Top 9 Hyla Staubsauger Original – Válcové vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zilan

#ad

Zilan Vodní vysavač s vodním filtrem | sací výkon H20 | bezsáčkový vysavač | EEK A | 2 000 W | vakuový čistič | bezsáčkový vysavač | hadice 360° | podlahový vysavač

#ad
Zilan #ad - Nově vyvinutý vodní filtr zajišťuje, více než 99, 9 % prachových částic a alergenů je odfiltrováno ve vodním filtru. Filtrování vody, včetně vodního filtru, že můžete opět volně dýchat. Vysavač lze volitelně použít v suchu se sáčkem nebo s vodou bez sáčku.

Detaily: 2 000 wattů max. Mokrý a suchý vysavač s vodním filtrem, odstraňuje potřebu prachového sáčku. Výkon 1 500 w nominální, hloubka: 35 cm, snadno čistitelný vodní filtr pro vnitřní i venkovní čištění. Nasávaný vzduch je veden vodním filtrem, kde se téměř všechny nečistoty a prach ve vodě váže a vzduch se vymyje. Napájení: 230 v / 50 Hertz. Jemné prachové částice, alergeny jsou filtrovány následným vodním filtrem na 99, pyl, 9 % 6.

S vysavačem vodního filtru můžete odstranit nejen "normální" znečištění, protože kromě prachu jsou i ty nejmenší části jako např. Díky zaťatému výkonu 2 000 w můžete nasát také tekutiny a menší těžké předměty. Rozměry cca Šířka: 35 cm, výška: 55 cm. Nádoba na vodu se po použití jednoduše vyprázdní a vypláchne a zachovává si tak sací výkon. Roztoči, pyl, bakterie, plísně a viry a spolehlivě vázány ve vodě.
ZnačkaZilan #ad
VýrobceZilan #ad
Číslo dílu8945
Modelka8945

2. Bissell

#ad

BISSELL SpotClean Pet Pro | Speciální čistič skvrn pro více povrchů | ideální na koberce, koberce, čalounění a auto | Obsahuje formuli a příslušenství | 750 W, 84 dB | BISSELL 15585

#ad
Bissell #ad - Isticí formule: kombinujte spotclean pet pro s formulí bissell 1087N, 1086N, 1089N a 1078N pro nejlepší výsledky čištění. Má výkonný motor 750W s hladinou hluku 82 dB. Systém se dvěma nádržkami umožňuje čištění čistou vodou, zatímco špína a prach jsou uloženy v samostatné nádrži.

Ideální pro domácí mazlíčky: integrovaná hadice vysavače na odstraňování skvrn o délce 1, 5 metru kombinuje výkonnou sací sílu, účinek kartáče a formule, aby se odstranily zašpiněné nečistoty a skvrny od vašeho domácího zvířete. Nečistoty se shromažďují a skladují v samostatné nádrži, kterou lze pro snadné vyprazdňování jednoduše odšroubovat.

Ideální pro efektivní odstraňování nečistot ve vašem domě a jako vysavač do auta. Výkonné čištění: bissell spotclean pet pro je profesionální čistič skvrn. Technologie duální nádrže: odnímatelné vodní nádržky pro snadné plnění a vyprázdnění. Nářadí lapače skvrn: stříká, drhne a vysává nečistoty vašeho domácího zvířete do nádoby přístroje.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška14.02
Délka9.84
Hmotnost13.23
Šířka14.17
Číslo dílu15585
Modelka15585
Záruka2 roky.

3. HOMPANY

#ad

Akumulátorový vysavač výdrž až 60 min, Bezdrátový vysavač 40 000 Pa, 1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle

#ad
HOMPANY #ad - 99, 3 μm je odstraněno 5vrstvým filtračním systémem. Podlahový kartáč s vestavěným, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů. 1, 99% filtrace + 1, takže si již nemusíte dělat starosti, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, 5l nádoba na prach tyčový vysavač má dvojitou vírovou strukturu a cyklónové oddělení je efektivnější.

Dotyková obrazovka vše v jednomcitlivý systém dotykového senzoru je vybaven novým inteligentním zobrazovacím polem. Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání. Silný sací výkon 40 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor 500 w, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu.

Kromě toho jsou zvětšené symboly vhodné pro lidi středního věku, starší osoby a osoby s krátkozrakostí. Snadno absorbuje prach, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, který dosahuje až 180 000 otáček za minutu bezprecedentního cyklónového sacího výkonu 40 kPa, drobky, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový.99 % drobných prachů a bakterií a roztočů pod 0, že by se čištění přerušilo. Vysavač může nepřetržitě chodit 20 maximální sací výkon ~ 60 minut minimální sací výkon, což z něj dělá ideální první volbu pro velké práce a úklid celého domu.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).

4. briebe

#ad

Matratzen, Nass-/Trockensauger, Sofas, Haustierflecken-Reiniger, briebe Vira Waschsauger Staubsauger Polsterreiniger für Auto, Tanks: 4,5L Sauberes Wasser / 10L Abfall, VC1112, Ideal für Teppiche

#ad
briebe #ad - Dazu füllen sie den schmutzbehälter mit Wasser, ohne die Schläuche anzuschließen. Er funktioniert auch als leistungsstarker Staubsauger für trockenen und nassen Schmutz und bietet große Vielseitigkeit. Er funktioniert als konventioneller staubsauger für staub, feste und flüssige verschmutzungen auf dem Boden oder in jeder Ecke Ihres Hauses, der tiefgreifend Flecken auf Autositzen, Büros oder Geschäfts und zusätzlich als POLSTERREINIGER, Sofas und anderen Textiloberflächen reinigt und sich an all Ihre Reinigungsbedürfnisse anpasst.

Luftreiniger: eine weitere seiner zahlreichen funktionen ist der luftreiniger. Ideal fÜr auto und haus: der lava staubsauger bietet eine umfassende reinigung in einem einzigen gerät. Inklusive zubehÖr: für eine vielseitige und multifunktionale reinigung werden verschiedene Arten von Bürsten und Zubehörteilen mitgeliefert: schmale Düse für schwer zugängliche Stellen, Lufterfrischer, große und kleine Düse zur Polsterreinigung, Bürste für Böden und Teppiche, Turbobürste, Reinigungsflüssigkeit, Antischaumflüssigkeit. Leistungsstark: die maximale leistung von 2400w des staubsaugers bietet 210W Saugkraft, was eine gründliche und hocheffiziente Reinigung bedeutet.

Tiefenreinigung von polstern: das 2-tank-system ermöglicht es, das in die Textilfasern eindringt und selbst hartnäckigen Schmutz auflöst, wasser mit reinigungsmittel auf die oberfläche zu sprühen, um ihn anschließend abzusaugen. Erzielen sie reinigungsergebnisse, die denen eines professionellen Dienstes in der Bequemlichkeit Ihres Zuhauses entsprechen. Der staubsauger sammelt die luft um sich herum ein, fügen ein paar Tropfen Lufterfrischer hinzu, schließen den Staubsauger und schalten ihn ein, filtert sie und gibt sie sauber an den ganzen Raum zurück. Vom bedienfeld am handgriff des Saugrohrs aus können Sie die Funktionen Waschen / Saugen oder beide gleichzeitig wählen.
Značkabriebe #ad
Výrobcebriebe #ad
ModelkaVC1112

5. ORFELD

#ad

450 W/35 kpa vysavač bezdrátový se samostatně stojícím designem, akumulátorový vysavač až 55 mins s kartáčem proti angle a 99,9% filtračním výkonem pro tvrdé, ORFELD Akumulátorový vysavač

#ad
ORFELD #ad - Snadná péče o vlasy s kartáčem proti zamotání náš akumulátorový vysavač se dodává s vylepšeným kartáčem proti zamotání vlasů ve tvaru v, který efektivně snižuje zamotání vlasů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. 35 kpa silná sací síla pro efektivní čištění bezdrátový vysavač od orfeld má motor 450 w pro silný sací výkon 40 000 pa.

Ištění plochy 2 500 čtverečních stop na jedno nabití již není sen. Výdrž 55 minut a odnímatelná baterie náš vysavač je vybaven vysoce kapacitními, odnímatelnými bateriemi, takže náš akumulátorový vysavač čistí až o 35 % déle. Pohodlné, hands-free použití díky samostatnému designu náš bezdrátový vysavač v16 pro má funkci samostatně stojící polohy, která vám umožní umístit jej kdekoliv a kdykoliv. Rozlučte se s malými částicemi, zvířecími chlupy a nečistotami na kobercích, dřevěných podlahách a dlaždicích.

Chytrý led displej a 5stupňová vysoce výkonná filtrace sledujte pokrok při čištění pomocí inteligentního displeje, který zobrazuje proud baterie, ucpání kartáčů a režimy sání v reálném čase. Max. Odnímatelný design baterie navíc umožňuje pohodlné individuální nabíjení. Nemusíte najít roh, abyste jej mohli odložit, pokud máte jiné úkoly. Zaručujeme, že vaše přání vyřešíme do 24 hodin.
ZnačkaORFELD #ad
VýrobceORFELD #ad
Hmotnost6.39
Číslo díluV16 PRO Staubsauger
ModelkaV16 PRO

6. Dripl

#ad

Elektrický mop na podlahu s odnímatelnou nádrží na vodu a 6 pratelných mopů + 1 plnicí nádoba, Dripl Nástavec pro vysavač Dyson V7/V8/V10/V11/V15

#ad
Dripl #ad - Nástavec na vytírání dripl je kompatibilní s dyson v7/v8/V10/V11 a V15 Animal/ Absolutní / Outsize/ Fluffy / Motorhead/ Detect. Nástavec na mop Dripl je pro každý domov.

Díky této kombinaci hlavy mopu a elektrického mopu můžete podlahu vysávat a stírat současně. S odnímatelnou nádržkou na vodu můžete regulovat výstup vody a přepínat mezi suchým setřením a mokrým stíráním. Elektrický nástavec mopu drží pomocí 2 výkonných dvojitých motorů při rychlosti otáčení 160 r/min stírání stírání tam a tam a odstraňuje skvrny efektivněji jako předtím! Nástavec na vytírání dripl se výborně hodí k vysavači Dyson protože je jedním kliknutím přímo zabudován –. Nástavec na mop dripl zajišťuje zvýšení celkového výkonu Vašeho Dysonu.
ZnačkaDripl #ad
VýrobceDripl #ad
Výška5.91
Délka14.17
Hmotnost2.2
Šířka12.2
Číslo díluK01

7. Bissell

#ad

Drhnutí, rychlejší odstraňování skvrn | technologie HydroSteam™ | napařování, vysávání | na koberce, BISSELL SpotClean® HydroSteam™ | čistič skvrn | lepší, koberce a další | 3689N

#ad
Bissell #ad - Až o 50 % lepší čištění: odstraňuje nejodolnější a nejmastnější skvrny pomocí technologie HydroSteam. Trojité čištění: napařování, drhnutí a vysávání nečistot, skvrn a nečistot.

Rychle schne: schne na čalouněném nábytku za cca 30 minut v nezávislém režimu napařování. Jednoduché čištění více povrchů: 7 cm velký nástroj pro odolné skvrny a víceplošný nástroj pro odstranění všech druhů skvrn z koberců, čalouněného nábytku, interiérů aut a dalších. Dvě velké, oddělené nádrže: odděluje čistou a špinavou vodu, snadno se plní a vyprázdní.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška15.75
Délka16.54
Hmotnost13.01
Šířka12.2
Číslo dílu3689N
Modelka3689N

8. THOMAS

#ad

Plast, oranžový, Thomas 788563 Aqua + PET & Family vysava? a mycí vysava?

#ad
THOMAS #ad - 1700 w. Vysoce savý vysavač pro milovníky zvířat. Perfektní proti zvířecím chlupům, skvrnám a pachům. Speciální stříkací tlakový systém pro odstraňování skvrn. Se speciálními tryskami na zvířecí chlupy. Vysávání bez sáčku s vodním filtrem; zvířecí chlupy, prach a pachy se spolehlivě váže ve vodě a likvidují se znečištěnou vodou. Výkon motoru. Made in Germany. Max.
ZnačkaTHOMAS #ad
VýrobceThomas #ad
Výška12.05
Délka19.13
Hmotnost18.19
Šířka12.52
Číslo dílu788563
Modelka788563
Záruka2 roky výrobce.

9. THOMAS

#ad

THOMAS CYCLOON Hybrid Family & Pets – vysavač zvířecích chlupů proti zvířecím chlupům a pachům, oranžový/černý

#ad
THOMAS #ad - Oddělení alergenního jemného prachu od hrubých nečistot a zvířecích chlupů. Znatelně osvěžující vzduch díky filtračnímu boxu AQUA. Se systémem vlhkého odsávání pro zachycení kapalin. Silně odstraňuje zvířecí chlupy a zvířecí pachy důkladně odstraňte. Vysávání bez sáčku na prach – s filtračním boxem CYKLONU a filtrací vody.
ZnačkaTHOMAS #ad
VýrobceRobert Thomas Metall- und Elektrowerke GmbH & Co. KG #ad
Výška9.84
Délka6.3
Hmotnost15.21
Šířka1.57
Číslo dílu786552
Modelka786552
Záruka2 roky výrobce.