Top 9 Doro Seniorenhandy 4G – Mobilní telefony pro seniory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Doro

#ad

Doro 6820 Mobilní telefon pro seniory bez smlouvy – skládací mobilní telefon 4G s odemčenými funkcemi, kamerou, mluvícími numerickými tlačítky, pomocným tlačítkem a nabíjecí stanicí pro uživatelsky

#ad
Doro #ad - Perfektní jako mobilní telefon s tlačítky pro seniory. Automaticky se uskuteční hovor a SMS alarm přejde na předem vybrané kontakty. Pohodlná skládací kamera bez smlouvy pro seniory: skládací design chrání klávesnici, když ji nepoužíváte, a velkorysá 2, 8palcová obrazovka zlepšuje čitelnost.

Baterie: mobilní telefon pro seniory se dodává s eu síťovou nabíječkou a nabíjecí stanicí, zejména pro osoby se špatným zrakem. Typ baterie: 1000mAh Li-Ion. Fotoaparát: s 2mp kamerou a bleskem mobilního telefonu doro 6820 pro důchodce zachytíte mimořádné okamžiky. Doba hovoru až 7 hodin, pohotovostní doba až 380 hodin. Podpůrné tlačítko: v případě potřeby jednoduše stiskněte a podržte podpůrné tlačítko na skládacím mobilu Doro 6820 bez smlouvy.

Kompatibilní s naslouchadly hAC a hodnocením T4/M4 pro lepší požitek z poslechu. Vylepšený zvuk: díky technologii hd-voice uslyšíte hovory v mobilním telefonu pro seniory jasně a zřetelně i v hlučném prostředí. Kamera umožňuje také videozáznamy pro živé vzpomínky, perfektní pro mobilní telefon pro důchodce.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška2.2
Délka4.21
Hmotnost0.26
Šířka0.79
Číslo dílu380496
ModelkaDoro 6820
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Doro

#ad

Android 11 Go, Noruftast, Doro 8100, 32 GB paměť, trojitá kamera, šedá, 4G chytrý telefon pro seniory

#ad
Doro #ad - Nouzové tlačítko pro odesílání tísňových hovorů přes aplikaci Response by Doro český jazyk nelze zaručit. 13mp hlavní fotoaparát. Jednoduché ovládání s intuitivním uživatelským rozhraním a Google Assistant. Trojitá kamera pro dech beroucí fotografie v kteroukoli denní a noční dobu. 4g lte.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška11.02
Délka19.69
Šířka19.69
Číslo dílu380500
Modelka380500
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Doro

#ad

Doro 6880 Mobilní telefon pro seniory červený

#ad
Doro #ad - Vč. Kapesní svítilna. Vibrační alarm. Tlačítko nouzového volání. Stolní nabíjecí stanice. Velký plně grafický barevný displej. 4g gsm mobilní telefon.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška2.2
Délka4.21
Hmotnost0.27
Šířka0.79
Číslo dílu380499
ModelkaDoro 6880
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Doro

#ad

Doro 5860 Mobilní telefon pro seniory černobílý

#ad
Doro #ad - Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: adaptér. Stolní nabíjecí stanice. Vibrační alarm. Velký osvětlený barevný displej. Typ konektoru: micro usb. Operační systém: mocor os. 4g gsm mobilní telefon. Tlačítko nouzového volání. Kapesní svítilna. Podsvícená klávesnice. Vč.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška5.04
Délka2.6
Hmotnost0.75
Šířka0.51
Číslo díluDoro 5860
ModelkaDoro 5860
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Doro

#ad

Hörgerätekompatibilität, 64 GB Speicher, Noruftaste, Doro 8200, 4G Senioren Smartphone ohne Vertrag, Android 12 Go, Triple Kamera

#ad
Doro #ad - Response by doro: die response-taste befindet sich auf der rückseite des doro 8200 und alarmiert bei Betätigung alle "Responder", und verbindet sie mit einem Sprachanruf, wenn der Alarm gesendet wird, die in der Response by Doro-App eingerichtet und verbunden sind.

Kompatibilitätsbewertung: M4/T3. Dank des gut lesbaren 6, mit großen, 1-Zoll-Vollbild-Displays genießen Sie ein großartiges visuelles Erlebnis. Teamviewer: dank der vorinstallierten teamviewer quick support app können sie jederzeit und überall Fernhilfe von einem vertrauenswürdigen Kontakt erhalten. Hörgeräte-kompatibel HAC. Hauptobjektiv: 16MP, Frontkamera: 5MP. Verbesserte tonpegel für das Klingelsignal und die Gesprächslautstärke. Sie zeigt den angehörigen den GPS-Standort des Doro-Benutzers an, wenn sie den Alarm annehmen.

Verbesserter ton: dank doro clearsound können sie gespräche auch in lauten Umgebungen immer klar und deutlich hören. Intuitive menÜs: voller funktionsumfang und dennoch einfach zu bedienen, klaren Symbolen und einem intuitiven Menüsystem. Dreifach-kamera: das neue dreifach-kamera-design mit vereinfachtem kameramenü und einem großen, Makroobjektiv: 2MP, Portraitobjektiv: 2MP, scharfen Display macht das Fotografieren zum Vergnügen. Die kamera unterstützt QR-Code-Leser.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška2.87
Délka6.14
Hmotnost0.37
Šířka0.35
Číslo dílu8200
Modelka8200
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

6. Doro

#ad

Primo 366 by Doro mobilní telefon s velkými tlačítky s stolní nabíjecí stanicí černý

#ad
Doro #ad - Gsm mobilní telefon s velkým osvětleným barevným displejem a osvětlenou klávesnicí, včetně stolní nabíjecí stanice. Dvě tlačítka pro přímou volbu, kapesní svítilna, tlačítko fotoaparátu a tlačítko SMS, Bluetooth. Rozsah dodávky: doro primo 366 mobilní telefon s nabíjecí stanicí na stůl černý. Tento telefon má pouze 3 jazyky: angličtina, čeština, slovenština. Tlačítko pro nouzové volání na zadní straně, VGA kamera, 250 položek telefonního seznamu, FM rádio. Funkce alarmu, vibrační alarm, kalendář, slot pro Micro-SD.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška4.72
Délka2.32
Hmotnost0.19
Šířka0.51
Číslo dílu360080
Modelka360080
ZárukaZáruka výrobce

7. Doro

#ad

Android 11 go, Doro 8100 Plus 4G Seniors smartphone, trojitá kamera, šedá, paměť 32 GB vč. stolní nabíjecí stanice a peněženky, nouzové tlačítko

#ad
Doro #ad - 13mp hlavní fotoaparát. Nouzové tlačítko pro odesílání tísňových hovorů přes aplikaci Response by Doro český jazyk nelze zaručit. 4g lte. Trojitá kamera pro dech beroucí fotografie v kteroukoli denní a noční dobu. Jednoduché ovládání s intuitivním uživatelským rozhraním a Google Assistant.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška6.14
Délka0.36
Hmotnost0.37
Šířka2.87
Číslo dílu380501
Modelka380501
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Doro

#ad

Doro 6820 Mobilní telefon pro seniory červený

#ad
Doro #ad - 4g gsm mobilní telefon. Stolní nabíjecí stanice. Typ konektoru: micro usb. Operační systém: mocor os. Kompatibilní se sluchadly. Vč. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: usb kabel. Velký plně grafický barevný displej. Kapesní svítilna.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška2.2
Délka4.21
Hmotnost0.26
Šířka0.79
Číslo dílu380497
ModelkaDoro 6820
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. artfone

#ad

Mobilní telefon pro seniory 4G Volty | Smartphone pro seniory bez smlouvy | mobilní telefon s nouzovým tlačítkem | 5palcový displej | Android 12 | 13MP kamera | USB-C | akumulátor 2550 mAh | nabíjecí

#ad
artfone #ad - Jednoduché menu pro intuitivní ovládání ať už telefonujete, surfujete na internetu nebo fotografujete – díky jednoduchému menu se vše podaří intuitivně. 4g volty pro křišťálově čisté hovory 4g volte technologie zajišťuje velmi vysokou kvalitu hovoru a výrazně snižuje hluk na pozadí.

Smartphone pro seniory nabízí vysoký výkon pro bezproblémové používání. Jednoduché ovládání díky tlačítkůmsmartphone pro seniory spojuje výhody klasického mobilního telefonu s moderním smartphonem. Tak je v případě nouze zajištěna rychlá pomoc. Tak se můžete soustředit na to podstatné – křišťálově čisté rozhovory s rodinou a přáteli. Navíc lze využívat všechny funkce moderního smartphonu, například surfovat na internetu, fotografovat a bezkontaktně platit. Po potvrzení tísňového volání bude navíc odeslána SMS s umístěním na čísla tísňového volání.

Přehledný smartphone pro seniory byl vyvinut speciálně pro snadné ovládání. Nouzové tlačítko sos pro rychlou pomoc v případě nouze lze stiskem tlačítka automaticky volat až 5 čísel tísňového volání. Vysoký výkon pro bezproblémové používání díky 1, 5ghz čtyřjádrovému procesoru a 3 gb ram nejsou bezproblémové surfování, videohovory a WhatsApp žádný problém. Pomocí obou tlačítek lze hovory jednoduše přijímat a ukončovat.
Značkaartfone #ad
Výrobceartfone #ad
Hmotnost1.15
ModelkaSMART_500
Záruka2 roky