Top 10 Tageslichtlampe Vitamin D – Trvalá světla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sotipevs

#ad

Lampa na sluneční světlo, LED světelná terapie bez UV záření, denní světlo, dotyková lampa, Sotipevs Lampa pro denní světlo 15000 Lux, plnospektrální lampa pro domácnost/kancelář

#ad
Sotipevs #ad - Funkce paměti ukládá naposledy nastavenou teplotu barev a nastavení jasu, takže světla můžete rychle zapnout a zapamatovat si své preference. Vezměte prosím na vědomí, že byste se na světlo neměli dívat přímo. Lampa pro denní světlo 15000 luxů – lampa poskytuje až 15 000 luxů pro efektivní, bezpečné a přirozené světlo.

Asovač a funkce paměti – se 6 druhy časovačů se světlo po uplynutí časovače automaticky vypne a velmi dobře se hodí pro čtenáře před spaním. Přenosný a závěsný – stojan otočný o 180° s otvory pro zavěšení lze libovolně umístit na psací stůl nebo zavěsit na zeď. Kompaktní, takže si můžete užívat teplé světlo kdykoli doma, snadno se přenáší, symetrická čtvercová konstrukce, v kanceláři nebo na cestách.3 teploty barev – s rozsahem 3000 k/4500 k/6000 k má 3 barevné teploty pro splnění vašich potřeb: studená bílá pro použití v kanceláři, kuchyni a obývacím pokoji pro osvěžení; teplá bílá pro použití ve studiu pro ochranu vašich očí; a teplé žluté světlo pro použití v ložnici nebo v zimě pro vytvoření příjemné atmosféry.

Je zcela bez blikání a chrání oči LED osvětlením. 5 nastavitelných jasů – sluneční lampa nabízí 5 stupňů jasu 20, 0 % – 100, 0 % pro maximální komfort a přizpůsobivost bez poškození očí. Pokud to není potřeba, můžete funkci časovače na 2 sekundy zrušit stisknutím a podržením tlačítka časovače.
ZnačkaSotipevs #ad
VýrobceSotipevs #ad
Výška7.48
Délka0.43
Hmotnost0.99
Šířka6.3

2. Beurer

#ad

Simulace denního světla, s variabilním stojanem a taškou, zdravotnický prostředek s technologií LED, Beurer TL 30 denní světlo, intenzita světla cca 10 000 luxů ve vzdálenosti 10 cm, blikání a bez UV

#ad
Beurer #ad - Světelná sprcha s umělým denním světlem pomáhá proti nevyváženosti, depresivní náladě, energii a nedostatku jízdy a místo toho zajišťuje pozitivní náladu. Obsah dodávky: denní světlo tl 30, variabilní stojan, úložný vak, agregát, návod k použití.

S osvětlovací oblastí 20 x 12 cm, hmotnost produktu cca 330 ga praktický úložný vak, můžete si s sebou vzít lampu všude. Certifikovaný lékařský produkt má mimořádně rovnoměrné osvětlení pomocí energeticky úsporné technologie LED a lze jej ovládat pomocí pohodlného ovládání jedním tlačítkem.

Díky variabilně nastavitelnému podstavci lze TL 30 používat ve formátu na výšku a na šířku. Wellness - světlo v praktickém formátu tabletu je ideální pro pracovní stůl i na cestách. Denní lampa s intenzitou světla 10 000 luxů ve vzdálenosti přibližně 10 cm pro simulaci denního světla v případě nedostatku světla v temných dnech.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška9.29
Délka6.14
Hmotnost1.65
Šířka1.02
Číslo díluTL 30
Modelka608.05

3. Auriox

#ad

Sluneční světlo bez UV záření, 12000 luxů, 5 nastavitelných intenzit světla, světelná terapie s paměťovou funkcí, lampa pro, 4 nastavení časovače, 3 barvy světla, Auriox Lampa pro denní světlo

#ad
Auriox #ad - Podržte tlačítko spínače, může ovládat denní světlo do 1 – 15 metrů. Dodává se s dálkovým ovládáním, které se pohodlně obsluhují a mají delší životnost než běžné spínače. Snadné použití světelná terapeutická lampa má dvě kontaktní metody: krátký a dlouhý tlak, abyste mohli volně nastavit teplotu barvy.

Neoslňující světlo bez blikání bez blesku a záření. Je super jednoduchý a praktický a dokáže splnit všechny vaše potřeby pro dostatek světla. Současně využívá celé led celé spektrum k odfiltrování škodlivého UV světla, takže nepoškodí vaši pokožku jako slunce. 30 minut až 1 hodina denně. Umožňuje vám nastavit časovací režimy od 10 do 60 minut v intervalu 10 minut. Můžete se volně přizpůsobit vašim osobním preferencím a prostředí.

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás ihned, do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď. Nastavitelné barvy a jas tato světelná terapeutická lampa má 3 barvy světla bílá, 50 %, 75 %, přírodní a teplá a 5 stupňů jasu 10 %, 25 %, 100 %. Bez blikání a uv záření tato lampa pro denní světlo je vyrobena z kvalitních materiálů a má dlouhou životnost. Je velmi praktický a šetří energii.
ZnačkaAuriox #ad
VýrobceAuriox #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81

4. KICLBD

#ad

5 nastavitelných paměťových funkcí, intenzita světla, lampa se 3 barvami světla, bez UV záření, 4 časovače, lampa pro domácnost/kancelář černý, Lampa pro denní světlo 10 000 luxů

#ad
KICLBD #ad - Můžete je používat v tmavých nebo deštivých dnech, nepoškodí vaši pokožku. Es, znovu nastavit. Umělecký design: pozvali jsme italské designéry, který je módní, klasický a velmi pěkný na to, aby navrhli vzhled tohoto produktu, aby jej vystavili doma. Po zapnutí stiskněte po dobu 1 sekundy pro přepnutí teploty barvy.

Díky zesílenému designu soklu lampa se světelnou terapií snadno nespadne. Asovač a funkce paměti: nastavení času na 15/30/45/60 minut, vyberte příslušnou dobu a zobrazí se odpovídající kontrolka. Plnospektrální lampa s denním světlem bez uv záření: toto výškové slunce napodobuje plné spektrum světla denního světla a nabízí doporučený jas 10 000 luxů, kdy světlo není dobré. Nejlepší dárek pro vaše nejmilejší: tato stolní lampa s jedinečným tvarem a měkkým světlem je nejlepším dárkem pro rodiče, děti a milence.

Jas světla můžete nastavit pomocí tlačítek "+", " -". Klikněte na tlačítko hodin, není nutné ruční vypnutí lampy na psacím stole, šetří čas a vyhýbá se. S paměťovou funkcí si svítidlo zapamatuje předchozí nastavení jasu, což zejména v noci vytvoří ideální atmosféru pro spaní. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, poskytujeme vám záruku 3 měsíce, bezplatné vrácení. 5 stupňů nastavitelného jasu a 3 barevné teploty sluneční světlo: tato světelná terapeutická lampa je k dostání ve 3 variantách barevné teploty.
ZnačkaKICLBD #ad
VýrobceSHENZHEN HUAZHITAI TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška3.66
Délka12.6
Šířka7.87
Číslo díluDZ03-A3
ModelkaDZ03-A3

5. Top Life

#ad

6.000 Lux, Top Life Lichttherapielampe 15.000 Lux – Leistungsstarkes Licht für besseres Wohlbefinden – Einstellbare Tageslichtlampe mit 3 Intensitäten 10.000 Lux, Vollspektrum

#ad
Top Life #ad - Verbringen sie den winter mit einem lÄcheln – das intensive weiße licht dieser 15. 000 lux starken Lichttherapielampe hält Sie vital und energiegeladen. Jeden tag bekämpft es Ihre Energieknappheit, macht Sie wacher und hebt Ihre Stimmung.

Ihre express-lichtkur – im vergleich zu einer 10000-lux-lichttherapie ermöglicht die intensität von 15. 000 lux kürzere sitzungen oder ermöglicht es, weiter von der Lampe entfernt zu sein. Leicht zu transportieren, wenn Sie lesen, ist diese Lichttherapielampe immer dabei, zu Mittag essen oder arbeiten. Extra langes 2, 5 meter Kabel, um die Lampe überall zu verwenden. Ideal bei müdigkeit, um den Mangel an natürlichem Licht im Winter auszugleichen.

100 % der uv-strahlen werden gefiltert, um schädliche Auswirkungen auf Augen oder Haut zu vermeiden. Sein verstellbarer Ständer ermöglicht es Ihnen, ihn horizontal oder vertikal zu verwenden. Einstellbar und transportbar – neben dem einzigartigen 15. 000-lux-modus können sie zwei weitere intensitätsstufen wählen: 10000 lux und 6. 000 lux lichtstärke bei 10 cm. Weniger zeit, mehr Komfort … bei jeder Verwendung.
ZnačkaTop Life #ad
VýrobceTop Life #ad
Výška10.83
Délka6.3
Hmotnost0.97
Šířka0.79
Číslo díluTL-1885
ModelkaTL-1885

6. VTHW

#ad

VTHW Lampa s denním světlem, 10 000 Lux lampa s paměťovou funkcí, lampa s dotykovým ovládáním, skládací držák, plynulé stmívání, pro domácnost/kancelář, UV světlo bez UV záření, 4 časovače

#ad
VTHW #ad - Obdržíte: 1 x lampa s denním světlem, den matek, 5m USB-C kabel a 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Paměťová funkce a 4 časovače: zabudovaná funkce smart memory si pamatuje poslední nastavení jasu, který se standardně zachová naposledy při příštím zapnutí světla.

Den otců, 1 x 1, den svatého Valentýna. Síťový zdroj není součástí dodávky. Nastavte úhel otevření tak, na kuchyňském pultu, abyste ho mohli umístit vedle vašeho notebooku, lehký, na psacím stole v kabině a jinde. Podržte síťový spínač po dobu 2 sekund, abyste jednoduše nastavili stupeň jasu od 20 % do 100 % - 20 %. Disponuje plynulou intenzitou světla a funkcí plynulého stmívání. Dotykové ovládání a nastavitelný plynulý jas: lampa má velmi citlivé dotykové ovládání, takže si nemusíte dělat starosti s náhodným klepnutím.

Plné spektrum 10 000 luxů bez uv záření: uvolněte přirozené sluneční světlo s intenzitou 10 000 luxů intenzita světla a získejte 6500 K studené bílé světlo. Skvělý dárek pro vaši rodinu a přátele: naše lampa na denní světlo je perfektním vánočním dárkem. Bez blikání, neoslňující, příjemné na oči a pokožku. Doporučujeme začít s 15 minutami a poté postupně zvyšovat na 15 minut až 1 hodinu denně, nejlepší režim, dokud nenajdete své osobní efektivní potřeby. Upravte si nejvhodnější světlo podle prostředí.
ZnačkaVTHW #ad
VýrobceVTHW #ad
Výška5.98
Délka0.63
Hmotnost0.53
Šířka5.98
Číslo díluHYG-01
ModelkaHYG-01

7. Comfytemp

#ad

Zlepšuje spánek, 10 000 luxů sluneční světlo, 3 barevné teploty, 4 stupně jasu a časovač, Comfytemp Lampa s denním světlem, plné spektrum, budík denního světla, bez UV záření

#ad
Comfytemp #ad - Ukažte své rodině a přátelům, že jim darujete přístroj, tím, jak moc vám záleží na jejich pohodě, který pozvedne vaši náladu, zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje jejich koncentraci a produktivitu. Zažijte transformační sílu světelné terapie ještě dnes! Intenzita světla a teplota barev pro individuální pohodlí: naše lampa s terapií světelnou terapií nabízí čtyři různá nastavení intenzity, které má pozitivní vliv na váš stav.

Vezměte si s sebou na cesty: naše náladová lampa byla vyvinuta speciálně pro mobilní použití a umožňuje vám vzít si výhody světelné terapie všude s sebou. Kromě toho si můžete vybrat mezi denním světlem, přirozeným světlem a teplými barvami světla, pomocí kterých můžete světlo přizpůsobit vašim preferencím a specifickým potřebám. S intenzitou světla od 3000 do 10 000 luxů a třemi teplotami barev je tato kompaktní lampa perfektní pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a produktivitu. Každé nastavení vytváří prostředí, abyste vytvořili ideální atmosféru.

Zlepšete si pohodu s časově řízenými sezeními: naše světelná terapeutická lampa nabízí čtyři přednastavené možnosti času, 30, abyste ji mohli snadno zabudovat do svého denního rozvrhu. Promyšlený dárek pro blízké: hledáte smysluplný a praktický dárek? naše světelná terapeutická lampa je výjimečná volba. Ať už na univerzitě, na pracovišti nebo na cestách, díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukci je neuvěřitelně praktické vzít s sebou. Plně spektrální světelná terapeutická lampa: naše revoluční plnospektrální světelná terapie lampa byla vyvinuta pro zlepšení nálady, podporu zotavujícího spánku a zvýšení úrovně energie a koncentrace.
ZnačkaComfytemp #ad
VýrobceShenzhen Yicaiwangluo Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka7.48
Číslo díluK4016

8. Lobertingu

#ad

Pro domácnost,, simulovaná sedlová lampa pro denní světlo, skládací, dotykové ovládání, LED lampa, 10 000 luxů se 3 nastavitelnými a 4 časovači, Lobertingu Lampa pro denní světlo, paměťová funkce

#ad
Lobertingu #ad - Uklidňující materiál sad lampa se skládá z vynikajících led perel, bez blesku a záření, bez blikání a oslnění, udržuje vaše oči daleko od únavy a odlehčuje vašemu tělu.3 režimy jasu a 4 časovače smutné světlo má tři režimy 30 %/50 %/100 % a integrovaný časovač 15/30/45/60 minut.

Lze bez problémů uložit do batohu a vzít s sebou na cesty. Přenosná a nastavitelná lampa na sluneční světlo je kompaktní 6, 72 × 0, který se ideálně hodí pro umístění doma, 61 palců a lehká. Vybaveno stojanem otočným o 90°, v kanceláři, 69 × 4, ložnici nebo na koleji. Vysoce kvalitní materiály prodlužují životnost slunečních lamp. 10 000 luxů plné spektrum denního světla tato smutná lampa nabízí jas 10 000 luxů při 10 cm, tryskové zpoždění a práci na směny; využívá celé spektrum leD světla a filtruje škodlivé UV světlo, únavy, které vám pomůže zmírnit účinky nedostatku slunečního světla v zimě, blikání a světlo bez uv záření, aby vaše Ochráchráchráchrání.

Co dostanete1 x sad lampa, 1 x uživatelská příručka, 1 x napájecí adaptér, 1 x přátelský zákaznický servis. Citlivé dotykové ovládání pro volnější nastavení jasu a času; lampa s přirozeným světlem dokáže uspokojit vaši potřebu dostatečného osvětlení.
ZnačkaLobertingu #ad
VýrobceLobertingu #ad
Výška6.69
Délka0.59
Šířka5.12

9. Deng Jr

#ad

Sluneční světlo bez UV záření, světelná terapie, nastavitelné intenzity světla a časovač, 3 teploty barev, Deng Jr Lampa pro denní světlo, s dálkovým ovládáním, 10 000 luxů, simulace denního světla

#ad
Deng Jr #ad - Perfektní pro zimní blues, nedostatek slunečního světla, administrativní pracovníky a seniory. Tíhlý a elegantní design s jedinečným tvarem měsíce a teplotami barev 2700 – 6000 K můžete vytvořit dech beroucí prostředí pro každou příležitost se stylovým doplňkem vaší bytové kultury.

Lze jej postavit na psací stůl, nespavost, práci na směny, kuchyňský pult nebo umyvadlo. Paměťová funkce vám pomůže rychle zapnout světlo od posledního nastavení jasu. 10 000 lux bright light therapy led světelná terapie bez blikání a uv záření simuluje přirozené denní světlo s 10 000 luxy a pomáhá efektivně bojovat proti špatné náladě a nedostatku energie v tmavších měsících, bez rizika spálení, protože tato lampa neobsahuje UV záření.

Plnospektrální světlo a uživatelsky definovaný jas nastavte jas jednoduše na 10 % – 100 % pro různé vzdálenosti osvětlení. Jednoduchý časový interval od 10 minut do 90 minut, změna teploty barev nebo nastavení jasu. Usb nabíjecí přípojka a funkce paměti usb porty na spodní straně podporují nabíjení mobilních telefonů. Snadné použití lampu pro denní světlo lze používat nejen dotykem základních tlačítek, ale pro snadné použití je také vybavena dvěma dálkovými ovladači.
ZnačkaDeng Jr #ad
VýrobceSHENZHEN VALED LIGHTING CO.,LTD #ad
Výška6.69
Délka5.91
Hmotnost1.63
Šířka5.91
Číslo díluVL-TL-S9-R
ModelkaVL-TL-S9-R

10. Trayvespace

#ad

UV-Frei Tageslichtlampe 10000 Lux Mit 3 Lichtfarben & 9 Einstellbare Helligkeit & 3 Timer für Lift Stimmung, Trayvespace Tageslichtlampe Lichttherapie

#ad
Trayvespace #ad - Eingebaute smart-memory-Funktion, das Licht in jede gewünschte Richtung zu richten. Wenn sie arbeiten, um besser zu schlafen. Verstellbarer schwanenhals ermöglicht es Ihnen, drücken Sie einfach die Timer-Taste zu starten. Glückliches leben in voller sonneeinfach zu installieren, leicht. Wenn sie schlafen, wählen sie tageslicht, wählen Sie warmes Licht, um Ihr Gehirn aufzuwecken und den Tag voller Energie zu beginnen.

3 timer & verstellbarer schwanenhalslichttherapie lampe bietet 3 optionale timer 15/30/45/Minuten, das beste Licht beibehalten letzten Mal standardmäßig. Geeignet für niedrige sonneneinstrahlung, schichtarbeit, können Sie ein sonnenähnliches Licht erhalten, düsteres Wetter, nächtliche Stürze und Langzeit-Büroarbeiter in Innenräumen.33 einstellbare farbtemperaturendas lichttherapielampe hat 3 farbtemperaturen kühles licht/tageslicht/warmes Licht. Uv-frei lichttherapletageslichtlampen, den mangel an natürlichem licht, der durch regnerisches Wetter verursacht wird, ausgleicht und sie an trüben tagen glücklich machen kann; UV-freies tageslichtlampe LED sorgt für sanftes Flimmern, sichere und natürliche Lichttherapie bietet, die bis zu 10.0

000 lux für eine wirksame, ohne Blendung und schützt Ihre Augen. Wenn die sonne knapp ist oder Sie nicht nach draußen gehen können, um Ihre Sicht aufzuhellen. 9 stufenlose helligkeitseinstellung9 einstellbare helligkeitsstufen 10 % bis 100 %, um Ihren unterschiedlichen Bedürfnissen gerecht zu werden. Als hätten sie auf knopfdruck ein stück Sonne im Haus, die Sie immer begleitet, damit Sie mit positiver Energie in den Tag starten können.
ZnačkaTrayvespace #ad
VýrobceTrayvespace #ad
Výška2.32
Délka2.32
Hmotnost1.79
Šířka2.32
Číslo dílu0
Modelka1