Top 10 Sockelleuchte Mit Bewegungsmelder – Osvětlení cest a chodníků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Trio Leuchten

#ad

Litý hliník včetně 1 x E27, 4 W, antracit 420160142, Trio Leuchten LED venkovní stožár, výška 120 cm, ø 27 cm

#ad
Trio Leuchten #ad - Vysoce kvalitní a robustní hliníkový odlitek v barevném antracitu || nízká hmotnost a kompaktní design pro snadnou a rychlou instalaci || včetně energeticky úsporné 4W LED zásuvka E24 s průměrnou životností 25 000 hodin || Teplé bílé světlo s 3000 Kelvinovými a 320 lumeny pro optimální osvětlení || IP44 Ochrana proti stříkající vodě při vysokém tlaku pro venkovní použití.
ZnačkaTrio Leuchten #ad
VýrobceTrio Leuchten #ad
Výška47.24
Délka10.63
Hmotnost6.07
Šířka10.63
Číslo dílu420160142
Modelka420160142

2. TRIBECCO

#ad

TRIBECCO Zemní trn pro zahradní světlo s vedením kabelů, zahradní zásuvka, zemní hřebík pro osvětlení cest, venkovní zásuvka, sloupová svítidla

#ad
TRIBECCO #ad - Pečlivé zpracování – masivní a tlustý bezzlomý svar, třída s235. Tloušťka materiálu 2, 0 mm. Hodí se k mnoha zahradním lampám, venkovním stojanům, sloupkům, vodním čerpadlům, cestám, vnějším zásuvkám atd.

Zinková vrstva minimálně 60 mikronů. Technické údaje – celková délka: 300 mm. Firma vyrábí a prodává kvalitní, bezpečné a certifikované výrobky. Certifikovaná černá ocel, 8 mm. Odolnost – trvalá ochranná vrstva – žárové zinkování chrání výrobek před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je déšť nebo sníh.

Uznávaná značka – tribecco je známý a renomovaný výrobce na evropském trhu. Tloušťka plechu minimálně 1, s dlouhou špičkou. Materiál: žárově pozinkovaná ocel. Na zahradě a venku. Uprostřed kotvy se nachází průchod kabelu. Univerzálnost – kotva lampy je ideální pro instalaci venkovního osvětlení.
ZnačkaTRIBECCO #ad

3. Philips Hue

#ad

Chytré ovládání světla přes jazyk nebo aplikaci,, Philips Hue White & Color Ambiance Nyro venkovní nástěnné svítidlo 1 020 lm, stmívatelná nástěnná lampa pro světelný systém Hue s 16 miliony barev

#ad
Philips Hue #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Generace lze nástěnnou lampu Hue LED ovládat hlasem nebo jedním kliknutím. Personalizované nástěnné osvětlení: díky kvalitnímu krytu je nástěnné LED svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem a je tak ideální pro venkovní použití.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo dot 3. Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně je nezbytná pro všechny outdoorové předměty a umožňuje automatizaci a celosvětové ovládání nástěnného svítidla Hue a jiných svítidel.

Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří individuálně přizpůsobitelné, stmívatelné venkovní svítidlo vhodnou atmosféru pro každou příležitost. Inteligentní osvětlení: venkovní svítidlo hue led lze v aplikaci automaticky zapnout nebo vypnout díky personalizovaným časovým plánům – pro obydleně vypadající domov. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška10
Délka3.44
Hmotnost1.65
Šířka3.98
Číslo dílu915005841701
Modelka915005841701
ZárukaZáruka výrobce.

4. Fuqiduo

#ad

Zahradu, Fuqiduo Solární lampy pro venkovní použití na zahradu, schodiště, IP65 vodotěsná LED solární lampa, ploty,, nástěnné svítidlo plot světlo venkovní se 2 režimy teplá bílá/změna barvy na terasu

#ad
Fuqiduo #ad - Tip: jednoduše zatáhněte tvrdě ve dvou směrech, pak spínač snadno najdete. Jednoduchá a pohodlná instalacekaždá solární led lampa je vybavena dvěma upevňovacími otvory a příslušenství zahrnuje plastové rozpěrné hmoždinky a samořezné šrouby. Existují dvě možnosti upevnění, dvůr, lze jej instalovat na úrovni jako na stěnu nebo na 90stupňový roh, jako např.

Jednoduchá a pohodlná instalace. Vysoce kvalitní solární plotová světla pro venkovní použití! 2 režimy: teplá bílá/změna barvy tato solární lampa má dva režimy: teplá bílá a barevné osvětlení. Plné nabití na plném slunci trvá jen asi 4 – 5 hodin. Teplý bílý režim se hodí pro každodenní osvětlení a režim se 7 barevnými přechody je obzvláště vhodný pro slavnostní dekorace. Zvláště vhodné pro venkovní použití, schody.

A toto osvětlení cesty se automaticky zapne za soumraku a při východu slunce se vypne. Plotové svítidlo s větším solárním panelem, bez nákladů na elektřinuautomatický solární provoz. Spínač je umístěn mezi držákem a akrylovým sklem, pro ovládání je nutné akrylové sklo sejmout. Etří námahu opakovaného nabíjení! ip65 vodotěsné je vyroben z abs + akrylového materiálu, takže může normálně pracovat i v deštivých dnech a v noci osvětlit cestu domů. Ploty, terasu, zahradu, jako je horní strana plotu.
ZnačkaFuqiduo #ad
VýrobceFuqiduo #ad
Výška7.87
Délka3.54
Hmotnost2.09
Šířka3.94
Číslo díluSolarlampe01
ModelkaVLUX-W-003-01

5. Philips Hue

#ad

Kompatibilní s Amazon Alexa Echo, stmívatelné, Echo Dot, až 16 milionů barev, Philips Hue White & Color Ambiance Nyro venkovní soklové svítidlo černé 710lm, ovládání přes aplikaci

#ad
Philips Hue #ad - U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Třída ochrany ip44 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je nástěnné svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem.

Jednoduché nastavení: světlo lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Generace. Vysoká svítivost a robustní design spojeny: naprogramujte světlo na základě časů pro automatické zapnutí a vypnutí světla.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška10.04
Délka3.9
Hmotnost5.36
Šířka15.75
Číslo dílu915005841601
Modelka915005841601

6. Trio Leuchten

#ad

Trio Leuchten 401860142 Außen Wegeleuchte Garonne, Aluminium Druckguss, Ex kl. 1x E27, Anthrazit

#ad
Trio Leuchten #ad - Außen wegeleuchte garonne 1-flammig hochwertiger und robuster Aluminium Druckguss in der Farbe Anthrazit mit Glas. Kein leuchtmittel im Lieferumfang enthalten. Ip54 schutz gegen allseitiges Spritzwasser für die Verwendung im Außenbereich. Empfohlenes Leuchtmittel 1x E27 max. 60 watt. Geringes gewicht und eine kompakte Bauform für eine einfache und schnelle Montage. Leuchte exklusive leuchtmittel.
ZnačkaTrio Leuchten #ad
VýrobceTrio Leuchten #ad
Výška31.5
Délka5.51
Hmotnost7.98
Šířka5.51
Číslo dílu401860142
Modelka401860142

7. Trio Leuchten

#ad

Trio Leuchten LED venkovní osvětlení cesty, antracit 520060142, hliníkový odlitek, 4 W, výška 30 cm, včetně 1 x E14

#ad
Trio Leuchten #ad - U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Venkovní led osvětlení cest hudson, kvalitní a robustní hliníkový tlakový odlitek v barvě antracit, stínidlo akryl bílý.

Teplé bílé světlo s 3000 kelviny a 320 lumenů pro optimální osvětlení. Včetně energeticky úsporných 4 w led patice E14 s průměrnou životností 25000 hodin. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Ip44 ochrana proti stříkající vodě ze všech stran pro venkovní použití. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce pro jednoduchou a rychlou montáž.
ZnačkaTrio Leuchten #ad
VýrobceTrio Leuchten #ad
Výška11.81
Délka3.35
Hmotnost1.7
Šířka3.35
Číslo dílu520060142
Modelka520060142

8. Dapo

#ad

Kulová lampa se zemním kolíkem, zahradní svítidlo, E27, zahradní lampa, Speciální nabídka: vysoce kvalitní venkovní kulové svítidlo Marlon sada 3 kusů 20+30+40 cm, kulová lampa

#ad
Dapo #ad - Stupeň krytí: IP44. Odolné proti teplu a mrazu, vysoce kvalitní stabilní materiál: PMMA, vysoká odolnost proti poškrábání, proti nárazu, proti UV. Délka kabelu vždy cca 1, průměr koulí 20 cm, 8 m, 30 cm a 40 cm.

Tato kulová svítidla jsou od roku 2000 součástí našeho sortimentu svítidel, prodali jsme již několik stovek tisíc kusů. 3× venkovní kulové svítidlo vždy s napájecím kabelem a zástrčkou. Toto kulové svítidlo je vysoce odolné proti poškrábání, je vybaveno robustní základnou, zemním kolíkem cca 18 cm a příslušným mezikusem cca 8 cm pro jednoduché zastrčení do země. Světelný zdroj e27 – 60 wattů není součástí balení, vhodné led světelné zdroje včetně LED s proměnlivými barvami a úsporné světelné zdroje jsou v naší nabídce.
ZnačkaDapo #ad
VýrobceDapo Leuchten #ad
Hmotnost13.23
Číslo díluLAG 27833 03

9. Philips Hue

#ad

Kompatibilní s Amazon Alexa Echo, teple bílé světlo, stmívatelné, Nástěnné LED svítidlo Turaco od Philips Hue, Echo Dot, regulovatelné pomocí aplikace

#ad
Philips Hue #ad - Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes Produkt. Hohe leuchtkraft und robustes design vereint: Programmieren Sie die Leuchte basierend auf Uhrzeiten für ein automatisches An- und Ausschalten von Licht.

Umgebende produkte sind Leuchten, die zur separaten Überprüfung der enthaltenen Lichtquellen zerlegt werden können. Ip44 schutzklasse für den außenbereich: Durch das hochwertige Gehäuse ist die Sockelleuchte vor Feuchtigkeit & Staub geschützt. Personalisierte beleuchtung: erleben Sie mit Hue Lampen angenehmes, warmweißes Licht und verleihen Sie ihrem Zuhause durch stufenloses Dimmen das perfekte Ambiente.

Dieses produkt enthaelt eine Lichtquelle der Energieeffizienzklasse F. Intelligente beleuchtung: philips hue ist kompatibel mit dem Amazon Echo Dot 3. Generation, echo Plus und Echo Show 2. Generation. Einfache einrichtung: die leuchte lässt sich einfach in ein bestehendes Philips Hue System integrieren - Zur Steuerung ist eine Philips Hue Bridge notwendig.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška15.83
Délka4.76
Hmotnost3.49
Šířka4.76
Číslo dílu1647393P0
Modelka915003761502
Záruka2 jahre.

10. Linkind

#ad

Vodotěsnost IP67, 3000 K, světlé solární světlo pro zahradu, 650 lm, teplá bílá, garáž,, venkovní nástěnné svítidlo, vstupní dveře, Linkind Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu

#ad
Linkind #ad - Perfektní na terasu, bazén, palubu, verandu, příjezdovou cestu, garáž, zahradu, cestu atd. Vodotěsné krytí ip67 umožňuje světla vystavit všem druhům špatnému počasí. 2 režimy osvětlení jasu: s režimem low light 12 hodin a režimu high Light 6 hodin automaticky rozpozná změny jasu venkovního prostředí.

Bezpečnost zaručena: vybaveno pohybovými čidly pro zajištění bezpečnosti okolí vašeho domu. Zabraňuje přehřátí, přebití, nafouknutí a explozi. Nastavitelný úhel světla a solárního panelu v rozsahu 180 stupňů horizontálně a 90 stupňů vertikálně. Vysoká kvalita a vodotěsnost ip67 : trvanlivý materiál abs s ochranou proti uv záření je bez nepříjemných pachů a chrání reflektor před zbarvením.

V noci se automaticky zapne a při východu slunce se automaticky vypne. Super světlý s 16 led : solární zářič linkind s vysokým jasem a vyzařovacím úhlem 90 stupňů vytvářejí světelný výkon až 650 lm, o 50 % jasnější než jiné běžné LED zářiče. 2 instalace a více účelů použití : se speciálně vyvinutým držákem můžete lampu jednoduše nasadit do země jako krajinné svítidlo nebo ji připevnit na stěnu jako nástěnné svítidlo.
ZnačkaLinkind #ad
VýrobceLinkind #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost1.28
Šířka3
Číslo díluOC-GL-034A