Top 10 Yamaha AV Receiver – A/V přijímače a zesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Marantz

#ad

AirPlay 2, Dolby Atmos, 7 HDMI vstupů a 3 výstupy, HEOS Multiroom, WLAN, Marantz SR6015 9.2kanálový AV zesilovač, 8K video, streamování hudby, černý, kompatibilní s Alexou, HiFi zesilovač

#ad
Marantz #ad - Vynikající kvalita zvuku při hudbě a filmech – připojte až 9 reproduktorů s externím stereo zesilovačem až 11 reproduktorů pro váš vlastní prostorový zvukový systém až 185 W/kanál, SR6015 je kompatibilní také se 4ohmovými reproduktory.

Sr6015 podporuje také hdmi earc pro 3D audio z vašeho TV zdroje. Vynikající hraní – pozvedněte své hry na vyšší úroveň s průchodem 4k/120 hz a upscalingem a proměnlivou obnovovací rychlostí VRR, Quick Frame Transport QFT a Auto Low Latency Mode ALLM. Vysoce kvalitní domácí kino, dolby vision, hdr10+, připraveno na 8k – sledujte filmy se systémem domácího kina v bezkonkurenční jasnosti s průchodem 8K/60 Hz a upcalingem a HDR10, hybrid log-gamma hlg, Dynamic HDR a Quick Media Switching QMS.

Prostorově vyplňující zvuk – ponořte se do 3d audia, zesilovač domácího kina podporuje Dolby Atmos, dolby atmos height virtualization technology, dts:x, DTS Virtual:X a IMAX Enhanced. Hifi audio – dekódování alac, dsd 2, flac a wav 24 bitů/192 khz a přehrávání bez mezer, 8 MHz a 5, 6 MHz audiotitolů, vychutnejte si hudbu přesně tak, jak umělec zamýšlel.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška9.02
Délka15.67
Hmotnost28.22
Šířka17.32
Číslo díluSR6015/N1B
ModelkaSR6015/N1B
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Denon

#ad

Hifi zesilovač, AirPlay 2, HEOS Multiroom, Dolby True HD a Vision, kompatibilní s Alexou, streamování hudby, 5 HDMI vstupů, Denon AVR-S650H 5.2kanálový AV přijímač, Bluetooth a Wi-Fi

#ad
Denon #ad - Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit několik bezdrátových reproduktorů s AV přijímačem a poslouchat hudbu v celém domě. Nebo požádejte alexu, aby přes Amazon Echo nebo Dot změnila vstup.

Sledujte každý detail – av přijímač podporuje dolby vision, hlg a hdr10, takže si můžete užívat své oblíbené filmy a nejlepší hry v kvalitě 4K Ultra HD. Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, tidal, tuneIn, apple airplay2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Zažijte zvuk jako nikdy předtím – avr-s650h podporuje dolby true hd a hdmi earc, připojte 5 reproduktorů až 135 W/kanál pro váš vlastní zvukový systém domácího kina.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška5.94
Délka13.35
Hmotnost17.2
Šířka17.09
Číslo díluAVRS650HBKE2
ModelkaAVRS650HBKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Sony

#ad

Sony STRDH790.CEK 7.2 kanál Dolby Atmos/DTS: X 4K HDR AV přijímač, černý

#ad
Sony #ad - Dolby atmos, dts: x pro 3dimenzionální reprodukci zvuku, poskytuje pohlcující zvuk 5. 1. 2 ch. 4k hdr / dolby vision pass-Through bez ztráty kvality obrazu. Pokročilý dcac pro optimalizaci prostředí poslechu s vysokou přesností. Automatická kalibrace fázových vlastností reproduktorů pro dobře vyladěný prostorový zvuk. Univerzální řešení: přehrávání obsahu z mnoha zdrojů díky vstupu/výstupu HDMI 4/1, USB, Bluetooth. Audio zážitek s vysokým rozlišením.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška5.24
Délka11.69
Hmotnost16.31
Šířka16.93
Číslo díluSTRDH790.CEK
ModelkaSTRDH790.CEK

4. Denon

#ad

Denon AVR-X1700H 7.2kanálový AV přijímač, AirPlay 2, DTS: X, Hifi zesilovač s Dolby Atmos, kompatibilní s Alexou, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, WLAN, 8K HDMI, Bluetooth, černý, HEOS Multiroom

#ad
Denon #ad - Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X1700H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tunein internetového rádia, tidAL, Apple AirPlay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Přenos bluetooth audio: přenášejte zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRX1700H může zvuk přehrávat současně i přes Bluetooth sluchátka a reproduktor. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy.

Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost18.96
Šířka19.69
Číslo díluAVRX1700HBKE2
ModelkaAVRX1700HBKE2
ZárukaZáruka výrobce 5 let

5. Denon

#ad

AirPlay 2, Dolby Atmos, kompatibilní s Alexou, Denon AVR-X2700H 7.2kanálový AV přijímač, streamování hudby, WLAN, Bluetooth, Hifi zesilovač, HEOS Multiroom, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, 8K video

#ad
Denon #ad - Vychutnejte si zvuk přes bluetooth sluchátka. Posílete dosah své hudby díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další aV přijímače, jako např. Pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má avR-X2700H 7kanálové zesílení až 150 W/kanál. Hraní příští generace.

Použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, tunein internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty. Bluetooth audio vysílač podporuje jak čisté přehrávání Bluetooth přes sluchátka, tak současné přehrávání s připojenými reproduktory. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Působivý surround sound ponořte se do 3d audia, přijímač domácího kina podporuje Dolby Atmos, dolby atmos height virtualization Technology, DTS:X a DTS Virtual:X.

Pozvedněte své hry na vyšší úroveň s průchodem 4k/120 hz a upscalingem a proměnlivou obnovovací rychlostí VRR, Quick Frame Transport QFT a Auto Low Latency Mode ALLM. Použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV přijímače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší podle regionu a hlasového asistenta. Zažijte výjimečnou kvalitu zvuku při hudbě a filmech. Streamujte svou oblíbenou hudbu.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška9.33
Délka13.43
Hmotnost20.94
Šířka17.09
Číslo díluAVRX2700HBKE2
ModelkaAVRX2700HBKE2
ZárukaZáruka výrobce 5 let

6. Yamaha

#ad

Yamaha A-S301 Stereo plný zesilovač vč. D/A měniče stříbrný

#ad
Yamaha #ad - D/a měniče stříbrný, 2x baterie aa, dálkové ovládání, návod k obsluze. Top-art total purity audio Reproduction Technology a kvalitní součástky. Rozsah dodávky: yamaha a-s301 stereo plný zesilovač vč. Digitální audio vstupy pro TV nebo Blu-ray přehrávač. Režim pure direct pro čistší zvuk. Připojení pro bezdrátový adaptér YBA-11 Bluetooth.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha #ad
Výška5.94
Délka17.13
Hmotnost19.84
Šířka15.24
Číslo dílu4957812573658
ModelkaA-S301
Záruka2 roky

7. Denon

#ad

Kompatibilní s Alexou, DTS: X, AirPlay 2, 8K HDMI, HEOS Multiroom, WLAN, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, Bluetooth, Denon AVR-S760H 7.2kanálový AV přijímač s Dolby Atmos

#ad
Denon #ad - Přenos bluetooth audio: přenášejte zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRS760H umí zvuk přehrávat současně i přes Bluetooth sluchátka a reproduktor. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.

Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tunein internetového rádia, apple airplay 2 nebo aplikaci heoS pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např. Vyvážený zvuk: díky diskrétnímu vysokoproudovému zesilovači na všech 7 kanálech poskytuje AVR skvělých 140 wattů na kanál, navíc je použitelný se širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí.

Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-S760H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Fascinující surround sound: av receiver podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization Technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost22.05
Šířka19.69
Číslo díluAVRS760HBKE2
ModelkaAVRS760HBKE2
Záruka4 roky záruka výrobce

8. Marantz

#ad

Marantz Cinema 70s 7.2kanálový AV přijímač, HEOS Multiroom,, HiFi zesilovač, WLAN, 8K video, streamování hudby, Bluetooth, AirPlay 2, Dolby Atmos, kompatibilní s Alexou, 6 HDMI vstupů a 1 výstup

#ad
Marantz #ad - Posílete dosah své hudby – díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další AV přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS s přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty – použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV přijímače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší v závislosti na regionu a hlasovém asistentovi.

Hraní příští generace – pozvedněte své hry na vyšší úroveň s průchodem 4k/120 Hz a upscalingem a proměnlivou obnovovací rychlostí VRR, Quick Frame Transport QFT a Auto Low Latency Mode ALLM. Kompaktní a krásný design – design marantz cinema 70s, vhodný k nejhudebnějšímu zvuku Marantz probudí hudbu a filmy k životu zcela zvláštním způsobem. Detailní a strhující zvuk pro výjimečný zážitek z poslechu – pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má CINEMA 70s 7kanálové zesílení až 50 W/kanál.

Ultimativní domácí zážitek, hybrid log-gamma hlg, dolby vision, hdr10+, připraveno na 8k – sledujte své filmy v bezkonkurenční jasnosti s průchodem 8K/60 Hz a upscalingem a HDR10, Dynamic HDR a Quick Media Switching QMS. Působivý surround sound - ponořte se do 3d audia, dolby atmos Height Virtualization Technology, přijímač domácího kina podporuje Dolby Atmos, DTS:X a DTS Virtual:X.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška19.69
Délka9.06
Šířka20.47
Číslo díluCINEMA70S/N1SG
ModelkaCINEMA70S/N1SG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Denon

#ad

Bluetooth, kompatibilní s Alexou, černý, DTS: X, zesilovač s Auro-3D, 6" 8K vstupy a 3 výstupy, Denon AVC-X4800H 9.4kanálový AV přijímač, HEOS Multiroom, Airplay 2, Dolby Atmos

#ad
Denon #ad - Působivý surround sound - ponořte se do 3d audia, zesilovač domácího kina podporuje Dolby Atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS Virtual:X, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D. Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, tunein internetového rádia, Apple AirPlay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Vychutnejte si zvuk přes bluetooth sluchátka – bluetooth audio vysílač podporuje jak čisté přehrávání Bluetooth přes sluchátka, tak současné přehrávání s připojenými reproduktory. Reproduktory denon home, s AV zesilovačem a poslouchat hudbu po celém domě. Ultimativní domácí zážitek, připraven na 8k – sledujte své filmy v bezkonkurenční jasnosti s průchodem 8K/60 Hz a upscalingem a HDR10, Hybrid Log-Gamma HLG, dolby vision, HDR10+, Dynamic HDR nebo také Quick Media Switching QMS. Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty – použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV zesilovače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší v závislosti na regionu a hlasovém asistentovi.

Hraní příští generace – pozvedněte své hry na vyšší úroveň s průchodem 4k/120 Hz a upscalingem a proměnlivou obnovovací rychlostí VRR, Quick Frame Transport QFT a Auto Low Latency Mode ALLM. Posílete dosah své hudby – díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další AV přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např. Zažijte výjimečnou kvalitu zvuku při hudbě a filmech – pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má AVC-X4800H 9kanálové zesílení až 200 W/kanál a zvládne až 11, 4 kanály s přídavným stereo zesilovačem.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka15.31
Hmotnost25.13
Šířka17.09
Číslo díluAVC-X4800H
ModelkaAVC-X4800H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Sony

#ad

černý, Bluetooth a USB, připojení přes HDMI, Sony STR-DH590 AV přijímač 5,2kanálový, 4K HDR

#ad
Sony #ad - Impedance reproduktoru: 6–16 ohmů. S-force pro front surround poskytuje virtuální akustické prostorové pole. Přehrávání ve vysokém rozlišení Audio. Rozmanité řešení: přehrávání vašeho obsahu přes celou řadu zdrojů díky HDMI in/out 4/1, USB a Bluetooth. Hdr /dolby vision předávání bez ztráty kvality obrazu.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška5.24
Délka11.69
Hmotnost15.65
Šířka16.93
Číslo díluSTR-DH590
ModelkaSTRDH590.CEL
Záruka2 roky výrobce