trouby lze v době, kdy ji nepoužíváte, pověsit za háček na dřevěné rukojeti nebo lze jednoduše odmontovat rukojeť a uložit do skříně.

Tak ušetříte v kuchyni spoustu místa. Kvalitní a pevná:lopata do trouby starline byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, je odolná proti horku, chuťově neutrální a vhodná pro styk s potravinami. Rozsah dodávky:velké lopata na pizzu s dřevěnou rukojetí a háčkem.

Pizza jako od itala:s praktickou hranatou lopatou na pizzu / na chléb z ušlechtilé oceli a se zaoblenými hranami a odnímatelnou dlouhou rukojetí ze dřeva, můžete vykouzlit závan Itálie i u vás doma. Jednoduchá a bezpečná manipulace:extra dlouhá lopata na pizzu / na chléb chrání těsto a usnadňuje zasouvání a vyndavání domácí pizzy, housek, chleba, slaného koláče z pečící trouby nebo kamenné pece.
ZnačkaPraknu #ad
VýrobceNIBO #ad
Výška32.68
Délka11.81
Hmotnost1.3
Šířka11.81
Číslo dílu7701732
Modelka7701732

6. Asdirne

#ad

Gebäck, robustes Pizzaschaufel, Asdirne Pizzaschieber, Kuchen usw., 25,4 cm, Brot, Pizzaschieber mit Kunststoffgriff und Edelstahl-Metallablage für hausgemachte Pizza, Teig

#ad
Asdirne #ad - Der griff ist glatt poliert ohne Rillen und liegt gut in der Hand. Robust und verzieht sich nicht, geeignet für die Übertragung von hausgemachten Pizzen oder Kuchen bis zu ca. Spart Zeit. Der lange griff verhindert, dass die Hitze der Klinge Ihre Hand verbrennt. Der griff ist aus 3 cm starkem, hochwertigem kunststoff gefertigt und misst 12 cm in der Länge.

Der griff hat oben ein loch zum aufhängen der aufbewahrung, haben wir das produkt vor dem verpacken einheitlich überprüft, zögern Sie nicht, sodass Sie ihn leicht aufhängen können. Mehrzweck-pizzaschieber zum Übertragen von pizza, holzofen oder grill, um ein Verbrennen der Hände des Bäckers zu verhindern. Pizzablech aus lebensmittelechtem edelstahl, 0, 5 cm dick und 25, hitzebeständig bis -51 °c bis 250 °C, 4 cm im Durchmesser. Ideal für den einsatz in restaurants, Kuchen und Gebäck in den Ofen, zartem Brot, Kuchen, Wohnungen oder Eigentumswohnungen.

Der pizzaschieber besteht aus einer edelstahl-pizza-pfanne mit Kunststoffgriff, Holzofen oder Grill zu übertragen und zu verhindern, um Ihnen zu helfen, Gebäck in den Ofen, Pizza, Kuchen, delikates Brot, dass Bäckerhände verbrennen.25, 4 cm. Um ihnen ein besseres produkt zu bieten, uns zu kontaktieren und wir werden Ihnen helfen, wenn es irgendein Qualitätsproblem mit dem Produkt gibt, das Problem so schnell wie möglich zu lösen.
ZnačkaAsdirne #ad
Výrobceasdirne #ad
Výška1.97
Délka0
Hmotnost0.99
Šířka16.93
Číslo díluPSC
ModelkaPSC

7. Relaxdays

#ad

šedá, posunovač chleba pro troubu HBT: 3x30,5x79cm, Relaxdays čtvercová kůra na pizzu, hliníková kůra na pizzu s dřevěnou rukojetí

#ad
Relaxdays #ad - Tenkou hranou se dostanete snadno pod pizzové těsto. Pizzy jako od opravdového pizzaře. Dná pizza už nesjede dolů. K zasunování a vyjímání pizzy z trouby. Stabilní, dobře ovladatelná rukojeť z lakovaného dřeva.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška1.18
Délka31.1
Hmotnost1.32
Šířka12.01
Číslo dílu10019248
Modelka10019248

8. Karboby

#ad

Perforovaná lopata na pizzu, lopata na chléb, 12, kovová lopata na pizzu, hliníková, do trouby, Karboby Lopata na pizzu

#ad
Karboby #ad - Vhodné pro 12palcovou pizzu ačkoliv je šířka lopatky na pizzu 30 cm, není problém přenést 12palcovou pizzu. Celková délka lopaty na pizzu činí 69 cm. Snadné čištěnísnadné praní, doporučujeme ruční mytí. Na konci rukojeti se nachází protiskluzové a tepelně izolační silikonové pouzdro, které umožňuje snadné uchopení a zabraňuje popálení rukou během používání.

V případě dotazů nebo problémů vám poskytneme řešení. Perforovaná lopatka na pizzu při přenesení domácí pizzy z pracoviště do pece na pizzu může perforovaná lopatka na pizzu uvolnit přebytečnou kukuřičnou mouku nebo mouku na dně a dno pizzy je křupavější. Skvělý dárek a skvělý nástroj na pečení pro rodinu a přátele.

Dlouhá životnost a vysoká kvalita posuvné kolečko na pizzu z vysoce pevného a lehkého eloxovaného hliníku. Vhodné pro pece na pizzu a extrémně přenosné. Praktické posuvník na pizzu z kovu může snadno přenášet pizzu, paštiky, chléb, pečivo a jiné pečivo do a ven z trouby. Proces anodizace může zlepšit odolnost proti korozi, tvrdost povrchu a odolnost proti opotřebení lopatky na pizzu.
ZnačkaKarboby #ad
VýrobceEU Enjoy Fashion Store #ad
Hmotnost1.55
Číslo díluHT-TL040

9. Karboby

#ad

Perforovaná kovová lopata na pizzu, Karboby Lopata na pizzu z tvrdého eloxovaného hliníku, lopata na chléb pro domácí pizzu, 12 palců

#ad
Karboby #ad - Proces anodizace může zlepšit odolnost proti korozi, tvrdost povrchu a odolnost proti opotřebení lopatky na pizzu. Dlouhá životnost a vysoká kvalita posuvné kolečko na pizzu z vysoce pevného a lehkého tvrdého eloxovaného hliníku.

Snadné čištěnísnadné praní. Celková délka lopaty na pizzu činí 69 cm. Na konci rukojeti se nachází protiskluzové a tepelně izolační silikonové pouzdro, které umožňuje snadné uchopení a zabraňuje popálení rukou během používání. Vhodné pro pece na pizzu a extrémně přenosné. Praktické posuvník na pizzu z kovu může snadno přenášet pizzu, paštiky, chléb, pečivo a jiné pečivo do a ven z trouby. Perforovaná lopatka na pizzu při přenesení domácí pizzy z pracoviště do pece na pizzu může perforovaná lopatka na pizzu uvolnit přebytečnou kukuřičnou mouku nebo mouku na dně a dno pizzy je křupavější.

Pro ochranu filmu oxidu tvrdého se doporučuje ruční mytí. Skvělý dárek a skvělý nástroj na pečení pro rodinu a přátele. Vhodné pro 12palcovou pizzu ačkoliv je šířka lopatky na pizzu 30 cm, není problém přenést 12palcovou pizzu. V případě dotazů nebo problémů vám poskytneme řešení.
ZnačkaKarboby #ad
VýrobceEU Enjoy Fashion Store #ad
Hmotnost1.54
Číslo díluHT-TL041

10. G.a HOMEFAVOR

#ad

Obracející se zvedák na pizzu s prodlouženou silikonovou rukojetí,, lopata na pizzu z tvrdého eloxovaného hliníku, 40,8 x 35 cm, lopata na pizzu, G.a HOMEFAVOR 14palcová perforovaná lopata na pizzu

#ad
G.a HOMEFAVOR #ad - Robustní tvrdý anoxidovaný hliník: perforovaná lopatka na pizzu s průměrem 14 palců je vyrobena z lehkého tvrdého eloxovaného hliníku, který chrání povrch před oxidací. Připraveno na 14 palců pizzy: s tímto posunovačem na pizzu můžete svou perfektní pizzu bez námahy vklouznout do jedné z pecí na pizzu.

Rukojeti zvyšují trvanlivost. Izolovaná silikonová rukojeť: pece na pizzu mohou dosáhnout teploty 500 °C. Jednoduché vypouštění pizzy: posuvné kolečko na pizzu má perforace, které snižují tření a přebytečnou mouku snadno odpadnou. Spolu s lehce zkosenou hranou usnadňuje vklouznutí a vyklouznutí pizzy dovnitř a ven z trouby.

Doporučujeme ruční mytí. Velká čepel má velikost 40, 8 × 35 cm a hodí se pro odtok 14palcové pizzy. Vhodné pro velká venkovní pizza a kuchyňská kamna. Toto madlo na pizzu je vybaveno izolovaným silikonovým pouzdrem, které zabraňuje popálení rukou. Bezpečnost zaručena: toto hliníkové posunovač na pizzu je vybaveno rukojetí o délce 42 cm.
ZnačkaG.a HOMEFAVOR #ad
VýrobceG.a HOMEFAVOR #ad
Hmotnost1.55
Číslo díluEULFMJA-TL066