Top 10 Thank You Gift – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DecorsConcept

#ad

Narozeniny, DecorsConcept 50 kusů personalizovaných kovových kuličkových per s gravírováním – svatební dárky pro hosty, křest – 55 grafických symbolů na výběr – bílá barva, přijímání

#ad
DecorsConcept #ad - Méně je více tužky s rytinou jsou velmi dobrým prvkem obrazu, exkluzivitou a pozorností na kvalitu a pravděpodobně s nimi chce být každý z nás spojen. Vždy se snažíme sladit přijatý text tak, a vybrat druh písma a obrázek. Upozornění: zobrazený náhled je pouze vizualizací. Personalizace po kliknutí na "přizpůsobit nyní" můžete zadat text, který chcete vygravírovat, aby byl dodaný text správný, protože se text zkopíruje a pak vloží na kuličkové pero.

Suvenýr na dlouhou dobutužky mají vyměnitelné náplně, všech 50 ks. Plastové tužky s potiskem jsou náchylné k poškození, jako jsou praskliny nebo praskliny, kromě toho se otisk, který se na ně při častém používání nanáší. Zajistěte, aby na tužkách vypadal nejlépe. Díky tomu se naše tužky perfektně hodí jako svatební dar, osobní svatební dar a pro všechny ostatní příležitosti, jako jsou svatební den, narozeniny, svatební dar pro hosty, Den otců, Den matek, dlouhou životností a vysokou kvalitou, Vánoce atd.

Trvanlivost naše gravírované svatební tužky se vyznačují velmi dlouhou životností. Někdy se vyplatí dodržovat princip "méně je více", což znamená eleganci a jednoduchost. Naše kovové svatební tužky jsou odolné proti mechanickému poškození a laserová rytina se neodírá. Mají stejný text, takže je lze používat po mnoho let. Elegancenaše gravírované kovové tužky se vyznačují neobvyklou elegancí, která zprostředkuje pocit exkluzivity.
ZnačkaDecorsConcept #ad
VýrobceDecorsConcept #ad
Číslo díluWPD001

2. #teamludorf

#ad

#teamludorf 25 x kovové kuličkové pero s rytinou na přání – personalizované kulisy – pero se jménem – 14 barev a 20 druhů písma – 25 kusů – barevný mix

#ad
#teamludorf #ad - Skvělý nápad na dárek pro zákazníky na akcích, pro zaměstnance, akcích a veletrzích, jako poděkování, dárek pro hosty na svatbách a oslavách nebo jako dárek na rozloučenou. Naše kulisy se optimálně hodí jako reklamní propiska pro firmy, podniky, spolky a organizace nebo jako dárek s jedinečným gravírováním jména.

Voděodolná 14cm propiska se nanáší pomocí vysoce přesného laseru na ploše cca Gravírování 6 x 60 mm a nabízí dostatek místa i pro delší názvy firem. Klademe velký důraz na vaši spokojenost & jsme tu kdykoli pro Vás v případě dotazů nebo připomínek.

Naše mixovací balíčky se skládají z cca 10 různých barev. Všechny barvy bohužel nejsou možné. Vysoce kvalitní tužky mají modrou velkoobjemovou minu z kovu s ozdobnými kroužky. Naše kvalitní kovová propiska s gravírováním na přání jsou k dispozici v různých množstvích, 14 barvách a 20 druzích písma a jsou tak individuálně přizpůsobitelná.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka0.39
Číslo dílu3RGAMMA-MIX-25
ModelkaGAMMA 3R

3. Scriveiner

#ad

Schwarze Schmidt Ersatzmine, Scriveiner Kugelschreiber Hochwertiger Design Kugelschreiber in Silber mit 24 Karat Gold Details, Büro set, Professionelle Kugelschreiber, Geschenkbok

#ad
Scriveiner #ad - Beeindrucken sie ihre kollegen und freunde - der kugelschreiber wird in einer attraktiven Präsentationsbox geliefert, die ihn zum perfekten Geschenk macht. Genießen sie die bequeme handhaltung eines luxus kugelschreibers – der silber lackierte messingkugelschreiber mit luxuriösen 24 Karat Golddetails von Scriveiner vereint Premium-Qualität mit der subtilen Eleganz einer britischen Boutique-Marke.

Wenn sie nicht zufrieden sind, was Sie bevorzugen. Unsere kunden stehen im mittelpunkt unseres Engagements. Kundenversprechen und garantie- herausragender kundendienst und 100% geld-zurück-garantie. Schreiben sie ihre gedanken mÜhelos nieder - wir verwenden schmidt-minen aus Deutschland, mit denen Ihr Stift geschmeidig über jede Art von Papier gleitet. Perfekt gewichtet und ausbalanciert für Ihren Schreibkomfort - dies ist ein Luxusschreibgerät für alle, die es lieben, jeden Tag zu schreiben.

Elegant, england, edel und luxuriÖs- scriveiner-füller werden in London, entworfen und teilen die zeitlosen Attribute des klassischen britischen Designs. Für die arbeit oder den privatgebrauch, Ihr Scriveiner Kugelschreiber wird von allen um Sie herum bewundert werden. Wir kennen die qualität unserer produkte und wir möchten, werden wir das Problem lösen oder Ihnen Ihr Geld zurückerstatten - je nachdem, dass Sie die bestmöglichen Konditionen erhalten.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Výška1.9
Délka7.1
Hmotnost0.07
Šířka2.8
Číslo díluSVRB00004

4. Online

#ad

Online Personalizované kuličkové pero Vision Black s rytinou jako dárek I otočné kuličkové pero s jasným designem a velkoobjemovou náplní I s individuálním jménem I černé pero s dárkovým balením

#ad
Online #ad - Díky tomu je kulička i na cestách vždy po ruce! přesnost a vysoce kvalitní náplň: díky jasným tvarům, přesné technice a stabilní velkoobjemové náplni s nerezovým hrotem ve standardním formátu G2 tloušťka čáry M zajišťuje designový kulis z kartáčovaného hliníku dlouhou radost z psaní.

Dodávka: pro zpracování individuálních psacích potřeb potřebujeme dobu zpracování cca 2 dny. Optimální fixace vždy a všude: stabilní kovový klip fixuje pero přesně tam, kde ho potřebujete. Kromě toho prosím vezměte na vědomí, že gravírované výrobky nelze bohužel vyměnit! Online značková kvalita: online je německá firma od roku 1991 a specialista na psací potřeby, kaligrafické sady, pouzdra atd.

Krásné překvapení: ať už jako malá pozornost pro maminku, tatínka, kolegy a přítele nebo jako talisman pro štěstí na zkoušky, šéfa, stylové kuličkové pero může používat každý. Jdi na "přizpůsobit nyní", zadejte požadovaný text nebo jméno a dostanete kuličku v kvalitním dárkovém balení. Ušlechtilý dárek s rytinou: skvělé kuličkové pero pro děti a dospělé k úspěšnému testování, nové práci, doktorátu atd.
ZnačkaOnline #ad
VýrobceOnline Schreibgeräte GmbH #ad
Výška1.97
Délka6.81
Šířka1.97
Číslo dílu70052
Záruka2 roky

5. BIASTO

#ad

BIASTO Dárek na cesty a dárek v prémiové kvalitě: personalizované kovové kuličkové pero s rytinou, tužka se jménem černé

#ad
BIASTO #ad - V případě dotazů jsme pro vás rádi také e-mailem nebo telefonicky. Výroba, zaslání a poradenství pro zákazníky z německa, tak je kovové kuličkové pero rychlé a spolehlivé. V části "moje objednávky" kontaktujte prodejce a zašlete seznam jmen.

Osobní a originální – pro vás vyryjeme jména nebo slova do vysoce kvalitního kovového kolíku. Pocítíte kvalitu a hodnotnost. Modře psací kulli s velkokapacitní náplní má délku cca 13, 5 cm a hmotnost cca 17 g a dodává se v černém dárkovém obalu. Individuálně gravírované kuličkové pero – perfektně se hodí jako dárek a děkuji k Vánocům, narozeninám, křtu, narození, svatebnímu dni, výročí, svatbě, firemní oslavě a dalším příležitostem.

Velké množství pro tým? klikněte na "přizpůsobit nyní", vyberte množství, zadejte "E-mail následovně", dokončete objednávku. Dlouhotrvající radost pro partnery, členy rodiny, kolegu, kolegyni nebo dítě.
ZnačkaBIASTO #ad
Výrobcemetallkugelschreiber.com #ad
Výška0.39
Délka5.31
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo díluMKC01_SH

6. Druckspezialist

#ad

Všechny stejné gravírování, Druckspezialist 10 kusů kovových kuličkových per KING barevně smíšené s gravírováním laserovým gravírováním

#ad
Druckspezialist #ad - Pro jednotlivou rytinu jednoduše nechte řádek 2 cesty, přizpůsobíme si samotnou polohu rytiny. Vytvořte si své kuličkové pero sami kliknutím na "Přizpůsobit". Vlastní údaje pdf nám můžete po nákupu zaslat i nám, při personalizaci zapisujte "data budou odeslána". Kuličkové pero z hliníku s vyrytým vaším osobním. Rychlé dodání, vše na skladě, ihned po přijetí dat a zasíláme jako balíček z Německa.
ZnačkaDruckspezialist #ad
VýrobceDruckspezialist #ad
Výška0.39
Délka5.39
Hmotnost0.03
Šířka0.39
Číslo díluDS00000014_COL_10

7. Qingxily

#ad

Qingxily Personalisiert Kugelschreiber mit Gravur Hochwertig Personalisierter Metall Stylus Stift Soft-Touch-Kugelschreiber mit Namen Für Mädchen Männer Vielschreiber Schule Büro-12 Stück

#ad
Qingxily #ad - Wenn sie fragen zu unseren stiften haben, können Sie uns kontaktieren und wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden helfen. Die funktion des stifts: der dual-use-stift hat nicht nur ein stilvolles Design, sondern ein Ende dieses Stifts bietet Ihnen ein reibungsloses Schreiberlebnis und das andere Ende ermöglicht Ihnen das Schreiben auf Ihrem Telefon, Tablet oder Touchscreen.

Sie können 2 zeilen mit bis zu 70 Zeichen einschließlich Leerzeichen drucken. Kostenlose personalisierung: dieser benutzerdefinierte stift hat 10 farben und mehrere Schriftarten zur Auswahl. Wir können jeden gewünschten Text auf den Stift gravieren. Holen sie sich ein personalisiertes geschenk für sich selbst oder Ihre Freunde und Familie! Anpassen: wählen sie die gewünschte farbe und anzahl der stifte aus, klicken Sie dann auf "Jetzt anpassen" und geben Sie den gewünschten Text ein.

Dieser farbenfrohe und auffällige Metallstift wird zu einem Favoriten für Partys, Konferenzen, Firmenveranstaltungen und mehr! Perfektes geschenk: ob abschlussfeier oder büro, geburtstag und jedes Jubiläum, Familienmitglieder, Kollegen, Weihnachten, dieser individuelle Stift kann ein sehr erinnerungswürdiges Geschenk für Freunde, Vatertag, Muttertag, Klassenkameraden und Lehrer sein. Personalisierbarer kugelschreiber: wir bieten über 100+/150+/200+/250+ stiftsätze an, messen, die Sie individuell anpassen können.
ZnačkaQingxily #ad
VýrobceQfactory #ad
Číslo dílu20230223-91

8. XJone

#ad

Promotionen Schwarze Tinte, 12 Stück Personalisierbarer Metall Stifte, Personalisierte Kugelschreiber mit Gravur Name Logo Nachricht, Personalisierte Geschenke für Geburtstage

#ad
XJone #ad - 12 packungen Gravur stiften können bequem ausgetauscht werden. Kostenlose gravur - anpassbare stifte können bis zu 35 zeichen einschließlich leerzeichen in jeder Zeile enthalten, was Sie wollen, bis zu 2 benutzerdefinierte Zeilen. 4. Personalisierter kugelschreiber - der laser gravierte stift kann mit einem Namen, einer Nachricht, einem Zitat oder etwas dazwischen angepasst werden.

Anpassung - 1. Wählen sie die gewünschte stiftfarbe. Gravierte stifte personalisiert mit einer reaktionsschnellen Stiftspitze zur Verwendung auf jedem Telefon, Tablet oder Touchscreen-Gerät. Passen sie alles, an diesen schicken stiften an! sie können mehrere Schriftarten auswählen! HINWEIS: Wir passen die Textgröße an die Anzahl der Zeichen an.

Bitte überprüfen sie Ihre Rechtschreibung sorgfältig, wie sie geschrieben sind. Sein. Ein edler look macht diesen kugelschreiber mit Namensgravur zu einem idealen Business-Stift, Büro-Stift oder persönlichen Geschenk für alle. Einzigartige personalisierte geschenke - benutzerdefinierten stiften können ideale Geschenke für Männer, Frauen, Weihnachten, Abschlussfeier, Vatertag, Geburtstag, Mitarbeiter, Jubiläum, Erntedankfest usw. Geben sie die zeile 1 oder Zeile 2 ein OPTIONAL.
ZnačkaXJone #ad
VýrobceXJone Factory #ad
Číslo díluXJPPB-091

9. Hapelf

#ad

Bis Zu 500 Kugelschreiber Personalisiert Benutzerdefinierter Metall Stift Gravierte Laser-Kugelschreiber Individuelle Stifte Mit Namen Einziehbar FüR Frauen MäNner Hochzeit

#ad
Hapelf #ad - Personalisierte geschenke: das hübsche aussehen macht diesen stift zum idealen geschäftlichen oder persönlichen Geschenk für jedermann. Einzigartige vorteile: der personalisierte kugelschreiber ist tragbar und einfach in der Struktur, Sie müssen sich keine Sorgen machen, dass die Kappe bei der Verwendung verloren geht, reibungsloses Schreiben.

Kundendienst wir bieten exzellenten kundensupport, um Ihnen die beste Benutzererfahrung mit unseren Produkten zu bieten. Exklusiver stift für männer, führungskräfte, Uniformen, Geschäftsgäste, Frauen, Hochzeitsgäste, Kollegen, Kinder, Profis usw. Wenn es irgendein qualitätsproblem mit dem Stift gibt, zögern Sie bitte nicht, zu uns zu kommen. Gelschreiber in verschiedenen farben: wir haben 10 farben zur Auswahl, gemischte Farben, dunkelgrün, rosa, blau, rot, weiß, schwarz, hellgrün, lila und orange.

Kundenspezifischer metallstift: sie können verschiedene schriftarten wählen, und sogar als Geschenkstift mit Geschäftsinformationen gedruckt, ist er an öffentlichen Orten, um den gewünschten Text anzupassen, Hochschulen und anderen verwandten Anlässen weit verbreitet und spielt eine sehr gute Rolle bei der Geschenkförderung. Sein einziehbares Design kann mit nur einem Klick geschrieben oder geschlossen werden. Schnell trocknende schwarze Tinte kombiniert die Vorteile von Flüssigkeit und Gel ohne zu verschmieren.
ZnačkaHapelf #ad
VýrobceHfactory #ad
Číslo dílu20220330-51

10. Sikao

#ad

SIKAO Süße Krankenschwester-Stifte "Thank You" Geschenke für Krankenschwestern, medizinische Assistenten, 36 Stück, Schulbedarf grün, Krankenschwestern, Gesundheitsarbeiter, CNA-Woche für Frauen

#ad
Sikao #ad - Lieferumfang: 36 niedliche arzt-Stifte pro Box, perfektes Geschenk für Krankenhäuser, medizinische Kliniken oder Arzttag. Nützlich: da ein wichtiger teil der arbeit für Ärzte ist, Patientennotizen aufzuzeichnen und Bestellungen aufzuschreiben, ist ein Stift ein nützliches Geschenk noch unvergesslicher.

Haltbarkeit bis zu 4 Jahre. Jeder arztstift hat eine rote wachskugel auf der Spitze versiegelt, um sicherzustellen, dass die Tinte austrocknet. Geschenke: niedlicher arztform stift gedruckt "thank You", um Ihre engagierten Ärzte zu ehren, Wertschätzung für den Geduldsdienst und Unterstützung, die sie jeden Tag bieten. Unsere arztstifte verwenden mittlere Spitze 1, 0 mm und niedrige Viskosität schwarze Tinte für ein glatteres Schreiberlebnis und schnellere Schreibgeschwindigkeit.
ZnačkaSikao #ad
VýrobceSikao #ad
Výška0.4
Délka5.8
Hmotnost0.77
Šířka0.67
Číslo díluNurse Pen Medical Gifts 1005W
ModelkaNurse Pen Medical Gifts 1005W