Top 10 Weizenglas Mit Gravur – Pivní sklenice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. getbrave

#ad

Getbrave Sklenice na pšenici | Nejlepší táta na světě 0,5 l v dárkové krabičce | Dárek k Vánocům | Den otců | Dárek k narozeninám | Pivní sklenice na pivo

#ad
getbrave #ad - Zabaleno s láskou v luxusní dárkové krabičce – vyrobeno v Německu. Pro nejlepší papa: náš design zdobí ušlechtile pšeničnou sklenici a dodává se v luxusním balení s láskyplným vysvětlením slov.

Sklenice je s velkou péčí zabalena v dárkové krabičce včetně dárkové karty. Naše sklenice navrhujeme, vyrábíme a balíme bez výjimky v Německu – s velkou vášní a udržitelností. Vyrobeno v německu: naším cílem je vaše absolutní spokojenost. Kvalitní sklo – vysoce kvalitní pivní sklenice splňuje odolný tlak. Darujte radost – originální a kreativní dárek pro tvého otce k narozeninám, výročí, Vánocům nebo ke dni otců. Rozsah dodávky: obdržíte 1 x pšeničnou sklenici 0, 5 l s přesným tiskem v elegantním leptaném bílém provedení s trvalým sítotiskem.
Značkagetbrave #ad
Výrobcegetbrave #ad
Výška3.35
Délka9.65
Hmotnost1.23
Šířka9.65
Číslo díluGBBP1
ModelkaGBBP1

2. Milu

#ad

Olivově zelená, udrží 7 hodin studené | vhodné do myčky nádobí 500 ml, Milu Sklenice na pšeničné pivo z ušlechtilé oceli izolovaná | pivní sklenice s víkem | termohrnek | dárek pro muže, tatínka

#ad
Milu #ad - Praktické množství 500 ml ve třech klasických barvách zajišťuje závistivé pohledy a sebevědomí. Průhledné víčko chrání před padajícími listy nebo otravným hmyzem. Teplé nápoje udržují teplotu až pět hodin.

Geniální! může se také pít s víkem kvůli posuvnému otvoru. Jedinečné a nerozbitné! perfektní nápad na dárek nebo pozornost na party u bazénu a upoutá pozornost na zahradních slavnostech. Dvoustěnná vakuová izolace udrží oblíbené nápoje studené a čerstvé až sedm hodin. Navždy. Volitelně s možností gravírování pro ženy i muže. Milu používá vysoce kvalitní a nerezovou ušlechtilou ocel 18/8, která neobsahuje škodlivé látky, je pachově a chuťově neutrální.

Vhodné do myčky. Zcela zdravotně nezávadné a chráníme tak veškeré naše životní prostředí. Materiál neobsahuje PBA ani BPS. Design s funkcí … elegantní sklenice na pšenici z ušlechtilé oceli v námořnické zelené, černé a bílé. Teplé pivo vám při letních teplotách ušetří. Pičkový zákaznický servis! .
ZnačkaMilu #ad
VýrobceMilu #ad
Výška8.46
Délka3.15
Hmotnost0.68
Šířka3.15
Číslo dílu4369
Modelka4369

3. GRAVURZEILE

#ad

GRAVURZEILE Leonardo sklenice na pšenici s rytinou – Nejlepší táta na světě – dárky pro tatínka ke Dni otců jako dárek ke dni otců v dárkové krabici – dárek pro muže k narozeninám & Vánocům – 500 ml

#ad
GRAVURZEILE #ad - Moderní laserové gravírování – sklenice na pšenici s rytinou. Každá naše sklenice na pšenici pochází z tradičního domu Leonardo. Značka je synonymem pro čiré a nejjemnější zpracování. Lesk s perfektním dárkem k narozeninám, výročí, Valentýnu nebo jako vánoční dárek.

Pro optimální požitek z piva z pšeničné sklenice se doporučuje plnicí množství cca 500 ml. Servis – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o prvotřídní kvalitě a rychlém odeslání. Rozměry – rozměry pšeničné sklenice odpovídají standardu š 90 x v 240 Gravírovaná sklenice na pšenici pro opravdové znalce piva. Pokud máte ještě dotazy k našim produktům nebo dodávka neodpovídá vašim představám, jsme vám k dispozici telefonicky i e-mailem s radou a skutkem.

Okraj grálu měří 76 mm a maximální plnicí množství sklenice na pšenici je 740 ml. Užívejte si stylově a stylově. 100% leonardo – kvalitní sklo splňuje vysoce kvalitní laserové gravírování. Dárek z pšeničného skla – naše sklenice na pšeničné pivo pro opravdové znalce piva se štěstím na gravírování je perfektním dárkem pro nejrůznější příležitosti. Lesk s perfektním dárkem k narozeninám, výročí, Dni otců, dni svatého Valentýna, Dni matek nebo jako vánoční dárek.
ZnačkaGRAVURZEILE #ad
VýrobceGRAVURZEILE #ad
Výška9.45
Délka3.35
Hmotnost0.73
Šířka3.35
Číslo díluGZ-10870

4. laser-diele

#ad

Sklenice na pšenici s rytinou jako dárek k narozeninám – personalizovaná pivní sklenice – nápad na dárek pro muže – pivo dárek – dárek ke dni otců – pivní

#ad
laser-diele #ad - Co dostanete: stylové sklenice na pšeničné pivo s rytinou dle vašeho přání, nerozbitné balení, perfektní jedinečný dárek, rychlé dodání a špičkový zákaznický servis – v případě dotazů se můžete obrátit na nás.

Kvalita skla leonardo: pro všechny, kteří kladou důraz na kvalitu – ze série Daily – se svým nádherným harmonickým klasickým tvarem se tyto sklenice na pšeničné pivo s rytinou stanou skutečnou nezbytností. Individuální dárek: ideální personalizovaný dárek s vlastním jménem pro všechny příležitosti, jako jsou narozeniny – Den otců – výročí – Den svatého Valentýna – nebo k Vánocům.

Detaily skla: objem 740 ml – výška 240 mm – průměr 83 mm – kvalita teqton – extrémně odolná proti nárazu – vhodná do myčky nádobí – křišťálově čirá – barva na gravírování mléčná/bílá. Personalizace: osobní gravírování na kvalitních sklech leonardo vyrábíme s nejmodernějšími laserovými gravírovacími stroji v mimořádně ostré kvalitě podle vašeho přání.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška9.45
Délka3.27
Hmotnost0.77
Šířka3.27
Číslo díluwg-bierwappen

5. Ritzenhoff & Breker

#ad

Ritzenhoff & Breker Sklenice na pšeničné pivo Erdinger, po 500 ml, sada 2 ks

#ad
Ritzenhoff & Breker #ad - Vhodné do myčky. 2 originální sklenice na pšeničné pivo Erdinger po 0, 5 litru. S kalibrací. Z kvalitního skla.
ZnačkaRitzenhoff & Breker #ad
VýrobceKeine Angabe #ad
Výška6.69
Délka12.99
Hmotnost3
Šířka6.69
Číslo dílu690729
Modelka690729

6. GRAVURZEILE

#ad

GRAVURZEILE Leonardo sklenice na pšenici s rytinou – jméno na přání – dárek pro muže ideální jako dárek ke dni otců – 0,5 l – pivní sklenice s rytinou – sklenice na pšeničné pivo jako

#ad
GRAVURZEILE #ad - Lesk s perfektním dárkem k narozeninám, výročí, Valentýnu nebo jako vánoční dárek. Pro optimální požitek z piva z pšeničné sklenice se doporučuje plnicí množství cca 500 ml. Servis – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o prvotřídní kvalitě a rychlém odeslání.

Moderní laserové gravírování – sklenice na pšenici s rytinou. Gravírovaná sklenice na pšenici pro opravdové znalce piva a dárek pro muže je také vhodná jako dárek k narozeninám pro muže a otce. Každá naše sklenice na pšenici pochází z tradičního domu Leonardo. Značka je synonymem pro čiré a nejjemnější zpracování. Rozměry – rozměry pšeničné sklenice odpovídají standardu š 90 x v 240 Pokud máte ještě dotazy k našim produktům nebo pokud dodávka neodpovídá vašim představám, jsme Vám k dispozici telefonicky i prostřednictvím e-mailu s radou a skutkem.

Užívejte si stylově a stylově. Okraj grálu měří 76 mm a maximální plnicí množství sklenice na pšenici je 740 ml. 100% leonardo – kvalitní sklo splňuje vysoce kvalitní laserové gravírování. Dárek z pšeničného skla – naše sklenice na pšeničné pivo pro opravdové znalce piva se štěstím na gravírování je perfektním dárkem pro nejrůznější příležitosti.
ZnačkaGRAVURZEILE #ad
VýrobceGRAVURZEILE #ad
Výška9.45
Délka3.15
Hmotnost0.73
Šířka3.15
Číslo díluGZ-10869

7. LEONARDO HOME

#ad

Leonardo Sklenice na pšeničné pivo 0,33 l sada 4 ks

#ad
LEONARDO HOME #ad - Marke: leonardo hOME. Leonardo-haus. 330 ml 0, 33 liter baby-Weizenglas-Weizengläser. Größe: 4 stück 1er Pack. Leonardo glas weizenbiergläser 0, 33 L 4er Set.
ZnačkaLEONARDO HOME #ad
VýrobceLeonardo #ad
Výška8.46
Délka0.01
Hmotnost0.44
Šířka2.64
Číslo díluLEO0049447_04
ModelkaLEO0049447_04

8. RITZENHOFF

#ad

Ritzenhoff 3481005 sklenice na pšeničné pivo 500 ml – sada 2 ks – série Doba použití Sada č. 5 – 2 kusy s vícebarevným digitálním potiskem

#ad
RITZENHOFF #ad - Ritzenhoff – z rodinné manufaktury jsme vyvinuli firmu v jednu z nejprestižnějších high-tech skláren v Německu. Design s pečlivě provedenými kresbami starobylé lidové pořekadlo, které na sklenicích pšenice v strhujícím uspořádání zajišťují nové bouře nadšení.

Dodává se v atraktivní 2dílné sadě. Designér – vizuální jazyk philipa harrisa je ovlivněn klasickými kreslícími nástroji jako inkoust, peří a dip pera. Materiál – kvalitně vyrobené sklo s nadčasově krásným vzhledem a vysokou brilancí je zušlechtěno v Německu. Provedení – atraktivní sklenice na pšeničné pivo září jemným dekorativním motivem v námořních barvách.

Výška činí 25, 5 cm a hmotnost 510 g. Ideální pro bílé pivo o objemu 0, průměr 7, 4 cm, 5 l. Motiv – námořník a chobotnice. Sklenici lze mýt v myčce. Pěstujeme čisté sklářské umění v Sauerlandu od roku 1904. Kombinuje v pečlivě provedených ilustracích tradici a modernost.
ZnačkaRITZENHOFF #ad
VýrobceRitzenhoff AG #ad
Výška10
Délka2.95
Hmotnost1.12
Šířka2.95
Číslo dílu#5
Modelka3481005

9. polar-effekt

#ad

Pivní sklenice s rytinou 0,5 l – sklenice na pšeničné pivo personalizovaná – individuální sklenice na pšeničné pivo jako dárek k narozeninám pro muže – nápady na dárek ke dni otců – dárky pro tatínka,

#ad
polar-effekt #ad - Tak vám můžeme zaručit ušlechtilou a vysokou kvalitu a bleskurychlé dodání. Skutečná klasika: sklenice na pšeničné pivo je skutečnou klasikou mezi pivními sklenicemi. Až 30 dní po nákupu! Příslib polárního efektu: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, zcela na sebe bereme riziko a slibujeme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat. Díky tvaru se jemná pěna perfektně rozptýlí a tím je zajištěn optimální požitek z piva. Personalizované: s touto pivní sklenicí máte kvalitní dárek k narozeninám, jedinečné, trvanlivé, perfektní nápad na dárek. Německá výroba: všechny produkty značky polar-effekt jsou personalizovány v německu. Zcela jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a už nám můžete sdělit požadované gravírování. Do naší pivní sklenice leonardo se vejde 0, tedy přesně to správné množství, 5 litru piva, abyste si mohli pivo vychutnat uvolněně.

Ať už se jedná o dárek ke dni otců, s naší sklenicí na pšeničné pivo Leonardo darujete něco zcela mimořádného. Gravírování na naší sklenici na pšeničné pivo leonardo je odolné proti poškrábání, tátovi nebo nejlepšímu příteli, nadčasové a hodí se do myčky. Tento dárek zůstane v paměti. Vysoce kvalitní kvalita: my ve společnosti polar-effekt jsme se zaměřili na ušlechtilé, narozeninám, valentýnu nebo vánocům, personalizované sklenice na pšeničné pivo Leonardo.
Značkapolar-effekt #ad
VýrobceLeonardo #ad
Výška9.45
Délka3.54
Hmotnost0.44
Šířka3.54
Číslo dílu29_04
ModelkaMotiv: Quality

10. AC/DC

#ad

Ac/Dc Sklenice na pšenice

#ad
AC/DC #ad - Velikost 0, 5 l || materiál: dlouhá životnost. Perfektní vánoční dárek. Pivní sklenice s následujícími vlastnostmi:. Band-merch, Bands. Sklo pšeničných pivů || tvrdá sukně || Vzor: jednobarevná.
ZnačkaAC/DC #ad
VýrobceKitchenCentre #ad
Výška10.63
Délka3.54
Hmotnost1.01
Šířka3.54
Číslo dílu1010190
Modelka1010190