Top 10 Windmühlenmesser Nicht Rostfrei – Nože na ovoce a zeleninu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victorinox

#ad

S ochranou čepele, 2 kusy, s vlnitým ostřím, 8 cm, středně špičatý, Nůž na zeleninu Swiss Classic od Victorinox, vhodný do myčky nádobí, 2dílná sada

#ad
Victorinox #ad - Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. Nůž na zeleninu swiss classic – nůž na zeleninu s extra ostrou čepelí.

Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. S extra ostrým zoubkovaným ostřím a ergonomickou rukojetí. Snadno se čistí, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. Detaily výrobku: délka 189 mm, výrobek 6.

7633. B, šířka 20 mm, barva černá, výška 11 mm, hmotnost 20 g, nůž na zeleninu Swiss Classic. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Perfektní pro krájení zeleniny, ovoce a jiných potravin. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, stabilitu a přesnost.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.04
Délka7.44
Hmotnost0.06
Šířka0.08
Číslo dílu6.7633.B
Modelka67633B

2. Victorinox

#ad

Profesionální sada nožů na zeleninu, rovný brus, 8 cm, Swiss Classic, žlutá, Victorinox, nerezová ocel, robustní plastová rukojeť, extra ostrá čepel

#ad
Victorinox #ad - Perfektní pro krájení zeleniny, ovoce a jiných potravin. Detaily výrobku: délka 189 mm, šířka 20 mm, barva žlutá, výrobek 6.7606. L118b, výška 11 mm, hmotnost 20 g, nůž na zeleninu Swiss Classic.

Nůž na zeleninu swiss classic – nůž na zeleninu v trendy barvách. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů.

Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. S extra ostrým rovným brusem a ergonomickou rukojetí.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.04
Délka7.44
Hmotnost0.06
Šířka0.08
Číslo dílu6.7606.L118B
Modelka6.7606.L118B

3. Victorinox

#ad

Zoubkovaný ostrý černý, Victorinox Swiss Classic Skládací nůž na zeleninu

#ad
Victorinox #ad - Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Kompaktní, praktický a univerzální nůž na loupání a sekání ovoce a zeleniny.

Epel z nerezové oceli lze bezpečně uložit do rukojeti. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. Swiss classic skládací nůž na zeleninu – lehký, skládací nůž na zeleninu. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.

Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. Detaily výrobku: délka 130 mm, hmotnost 42 g, barva černá, šířka 24 mm, výrobek 6.7833. Fb, výška 13 mm, swiss classic skládací nůž na zeleninu.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.51
Délka5.12
Hmotnost0.09
Šířka0.94
Číslo dílu6.7833.FB
Modelka6.7833.FB
ZárukaUnknown.

4. Victorinox

#ad

1 x normální brus, středový špička, Victorinox Swiss Classic 2dílná sada nožů na zeleninu, 1 x zoubkovaný brus, 10 cm čepel, černá

#ad
Victorinox #ad - Victorinox Škrabovací nůž swiss classic 2dílná sada s extra ostrým brusem. Trendy barvy a vhodné do myčky. Díky tomu můžete bez námahy stříhat tlustými miskami. Odstranění jader a krytu jádra nebylo nikdy jednodušší. Se svým extra ostrým brusem a zužujícím se středním hrotem zastíní nůž Swiss Classic všechny ostatní nože ve vaší zásuvce. Tento nůž je vše, co potřebujete, abyste veškerou svou zeleninu proměnili v chutné, výživné jídlo. Délka čepele: 10 cm.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.47
Délka10.71
Hmotnost0
Šířka3.03
Číslo dílu6.7793.B
Modelka6.7793.B

5. Victorinox

#ad

Broušený, Swiss Classic Skládací nůž na zeleninu, červený, blistr

#ad
Victorinox #ad - Fb, barva červená, swiss Classic skládací nůž na zeleninu. Epel z nerezové oceli lze bezpečně uložit do rukojeti. Swiss classic skládací nůž na zeleninu – lehký, skládací nůž na zeleninu. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, odolnou a lehkou rukojeť, robustní, která díky své rovnováze dobře padne do ruky.

Kompaktní, praktický a univerzální nůž na loupání a sekání ovoce a zeleniny. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Detaily výrobku: délka 130 mm, hmotnost 42 g, šířka 24 mm, výška 13 mm, výrobek 6.7801. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu.

Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.51
Délka5.12
Hmotnost0.09
Šířka0.94
Číslo dílu6.7801.FB
ModelkaVT 6.7801.FB

6. Victorinox

#ad

Sada nožů na zeleninu se škrabkou, světle oranžová, 2dílná, Victorinox, robustní plastová rukojeť, Made in Switzerland, vhodné do myčky, Swiss Classic, extra ostrá čepel, 6.7116.31L92

#ad
Victorinox #ad - Ideální dárková sada na sekání, loupání a krájení různých druhů ovoce a zeleniny. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu.

Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů.

Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Sada nožů na zeleninu swiss classic trend colours s univerzální škrabkou, 3dílná sada nožů na zeleninu a škrabky ve třech barvách. Detaily výrobku: délka 251 mm, swiss classic trend colors sada nožů na zeleninu s univerzální škrabkou, výška 22 mm, barva světle oranžová, šířka 50 mm, hmotnost 69 g, výrobek 6.7116. 31l92, 3dílná.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.87
Délka9.84
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo dílu6.7116.31L92
Modelka6.7116.31L92

7. WMF

#ad

WMF Grand Class nůž na zeleninu 21 cm, čepel 9 cm, Performance Cut, kovaný nůž, Made in Germany, speciální čepel

#ad
WMF #ad - Nůž zůstává déle ostrý. Dné přechody mezi čepelí, zaoblením a sešitem. Se svou krátkou, aniž by se ztratilo příliš mnoho dužiny, ostrou čepelí perfektně slupí ovoce a zeleninu, proto je také dobrý nůž na zeleninu.

Metoda tvrdosti a laserem řízený robotický broušení zajišťují optimální úhel broušení. Performance cut: čepel je tepelně zpracována ve speciální troubě. Nýtovaná rukojeť bez spár z kvalitního plastu. Dlouhotrvající ostrost díky tvrzené čepeli. Materiál: kovaná čepel z nerezové speciální čepele odolné proti kyselinám.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a ideálně vyvážená hmotnost čepele a rukojeti. Tento loupací nůž je všestranný pomocník v kuchyni. Vyrobeno v německu - vyrobeno ve vlastní dílně čepelí. Obsah: 1x nůž na zeleninu celková délka 21 cm, délka čepele 9 cm - číslo výrobku: 1891616032.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška1.18
Délka11.61
Hmotnost0.37
Šířka2.64
Číslo dílu18.9161.6032
Modelka18.9161.6032

8. Herder Windmühlenmesser

#ad

Herder Windmühlenmesser Nůž na zeleninu velký – klasický třešeň NEVROZDUŠÍ, 10,4 cm

#ad
Herder Windmühlenmesser #ad - Dodavatel: herder windmühlenmesser solingen - kuchyňský nůž: třešňové dřevo karbon. Nůž na zeleninu klasický velký 10, 4 cm uhlíková ocel s rukojetí z třešňového dřeva – nerezaví.
ZnačkaHerder Windmühlenmesser #ad
VýrobceHerder Windmühlenmesser #ad
Výška1.18
Délka11.5
Hmotnost0.49
Šířka2.91
Číslo dílu4613
Modelka4002108006607

9. WÜSTHOF

#ad

Stříbrný, WÜSTHOF Nůž na rajčata Gourmet 14 cm, černý

#ad
WÜSTHOF #ad - Nůž na zeleninu se speciální vlnou – pro hladké řezy ovoce nebo zeleniny s tvrdou slupkou a měkkým vnitřkem, jako hrozny nebo rajčata – také jako nůž na pečivo nebo uzeniny k snídani. Agilní a vhodná do myčky – ergonomická rukojeť ze speciálního plastu je 3násobně nýtovaná a absolutně snadná údržba.

Na rajčata. S gourmet nabízí wüsthof nože basics, které jako ostrý kuchařský nůž nadchnou nejen dobrou kvalitou a výhodnou cenou, ale jako spolehlivý nůž Solinger – stejně jako tento univerzální nůž např. Wüsthof gourmet přesvědčí velmi dobrým poměrem cena-výkon a je zajímavý jako startovací sada pro soukromou domácnost stejně jako základní vybavení pro gastronomii profesionální kuchyně.

Kuchyňský nůž – made in Germany, vyrobeno v Solingenu. S rozvětvenou špičkou ideální pro svačinu. Ostré a stabilní – laserová čepel nože je zpracována v 35 pracovních krocích tak, že je díky tvrdosti 56° Rockwell a prodloužení pod rukojetí srovnatelná se stabilitou a ostrostí kovaných profesionálních kuchyňských nožů. Díky nízké hmotnosti umožňuje profesionální kuchyňský nůž precizní, úchvatné krájení – tedy hodně zábavy v kuchyni.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1
Délka5
Hmotnost0.22
Šířka2
Číslo dílu1025046614
Modelka1025046614

10. Schwertkrone

#ad

Schwertkrone Nůž Solingen Germany nůž na ovoce/zeleninu ostrý/loupací nůž dřevo olivový 15,5 cm zahnutý nerezový ptačí zobák 1

#ad
Schwertkrone #ad - Epel 5, 25 cm z ušlechtilé oceli 1. 4034 s tradičním tenkým brusem / ruční spouštěčem 56 Rockwell HRC. Pičková kvalita z manufaktury na nože Solinger. Exkluzivně od schwertkrone – nůž s tradicí. Kvalita ze solingenu – produkty pro život. Oloupaný nůž / nůž na zeleninu zahnutý / ptačí zobák s jemnou rukojetí z olivového dřeva ze Solingenu.
ZnačkaSchwertkrone #ad
VýrobceSchwertkrone #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost0.04
Šířka0.01
Číslo díluMO01101