Top 10 Syy Thermal Paste – Teplovodivá pasta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Noctua

#ad

Tepelně vodivá pasta pro počítač vč. 10 čisticích ubrousků 10g, Noctua NT-H2 10g

#ad
Noctua #ad - 10g balení pro 9-60 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí zrušit a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích ubrousků NA-CW1.

Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: Doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. 10 čisticích ubrousků NA-CW1. Pro chladič vzduchu a vody diy/aio, xbox, ps4/ps5, amd radeon a nvidia geforce gpu, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, notebooky atd.9 aplikací pro tr4, ~60 pro LGA1200; vč. Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát vynikajícího Noctua NT-H1.
ZnačkaNoctua #ad
Výrobcenoctua #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost0.02
Šířka9.7
Číslo díluNT-H2 10g
ModelkaNT-H2-10
Záruka2 roky manufacturer

2. Noctua

#ad

Tepelně vodivá pasta pro počítač, Noctua NT-H1 3,5 g

#ad
Noctua #ad - Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let.

3 aplikace pro tr4, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti CPU, ~15 pro AM4/LGA1700 ~20 pro LGA1200 Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Balení 3, např. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění suchým kuchyňským nebo kapesníkem není nutný čisticí alkohol. Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, perfektní pro amd Ryzen a Intel Core CPU, AMD Radeon a Nvidia GeForce GPU, ps4/ps5, xbox, laptopy atd.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.5
Délka8.5
Hmotnost0
Šířka6
Číslo díluNT-H1
ModelkaNT-H1
ZárukaZákonná záruka

3. ARCTIC

#ad

Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, nízký tepelný odpor, dlouhá životnost, bezpečné používání, extrémně vysoká tepelná vodivost, 20 g, MX-4 aktuální vydání

#ad
ARCTIC #ad - Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky.

100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Ideální pro použití na čipy. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost.
ZnačkaARCTIC #ad
Výrobce‎ARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00001B
ModelkaACTCP00001B
Záruka8 let Limited Warranty

4. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut tepelně vodivá pasta – 3,9 gramu/1,5 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 8,5 W/mK – chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Tepelná vodivost 8, 5 w/mk; tepelný odpor 0, 0129 K/W. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, nejenom; zaznamenáte také výrazný pokles objemu.

Praktická injekční stříkačka velmi usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, kde má být. Oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a ty, které mají vyšší požadavky. Cpu a chlazení, gpu, led, žebra pro odvod tepla. Vedou teplo dobře, bezpečně a nelze je integrovat do procesoru. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5, Xbox 360 One a Series X; ideální pro odvod tepla z Macbooků.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška0.04
Délka0.04
Hmotnost0.01
Šířka0.04
Číslo díluTG-A-015-R
ModelkaTG-A-015-R

5. Noctua

#ad

Noctua NT-H1 3,5g SW Edition, tepelně vodivá pasta pro počítač se špachtlí a čisticími ubrousky

#ad
Noctua #ad - Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, amd radeon a nvidia geforce gpU, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, Xbox, PS4/PS5, laptopy atd.

Balení 3, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např. 3 aplikace pro tr4, ~15 pro am4/lga1700 ~20 pro LGA1200 Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU nebo GPU až 5 let. Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Sw spatula & wipes edition se špachtlí pro pohodlné nanášení a tři čisticí ubrousky NA-CW1 pro snadné odstranění.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNOCTUA #ad
Výška0.5
Délka3.94
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluNT-H135g
ModelkaNT-H135g
Záruka2 roky výrobce

6. Noctua

#ad

Noctua NT-H2 3,5g AM5 Edition, vysoce výkonná tepelně vodivá pasta s těsnicí clonou pro AMD AM5 CPU a 3 čisticí ubrousky 3,5 g

#ad
Noctua #ad - 3 aplikace pro tr4, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti CPU, ~15 pro AM5/LGA1700; vč. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích hadříků NA-CW1.

Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát oceněného Noctua NT-H1. 3 čisticích ubrousků NA-CW1. Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. Am5 edition s na-tpg1 těsnicí clonou pro zabránění usazování tepelné pasty v bočních vybrání procesorů AM5. Balení 3, např.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.63
Délka5.12
Hmotnost0.01
Šířka3.35
Číslo díluNT-H2 3.5G AM5 EDITION
ModelkaNT-H2 3.5G AM5 EDITION
Záruka2 roky výrobce

7. ARCTIC

#ad

4g, nízký tepelný odpor, dlouhá životnost, MX-4 aktuální vydání, kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, extrémně vysoká tepelná vodivost, bezpečné používání

#ad
ARCTIC #ad - Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání.

Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost. Ideální pro použití na čipy. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška7.36
Délka0.59
Hmotnost0.01
Šířka3.11
Číslo díluACTCP00002B
ModelkaACTCP00002B
Záruka/

8. ARCTIC

#ad

Sehr hohe Wärmeleitfähigkeit, XBOX, sichere Anwendung, PS4, 4 g, PC, ARCTIC MX-4 inkl Spachtel, Premium Performance Wärmeleitpaste für alle Prozessoren CPU, lange Haltbarkeit, nicht leitend, GPU

#ad
ARCTIC #ad - Super-preis-leistungs-verhÄltnis: arctics hochleistungsfähige Wärmeleitpaste für Systemintegratoren, die aufgrund ihres niedrigen Preises mit Sicherheit Erwartungen übertrifft. Mx-4 ist eine metallfreie & nicht-elektrisch leitende Paste.

Ideal für den Einsatz auf Chips. Somit wird die wärme von der CPU/GPU schnell & effizient abgeführt. BewÄhrte qualitÄt: die optik der verpackungen unserer Wärmeleitpaste veränderte sich im Laufe der Jahre. 100 % original durch echtheitsprÜfung: Durch unseren Authenticity Check kann die Echtheit jedes einzelnen Produkts überprüft werden.

Die formel der zusammensetzung blieb unverändert und steht für hohe Leistung und Qualität. Exzellente leistung: die arctic mx-4 wärmeleitpaste aus kohlenstoff-Mikropartikeln garantiert extrem hohe Wärmeleitfähigkeit. Einfache und sichere anwendung: dank der konsistenz ist die MX-4 selbst für Einsteiger leicht aufzutragen.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška5.9
Délka1.2
Hmotnost0.01
Šířka2.8
Číslo díluARCTIC MX-4
ModelkaMX-4
Záruka/

9. ARCTIC

#ad

Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, nízký tepelný odpor, bezpečné používání, extrémně vysoká tepelná vodivost, dlouhá životnost, 8 g, MX-4 aktuální vydání

#ad
ARCTIC #ad - Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost.

100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Ideální pro použití na čipy. Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.02
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00008B
ModelkaMX-4
Záruka8 let Limited Warranty

10. Thermal Grizzly

#ad

GPU, PS a Xbox, chladiče v PC, Thermal Grizzly Kryonaut tepelně vodivá pasta – 11,1 g / 3 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 12,5 W/mK – pro chlazení všech procesorů

#ad
Thermal Grizzly #ad - Zaručuje jednoduché, příjemné a přesné rozložení pasty na vašem procesoru nebo grafické kartě. 12, 5 kw se perfektně hodí pro nejnáročnější konfigurace a lze jej použít i v průmyslových chladicích systémech.

Jednoduché použití – díky speciálně konstruované injekční stříkačce a špachtli k rozetření. Extrémně vysoká tepelná vodivost. Překvapivé účinky – již při prvním použití může dojít k poklesu teploty, který snižuje chválu vašich přístrojů a zlepšuje komfort obsluhy. Slo 1 na trhu – potvrzeno mnoha testy splňuje nejoblíbenější volba nejvyšší standardy kvality nejen u standardních uživatelů počítače, ale také nadšených fanoušků přetaktování.

Dlouhodobý účinek – kryonaut zajišťuje díky své charakteristické a speciální struktuře dlouhotrvající účinek a nevyschne ani při 80 ° Celsia.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška8.27
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka5.91
Číslo díluTG-K-030-R
ModelkaTG-K-030-R